Vancouver Film School (VFS)

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Vancouver Film School (VFS) Logo
Kanada Ülke Bayrağı

Genel Bilgiler

Vancouver Film School, 1987 yılında Kanada’nın Vancouver şehrinde kurulmuştur. İçerik üreticiliğini ana öğrenme aracı olarak kullanır. Vancouver Film School, usta eğitmenler tarafından verdiği eğitimi en güncel endüstri standartlarına uygun olacak şekilde daima düzenler. Yenlikleri takip etmenin çok önemli olduğu bu sektörde kendini yenilemekten asla geri kalmaz.

Vancouver Film School bugün 8 kampüsünde 1000’den fazla öğrenciye 13 tam zamanlı programı sunmaktadır. Eğlence ve sanat eğitimi konusunda tanınmış bir dünya lideridir.

Vancouver Film School Eğitim Programları

Acting Essentials

Bu program özellikle yolun başında, istekli ve tutkulu oyuncu adayları için seyirci önüne çıkmalarındaki ilk adımlarını atmaları adına tasarlanmıştır. Oyunculuğun temelleri dört aylık bir program olup oyuncu adaylarına oyunculuk disiplini kazandırır ve öğrencileri tam zamanlı oyunculuk programına girebilmeleri için hazırlar.

3D Animation and Visual Effects

3 boyutlu animasyon ve görsel efektler programı yaratıcı bir perspektif kazandırmayı hedefler. Bilgisayar animasyonlarının güçlü ve etkili bir hikaye anlatabilmek için birer enstrüman olduğunu öğretir. Sinematik ve teknolojik pratiklerin birlikte yürütülmesi sayesinde sadece film yapmayı değil kendi filminizi yapmayı öğrenirsiniz.

Acting for Film and Television

Şüphesiz ki kamera önünde olmak kendine özgün birçok yeteneği bir arada bulundurmayı gerektirir. Vancouver Film Okulu oyunculuk sınıflarında öğrenecekleriniz sinematik doğallığın temelleri üzerinde duracak. Kazanmayı hedeflediklerinizi sette öğreneceksiniz. Okuldaki ilk haftanızdan son gününe kadar kamera önünde olacaksınız.

Animation and Concept Art

Bu program 6 aylık bir program olup 3 boyutlu ve klasik animasyon tekniklerinde deneyimli olan animatörlerin yeteneklerini karakter animasyonu yönünde ilerletebilecekleri, kendi karakter odaklı animasyonlarını yaratabilecekleri bir programdır.

Classic Animation

Klasik animasyon, klasik animasyon yöntemleri kullanarak bir hikaye anlatmaya odaklanır. Animasyonun temellerini öğrenerek hareket, ağırlık, denge, renk ve dizayn kavramlarına yönelik bir anlayış geliştirirsiniz. Program size stüdyo için öğrenmeniz gerekenleri vermesinin yanı sıra, animasyonlu kısa filmlerinizi tam anlamıyla konsept dahilinde tamamlayabilmeniz için edinmeniz gerekenleri verir.

Digital Design

Bir dijital tasarımcı olarak bilgiyi organize etmeyi ve görsel bir deneyim olarak sunmayı ve seyirciyle duygusal bir bağ kurmayı istersiniz. Vancouver Film School Dijital Tasarım programı grafik dizayn ve bilgisayar temelli görseller kullanarak izleyiciyi ikna edebilecek, eğitici olabilecek ve eğlendirebilecek bir mesaj iletebilmenizi hedefler.

Film Production

İyi bir film kariyeri başlatmak için, teknik bilgiye, deneyime ve profesyonel bir network ihtiyacınız vardır ve Vancouver Film Okulu Film Prodüksiyonu programı size tam olarak ihtiyacınız olanı vermeyi hedefler. VFS’ de film yapımcılığını solurken ve yaşarken yoğun ve inanılmaz bir yıl boyunca alanında uzman kişilerden öğrenirsiniz, iş birliği yaparsınız ve yaratıcı ufkunuzu genişletirsiniz. Film yapımını seven biri olarak VFS’ ye geldiğinizde bir yılın sonunda film yapımcısı olarak ayrılırsınız.

Foundation Visual Art and Design

Görsel Sanatlar ve Tasarım Temelleri Programından mezun olduktan sonra yüksek kaliteli bir portfolyo hazırlayarak ve pratik görsel medya deneyimini elde ederek yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olur. Geliştirdiğiniz yetenekleriniz ve güveniniz VFS’de bulunan diğer programlar için sizi donatacaktır.

Game Design

VFS bir yıl içerisinde profesyonel bir oyun tasarımcısı olmanızı sağlar. Sizi tüm video oyun gelişimi döngüsü üzerinden konseptten alıp final oyununa götürür. Program boyunca oyun dizaynı endüstrisine yakın bir çevrede olup size ilham kaynağı olabilecek akıl hocalarıyla beraber çalışma fırsatınız olacak. Eğitiminiz boyunca profesyonel stüdyolarda çalışarak gelişiminize bir ayna tutabilecek ve tamamen oynanabilir oyunlar tasarlayabilecek olacaksınız.

Make-up Design for Film and Television

Endüstride saygın bir makyaj sanatçısı olan Stan Edmonds’ın rehberliğinde VFS makyaj tasarımı programı sanatın ışığına ve renklerle hikaye anlatımına doğru eşsiz bir yaklaşım sunar.

Makyajın tüm yönleriyle içeren eğitim programı; makyaj, moda makyajı, film ve televizyon makyajı, makyajın etkileri ve kullanımı, film setinde ve dijital karakter dizaynında makyaj tasarımı gibi konularda geleceğin makyaj tasarımcılarını bir yıllık eğitim sonunda film setlerine hazır hale getirir.

Programming Games, Web and Mobile

Web ve mobil oyun programlama; daha iyi, daha akıllı, daha çok yönlü ve daha çok aranan bir geliştirici olabilmeniz için tasarlanmış bir programdır. Hayatınızın en yoğun ve yaratıcı yılında amacınız doğrultusunda programınızı nasıl yaratacağınızı ve şekillendireceğinizi öğreneceksiniz. Mezun olduğunuzda güçlü bir portfolyo ile donatılmış olacak ve alanında profesyonellerden oluşan, endüstride adı bulunan prestijli bir seyirciye yeteneklerinizi tüm özgüveninizle sunabiliyor olacaksınız.

Sound Design for Visual Media

VFS, Görsel Medya için Ses Dizaynı programı öğrencisi olarak, ses teknolojisine ait her şeyi yaşayarak bir yıl boyunca öğreneceksiniz. Eğitiminiz sesler etrafında eğlenceli yerler yaratmak üzerine odaklanır. Eğitim boyunca Avid ICON D-Control ES dual-operator sistem gibi endüstri kaynaklı yerlerde deneyim sahibi olma imkanınız olur. Alanında profesyonel film yapımcıları, oyun tasarımcıları ile birlikte çalışarak kariyerinize yardımcı olacak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Writing for Film and Television

Profesyonel bir senaryo yazarı olabilmek hikaye üretmede bir usta olmayı gerektirir. Ustalıkla beraber film ve televizyon dünyası için derin bir anlayışa sahip olmak gerekir. Program boyunca yazarlık hakkında öğreneceğiniz her şey sizi hevesli bir yazar adayından günümüz endüstrisindeki diğer profesyonellerle yarışabilecek bir yazara dönüştürecek.

Tanıtım Videosu

Amerika dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. Amerika’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Sprachcaffe Vancouver Image

Sprachcaffe Vancouver Dil Okulu

Sprachcaffe Vancouver dil okulu, Kuzey Amerika’nın en yaşanılabilir şehirlerinin her zaman başında yer alan Vancouver’ın şehir merkezinde yer almaktadır.

LSI Kanada Dil Okulu - Vancouver

LSI Kanada Dil Okulu – Vancouver

LSI Vancouver İngilizce dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

LSC Language Studies Calgary Image

LSC Language Studies Calgary

LSC Language Studies Calgary Dil Okulu, Kanada’nın en eski dil okullarından olup, Kanada’nın Toronto, Vancouver, Montreal ve Calgary şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır.

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz