Paris Dil Okulları

Danışmanlarımızdan İngiltere Dil Okulları Hakkında Ücretsiz Bilgi Alın

Ecole Perl Paris

Ecole Perl Paris

Ecole Perl Paris Fransız dil eğitimi okulu her yıl 70 farklı ülkeden katılım gösteren 17 yaş üzerinde ki 900 fazla öğrenciyi çatısı altında barındırarak Fransızca eğitimi vermektedir.

Devamını Oku »
Eurocentres Paris

Eurocentres Paris

Eurocentres Paris Fransızca dil okulu Qartier Latin’in merkezinde sessiz bir bölgede bulunmaktadır.13 adet sınıfı ile modernleştirilmiş bir yapıya sahip olan Fransız dil okulu tam donanımlı ferah ve aydınlık dersliklere sahiptir.

Devamını Oku »
France Language OPÉRA Paris Image

France Language OPÉRA Paris

Fransa Language OPÉRA Paris in merkezinde yer alan bir Fransızca dil okuludur. Boulevard , Haussmann, Palais, Garnier gibi alışveriş mekanlarına yürüyerek ulaşabilecek kadar yakın mesafededir.

Devamını Oku »
L’Ecole des Roches College Paris Image

L’Ecole des Roches College Paris

L’ Ecole des Roches College Paris Fransa’nın en ün kazanmış ve özel Fransızca dil eğitimi veren okullarından biridir.60 Hektarlık geniş bir alan içine kurulan yaz okulu Paris’e 115 Km sahile 110km uzaklıktadır, şehrin kartpostalları andıran etkileyici şirin kasabası Verneuil-sur-Avre e 3 km mesafededir.

Devamını Oku »
LSI Paris Image

LSI Paris

LSI Paris Fransızca Dil Okulu, Fransa’nın başkenti olan Paris in tarihi merkezindedir, Opera binası, Louvre, lüks alışveriş mağazalarının ve St-Honore mahallesine oldukça yakın bir yerdedir. LSI Paris Fransızca Dil Okulu kafeler ve metroya oldukça yakındır.18.yy dan kalan muhteşem bir binanın ikinci katında bulunmaktadır.

Devamını Oku »
Sprachcaffe Paris

Sprachcaffe Paris

Sprachcaffe Paris; Fransa’nın başkenti olan Paris için ifade edilebilecek tek bir cümle ve ya kelime halen belirtilmiş değildir. Bu söylemleri idrak edebilmeniz için ancak bu şehri ziyaret etmeniz gerekir. Louvre Müzesi,Eyfel Kulesi ve Champs Elysees de geçireceğiniz bir gün bile şehre bağlanmanıza sebeptir.

Devamını Oku »

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz