Shannon College of Hotel Manegement, A College of NUI Galway, Galway 

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Shannon College of Hotel Manegement 1951 yılında kurulmuştur. Bugün dünyanın önde gelen otel okullarından biridir. NUI Galway koleji Ağustos 2015’te, Shannon College of Hotel Manegement, İrlanda Ulusal Üniversitesi, Galway’ın bir koleji oldu. Üniversitenin kampüsü Shannon’da yer alır, ancak bütün öğrenciler NUI Galway öğrencisi olarak kayıtlıdır ve tüm dersler üniversite tarafından verilir. Yeni statü, Shannon College’ı ana akım üniversite sistemine sağlam bir biçimde yerleştiriyor. 

Shannon College of Hotel Manegement, ahlakı, istisnai profesyonel sunum, nezaket, tutum ve disiplin standartlarının telkin edilmesi olarak tanımlanabilir. Bu ahlak müşteri hizmetlerini, ayrıntılara dikkati, tam katılımı, profesyonel kıyafet kurallarına bağlılığı, nezaketi, müşteri karşılamayı, liderlik rollerini ve sorumluluk görevlerini ve ekip çalışmasını teşvik ederek öğrencileri aktif olarak otel iş yerine hazırlar. 

Shannon College of Hotel Manegement, okullar, kolejler ve üniversiteler için konaklama ve turizm eğitiminin küresel savunucusu olan Uluslararası Otel, Restoran ve Kurumsal Eğitim Konseyi’nin (Uluslararası CHRIE) bir üyesidir. 16 ülkede 100’den fazla otel ortağı ile öğrenciler, Four Seasons, Ritz Carlton, Marriott, Jumeirah International ve Hilton gibi oldukça prestijli otel şirketleri ile staj olanaklarına sahip olur. 

Shannon College of Hotel Manegement, bu stajları düzenler ve denetler aynı zamanda 1951 yılından beri %100 işe yerleştirme kaydına da sahiptir. Shannon College of Hotel Manegement öğrencileri profesyonel uygulamalı eğitim, iki profesyonel staj ve İrlanda Ulusal Üniversitesi’nden işletme derecesi ile mezun olurlar. 

Neden Shannon College of Hotel Manegement’de Eğitim Almalısınız?

 • 1951 yılında kurulan Shannon College of Hotel Manegement, bugün dünyanın önde gelen otel okullarından biridir. 
 • İrlanda Ulusal Üniversitesi’nin (NUI) tanınan bir kolejidir ve verilen nitelikler dünya çapında uluslararası otel şirketleri, yabancı hükümetler, deniz aşırı üniversiteler ve uluslararası konaklama kuruluşları tarafından tanınmaktadır. 
 • Pratik eğitim; Shannon College’deki otel işletmeciliği eğitimin özü, işletme ve yönetim eğitimini otel endüstrisinin tüm pratik yönlerinde kapsamlı bir temel ile dengelemektir.
 • İş Zekâsı; Öğrenciler, mezunların sadece otel işletmekle kalmayıp aynı zamanda otel işletmesini de yönetebilmelerini sağlayan güçlü bir işletme yönetimi eğitimi alırlar. 
 • Öğrenciler dört yıllık program boyunca iki kere işe yerleştirme yaparlar. Öğrenciler Fransa, İspanya, İsviçre, Almanya, Lüksemburg ve Belçika, Birleşik Krallık veya İrlanda’daki otellere yerleştirilir. 
 • Dünya çapında 16 ülkede 100’den fazla otel ortağı
 • Mezuniyet gününden itibaren %100 istihdam olanağı
 • Mezunlar ayrıca Hospitality Institute (IoH), International Hotel and Restaurant Association ve Irish Hospitality Institute tarafından tanınmaktadır. 
 • Shannon College, Uluslararası Otel, Restoran ve Kurumsal eğitim Konseyi’nin (Uluslararası CHRIE) bir üyesidir. 
 • İki diploma programının (Uluslararası Otel İşletmeciliğinde BBS ve Uluslararası Otel İşletmeciliğinde NUI Diplomalı BComm) yanı sıra, kolej bir İngilizce dil programı sunmaktadır.
 • Uluslararası öğrenciler, özel bir öğrenci refah görevlisine ve konaklama ve işe yerleştirme hizmetlerine günlük olarak erişim hakkına sahiptir. 

Shannon College of Hotel Manegement Sunduğu Programlar

 • Bachelor of Business Studies in International Hotel
 • Bachelor of Commerce in International Hotel
 • MSc in Business and Hospitality

Shannon College of Hotel Manegement Kabul Şartları

Lisans

Shannon College of Hotel Manegement’e başvuru yaptıkları zaman gerekli olanlar arasında mezun oldukları lise belgelerinin onaylı ve tercüme edilmiş kopyalarını okula sunmaları gerekir. Öğrenciler bir giriş mülakatını geçmelidir. Görüşmeler, İrlanda’yı ziyaret eden temsilciler tarafından ya da video konferans aracılığı ile yapılmaktadır. 

Yüksek Lisans

İşletme ve Otelcilik Yüksek Lisans adayları, normal olarak program başlamadan önce bir lisans derecesi, genellikle ikinci sınıf bir onur veya ilgili bir alanda eşdeğeri sayılacak bir belgeleri olmalıdır. Adaylar ayrıca Yüksek Lisans için kabul sürecinin bir parçası olarak giriş mülakatını geçmek zorundadır.

Shannon College of Hotel Manegement Konaklama

College bütün 1. Sınıf öğrencilerine, Bunratty Köyü’ndeki Castle Gardens’de bulunan ve kolej tarafından organize edilen öğrenci konutlarında bir yer ayarlar. Üç yatak odası, oturma ve yemek odası, mutfak ve bahçeden oluşan evlerde 3 öğrenci aynı anda konaklamaktadır. Bunratty Köyü, Shannon College’e yaklaşık 8 km uzaklıkta yer alır. Öğrenciler her sabah evlerinden bir servis ile alınarak okula götürülmektedir.  

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz