Yurtdışı Dil Okulları

Danışmanlarımızdan Yurtdışı Dil Okulları Hakkında Ücretsiz Bilgi Alın

İngiltere dil okulları ile İngilizce, Almanya’da Almanca, İspanya’da İspanyolca  öğrenebilir, dil öğrenirken bu ülkelerin kültürlerini de tecrübe edebilirsiniz.

İngilizce artık tüm dünyanın ortak dili sayılmaktadır. Hem akademik hem de profesyonel olarak kariyerinizde ilerleyebilmek için iyi derecede İngilizce bilmek artık şarttır. İngilizceyi en iyi o dilin konuşulduğu ülkede öğrenebilirsiniz.  Öğrencilerimiz, İngilizce öğrenmek için en çok İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Avustralya dil okullarını tercih etmektedir. Bu ülkelerde yabancı öğrenciler için çok sayıda İngilizce dil okulu bulunmaktadır.

Yurtdışı İngilizce dil okullarında genel İngilizceden, yoğun İngilizceye,  IELTS  / TOEFL hazırlık programlarından, mesleki İngilizce programlarına kadar pek çok farklı alanda eğitim alabilirsiniz.

İngilizceden sonra en çok tercih edilen yabancı diller Almanca, İspanyolca ve Fransızcadır.

Almanca öğrenmek için Almanya ve Avusturya’yı, Fransızca için Fransa, Kanada veya İsviçre’yi tercih edebilirsiniz.  İspanyolca için ise İspanya ve Latin Amerika ülkeleri düşünülebilir.

Dil eğitimi süresince konaklamanız gideceğiniz okul tarafından ayarlanabildiği gibi isterseniz kendiniz de ayarlayabilirsiniz. Konaklama olarak en çok aile yanı veya yurt tercih edilmektedir. Aile yanında kalırsanız, gittiğiniz ülkenin diliyle birlikte kültürünü de çok daha yakından tanıma şansına sahip olursunuz. Yurtta kalmayı tercih ederseniz de dünyanın dört bir yanından gelmiş olan öğrencilerle arkadaş olup,  birlikte zaman geçirebilirsiniz. Yani her iki konaklama tipinin de kendine göre avantajları vardır.

REAL Yurtdışı Eğitim olarak dünyanın dört bir yanından onlarca dil eğitimi kurumuyla anlaşmalıyız. Resmi olarak temsilcisi olduğumuz eğitim kurumlarına bizim aracılığımızla yaptığınız başvuruların tamamı için ücretsiz danışmanlık hizmeti alırsınız.

Devamını Oku

Dil Eğitimi Alabileceğiniz Başlıca Ülkeler

Ön Başvurunuzu Hemen Yapın

Kampanyalı Fiyatlarımızdan Faydalanın. Danışmanlarımız sizi arasın.

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz