Sprachcaffe Roma

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Genel Bilgiler

Sprachcaffe Roma; İtalyancayı öğrenmek için anadili olan bir ülkede öğrenmekten daha iyi bir yöntemi yoktur. Sprachcaffe’in Roma da yer alan okulu İtalya’nın en nezih bölgesinde kurslarıyla öğrencilere eğitim vermektedir. Antik yapıya sahip İtalya da ki en büyük şehir olarak bilinir. İtalyan kültürü ve tarihi içinde dilinizin pekiştirmek için büyük bir fırsat olmaktadır.

İtalya da yer alan Roma şehrindeki kurslarımızdan birine katılım gösterin ve şehrin zenginliklerini eğitim sürecinde keşfedin. Kolezyum, Panteon, Piazza del Popolo ve dünyaca ünlü diğer bilindik yerleri keşfe çıkın.

Roma da ki şubede her öğrenci için uygun kurslar bulunmaktadır.2 haftalık sürede tatil kurslarında sınava hazırlıklar yapılır. Herkese hitab edebilecek kurslar mevcuttur.

Sprachcaffe İtalyanca Dil Okulunda eğitim alırken İtalya’da ölümsüz şehir olarak bilinen yapıları keşfedin. Roma da ki dar cadde ve sokaklar mimari tarihi yapısı restoranlar ile kültürel mahalleleri görebilirsiniz. Trastevere de geceleri güzel yürüyüşler yapılabilir. Böyle bir zengin ortamda alacağınız İtalyanca kursu asla unutamazsınız.

 

Roma da ki kursumuzda en kaliteli İtalyanca için keyfini sürün. Dinlendirici bir ambiyans eğitim için güzel bir atmosfer sunulmaktadır. İtalyan yaşam ezgileri ve dili ile çevrelerinde Roma da eşsiz ve keyifli bir İtalyanca öğrenimini görün.

Öğrencilerin İtalyancayı yeterli bir şekilde öğrenmeleri için yeterli ekipmanlar modern bir şekilde bulundurulmaktadır.

Sprachcaffe İtalyanca Dil Okulu Roma’daki okulumuzda farklı İtalyanca Kurslar sunmaktayız. İtalyanca kurslarımızda maksimum sınıf mevcudu 10’dur. Başlangıç seviyesi haricinde sunduğumuz tüm dil kursları pazartesi günleri başlamaktadır.

Sprachcaffe Roma Dil Okulu İtalyanca Kurs Programları

  • Standart
  • Yoğun
  • Bire bir

Sprachcaffe Roma Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Standart Daire
  • Konfor Daire
  • Aile Yanı

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Yeni Zelanda dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz