Vize Hizmetleri Danışmanlığı

Danışmanlarımızdan Vize Hizmetlerimiz Hakkında Ücretsiz Bilgi Alın

Real Yurtdışı Eğitim, uzun yıllara dayanan bilgi birikimiyle ve profesyonel kadrosuyla hızlı ve güvenilir vize hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Amacımız,  konsolosluklarda vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden mümkün olduğu kadar sizi kurtararak hızlı ve doğru bir şekilde vize almanızı sağlamaktır.

Vizeler,  yurtdışına gidiş amacına göre farklı kategorilere ayrılmaktadır. Aşağıda verilen kategoriler en çok tercih edilen vize türleri olup bunun dışındaki vize türleri için danışmanlarımız ile kontağa geçebilirsiniz.

Vize danışmanlığımız,  online form doldurma, vize randevunuzun ayarlanması, vize evraklarınızın incelenmesi, konsoloslukların istediği formatta vize evraklarının hazırlanması işlemlerini kapsamakta olup danışmanlık ücreti alınmaktadır.

Ofisimize gelmeden de isterseniz işlemlerinizi kargo aracılığı ile de yaptırabilmektesiniz.

Vize Danışmanlığı Verdiğimiz Ülkeler

 • İngiltere
 • Amerika
 • Kanada
 • Avustralya
 • Yeni Zelanda
 • Schengen ülkeleri ( Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, İsviçre, İzlanda, Norveç)

Danışmanlık Verdiğimiz Vize Türleri

Vize başvuruları, ticari, eğitim, turistik, iş amaçlarına göre sınıflara ayrılmış olup bu ilgili kategorilerde başvuru yapmak isteyen başvuru sahiplerine danışmanlık vermeyi amaçlamaktayız. Ofislerimizde vize danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak isteyenler, vize danışmanlığı için evrakları ile beraber şahsen ya da kargo aracılığı ile başvuru yapabilmektedirler.

Neden vize danışmanlık hizmeti almalıyım?

Vize danışmanlık hizmeti almaktaki asıl amaç, vize başvurunuz hem ücretli bir işlem olduğundan hem de sonraki vize başvurularınıza referans teşkil edeceği için ret riskini ortadan kaldırmaktır.

Real Yurtdışı Eğitim vize danışmanları vize alıp alamayacağınız ile ilgili ön değerlendirmeyi ücretsiz olarak sizin için yapacaklardır.

Eğer vize alabilecek profile sahipseniz sonraki aşama doğru şekilde vize başvuru dosyanızın hazırlanması ve sizin vize başvurusu mülakatı için hazırlanmanız olacaktır.

 Vize danışmanlık hizmetleri

 • Vize formunun doldurulması
 • Vize randevusunun alınması
 • Vize evraklarının hazırlanması ve düzenlenmesi konusunda danışmanlık
 • Vize başvurusu sırasında mülakatta çıkabilecek sorularla bilgilendirme
 • Gerektiğinde uçak, konaklama organizasyonlarının yapılması

VİZE BAŞVURUSUNA ŞAHSEN GİDİLMESİ GEREKMEYEN ÜLKELER 

 • Avustralya
 • Yeni Zelanda
 • Dubai

Önemli Not: Schengen ülkeleri, İngiltere ve Kanada tüm vize kategorileri için biyometrik veri uygulamasına geçtiği için başvuru sahiplerinin başvuruda şahsen bulunmaları zorunludur. Ancak Real Yurtdışı Eğitim, vize başvuru formunuzu doldurup, dosyanızı eksiksiz şekilde hazırlayıp düzenleyecektir. Size sadece dosyayı teslim edip, parmak izinizi vermek kalacaktır.

Real Vize Hizmetleri

Yurtdışı eğitim başvurusu bizimle yapan öğrencilerimizin vize işlemlerini kurumumuz ücretsiz olarak yapmaktadır.

Vize başvuruları konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Birçok öğrenci iyi okullardan okul kabulü dahi alsa yanlış evrak yada prosedür hatasından yada vize mülakatlarına hazırlıksız olmalarından kaynaklı yanlış cevaplar sebebiyle vize reddi almaktadır.

Vize almanın her geçen gün zorlaştığı ülkemizde vize uygulamaları da sürekli değişmektedir. Birçok ülke yılda en az birkaç kez vize prosedürlerinde değişiklik yapmaktadır. Bu değişiklikleri güncel olarak takip ederek öğrencilerimizi ve velilerimizi bilgilendiriyoruz.

Vize başvurularını yapmak için İngilizce bilmek veya geçmişte vize almış olmak maalesef yetmemektedir. Eğitim danışmanlığını yaptığımız öğrenciler için ücretsiz olan bu hizmetimiz diğer kişilere makul bir ücret karşılığında verilmektedir.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta, Yeni Zelanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve diğer Schengen ülkeleri ile ilgili vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz kapsamında öğrenci vizesi, ticari vize ve turistik vize başvuruları vardır. Ayrıca İrlanda dil okullarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Öğrenci ve diğer vize türleriyle ilgili bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz