Toronto School of Management

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Toronto School of Management programlarına katılan öğrencilere yenilikçi ve kariyer odaklı bir eğitim tasarlayıp sunmak için Kanada’ nın kültür ve iş merkezi olan Ontario eyaletinin başkenti olan Toronto’ da bulunur. Toronto School of Management kariyer koleji tam anlamı ile kariyer odaklı olmakla birlikte Kanada’ daki iş dünyasının devleri ile iş birliği içinde olup sektörün ihtiyaçlarına yönelik ders içerikleri sunarak öğrencilerini iş dünyasına hazırlamaktadır. Eğitim kurumu öğrencilerine iş hayatı ve yaşamlarındaki başarılarını destekleyecek çok kapsamlı ve dengeli bir program sunar. 

Neden Toronto School of Management’te Eğitim Almalısınız?

Toronto School of Management’in kariyer okulunun sunduğu tüm programlar öğrencilere verilen eğitim süresi boyunca 20 saat, tatillerde de haftada 40 saat çalışma izni verir. Programların sonunda staj yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Son dönemlerde en fazla rağbet gören mesleklerden biri olan Data Analitiği diploma eğitimi sonunda maaş garantili staj imkânı sunar. Toronto School of Management işletme eğitimi programında öğrencilerine sunduğu avantajlardan biri de kredi transferidir. Bu sayede öğrenciler Toronto School of Management’in anlaşmalı olduğu üniversitelere lisans geçişinde oldukça büyük kolaylık sağlar. 

 • Toronto School of Management’te eğitim görme avantajlarından biri de kariyer odaklı ve topluma duyarlı eğitim ve öğretimi geliştirmeye yardımcı olan sektör ortaklıklarında iş deneyimi kazanmanızı sağlamasıdır.
 • Öğrenci merkezli eğitim alma fırsatı sayesinde becerilerinizi üst noktaya taşıyabilirsiniz.
 • Önceki öğrenim alanınızı geliştirmenize olanak sağlar ve etkili öğrenme yollarını kazandırır.
 • İş tecrübesi kazanmanızı sağlayarak, öğrenme ve girişimcilik ile ilgili çok sayıda fırsat oluşturarak teorik ve uygulamalı eğitim almanızı sağlar. 

Toronto School of Management kariyer okulu merkezi bir konuma sahiptir. Ulaşım ise toplu taşıma ile çok rahat bir şekilde yapılır. Öğrencilerin konaklaması için birden fazla alternatifleri bulunur. Öğrenciler bütçelerine göre; öğrenci yurtları, aile yanında konaklama, apartman dairesi, otel konaklamaları gibi seçenekler sunar. 

Toronto School of Management’te Sunulan Programlar

Toronto School of Management Kanada’nın Toronto şehrinin merkezinde yer alan özel bir eğitim kurumudur. Kendi sektörünün lider firmaları ile iş birliği içinde olan inovatif ve kariyer odaklı eğitim veren kurum öğrencilerine kariyer gelişimlerini en elverişli düzeyde desteklemek adına akademik içerikler ve mesleki eğitimler vermektedir. Toronto School of Management eğitim kurumu iş hayatının pratik gereksinimlerine odaklanarak verdiği eğitimler ile öğrencilerin güçlü oldukları yönlerini ön plana çıkarır. 

Diploma in Busines Administration Co-Op; Bu eğitim ile öğrenciler finans yönetimi, pazarlamanın temel ilkeleri ve etkin stratejileri oluşturma gibi işletme tekniği ve teorilerini uygulamalı olarak öğreten bir diploma programıdır. Öğrenciler bu program içinde, işletmeler ve farklı yerel, ulusal ve küresel çevreler arasında olan ilişkileri öğrenerek iş yerinde daha etkili ve etkin olma bilgi ve becerileri kazanma fırsatı yakalar. Bunun yanı sıra iletişim becerilerini geliştirerek hem bireysel hem de iş yaşantısının vazgeçilmez unsuru olan ekip çalışmasında çözüm üretme ve sorun çözme becerilerini geliştirirler. Program 48 haftadan oluşur. 24 haftası akademik eğitim olan program kalan 24 haftada ise staj dönemidir. 

Diploma in Busines managament Co-op; iki yıldan oluşan bu diploma programı işletme alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler içindir. Diploma in Busines managament programı finans yönetimi, pazarlamanın temel ilkeleri, etkin stratejilerin oluşturulması gibi işletme teknik ve teorileri öğrenmeye yönelik bir programdır. Program dahilinde öğrenciler işletmeler ve farklı yerel, ulusal ve küresel çevrelerdeki ilişkiyi öğrenerek iş yaşantısında daha etkin ve etkili olma becerilerini kazanır. 72 haftadan oluşan programda 48 hafta akademik eğitim alan öğrenciler kalan 24 hafta boyunca da staj görürler. 

Toronto School of Management Programları

Busines Alanında Sunulan Programlar

 • Certificate in Busines Essentials Co-op
 • Diploma in Busines Administration co-op
 • Diploma in Busines Management
 • Diploma in Busines Management Co-op
 • Diploma in Digital Busines Management Co-op
 • Diploma in Digital marketing Specialist Co-op

Hospitality and Tourism Program 

 • Certicate in Customer Service Excellence Co-op
 • Diploma in Hospitality and Tourism Management Co-op
 • Diploma in Fundamentals of Hospitality and Tourism Co-op
 • Advanced Diploma in Hospitality and Tourism Management 
 • Advanced Diploma in Hospitality and Tourism Management Co-op

 Big Data Program

 • Diploma in Data Analytics Co-op

Information Technology Program 

 • Diploma in cybersecurity Specialist Co-op

Accounting Program

 • Preparatory Course for ACCA Examination

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz