Studio Cambridge

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Studio Cambridge Logo
İngiltere Bayrak

Genel Bilgiler

Studio Cambridge, 1964 yılında kurulmuş olan Cambridge’in en eski ve geniş İngilizce dil okuludur. Studio Cambridge İngiltere’nin yerel okullarındandır. Bu sayede öğrencilerine 55 yılı aşkın süredir kaliteli ve yüksek standartları olan bir İngilizce dil eğitimi sağlamaktadır. Okul, şehir merkezine yürüyerek sadece 10 dakika uzaklıktadır.

Cambridge, küçük bir şehir olmasına rağmen dünyanın en iyi ve en eski üniversitelerinden birisi olan University of Cambridge’a ev sahipliği yapar. University of Cambridge haricinde farklı kolej, üniversite ve dil okulları da bu şehirde yer alır. O nedenle Cambridge nüfusunun hatırı sayılı bir kısmı öğrencilerden oluşur. Londra merkezine trenle yaklaşık 45 dakikada ulaşmak mümkündür.

Studio Cambridge Eğitim Programları

 • Genel İngilizce (EFL 20)
 • Yoğun İngilizce (EFL 28)
 • Sınav Hazırlık Kursları
 • Çocuklar ve Gençler için Yaz Kampları (8-19 yaş)
 • Online İngilizce

Genel & Yoğun İngilizce

Tüm İngilizce düzeylerini kapsayan, her hafta başlayıp bütün yıl boyunca devam eden iki temel kurs programı sunmaktadır. Bu kurslar, EFL 20 ve EFL 28 kurslarıdır. EFL 20 programı hafta içi Pazartesiden Cumaya sabah 09:15 ve 12:45 saatleri arasındaki Genel İngilizce kurslarıdır. EFL 28 programı ise yine aynı Genel İngilizce kursunu kapsamakla birlikte, Cuma günü öğleden sonraları hariç olmak üzere diğer günler öğleden sonra 13:45’ten 15:15’e kadar süren özel seçenekli kursları içermektedir.

 • Dil Becerilerini (Dinleme, Okuma, Yazma, Gramer, Konuşma, Telaffuz vb.)
 • Özel İlgi Alanlarını(İngiliz Kültürüne bakış, Tarih ve Medya)
 • İş İngilizcesini
 • Akademik İngilizceyi (IELTS sınavına hazırlık kursunu da içeren)
 • Okuma ve Yazma Alıştırmalarını
 • TOEIC sınavına hazırlık kurslarını kapsar.

Sınav Hazırlık Kursları

IELTS , CAE ve FCE sınavlarına hazırlık sunuyoruz . Kursunuza yıl boyunca herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir ve dilediğiniz kadar eğitim alabilirsiniz.

Yaz Kampları

Kamplar Cambridge’deki Studio Cambridge okulunda, Cambridge Üniversitesi kolejlerinde ve İngiltere’nin sunduğu en iyi okullardan veya kampüslerden bazılarında yürütülmektedir. Her kamp ve lokasyon belirli bir yaş grubuna yöneliktir. Akademik, sosyal ve sportif içerik, konaklama ve refah ve denetim düzeyi, yaş aralığına göre özenle tasarlanmıştır. Kamp seçeneklerinden sadece yaz aylarında değil, yıl boyu faydalanabilirsiniz.

Studio Cambridge Konaklama İmkanları

Aile yanı Konaklama

 • Cambridge şehrinde bulunan yerel evlerde sağlanır.
 • Otobüs, bisiklet veya yürüyerek 40 dakikadan fazla olmaması muhtemeldir.
 • Okulun ve yaz merkezimizin hemen önünde bir otobüs durağı vardır ve her ikisi de tren istasyonuna yakındır.

Rezidans Konaklaması

Rezidans yurt konaklaması, Cambridge’in yeni geliştirilmiş bir bölgesinde, süpermarketler, müzik/tiyatro mekanı, bankalar ve süpermarketler içeren büyük bir sinema ve bowling kompleksinin karşısında yer alan modern bir rezidanstır. Ana okulumuza 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Rezidans yakın zamanda çok yüksek bir standartta yenilenmiştir ve tek kişilik en-suite yatak odaları ve ortak mutfak/yaşam alanları sunmaktadır.

Tesis bünyesinde çamaşır yıkama olanakları mevcuttur ve nevresimler haftada bir değiştirilir.

Öğrenciler kendi havlularını getirmelidir.

Tanıtım Videosu

İngiltere dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. İngiltere’de dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz