Milner English Perth Dil Okulu

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Avustralya Bayrak

Genel Bilgiler

Avustralya’da dil eğitimi alırken uygun yaşam maliyetlerinin yanında canlı ve sosyal bir hayatın içerisinde olmak isteyen öğrenciler Perth’i tercih ediyor. Perth şehrindeki dil okullarında eğitim alırken aynı zamanda dünyaca ünlü Cottesoe ve City Beach plajlarında okyanusta yüzebilir, hareketli gece hayatında eğlenceli vakit geçirebilir, eşsiz manzaraların keyfini çıkarabilirsiniz. Akdeniz iklimini andıran sıcak iklimi ile Perth, yıl boyunca yüksek hava sıcaklıklarına sahiptir. Kent ve doğal yaşamı bir arada bulunduran bir şehirdir.

Perth’deki ilk özel dil okulu olan Milner English dil okulu 1984 yılında kurulmuştur. Perth şehir merkezinde konumlanmış olan okul, Swan Nehri’ne 2, otobüs ve tren istasyonlarına 5 dakika yürüme mesafesindedir. Milner English Perth dil okulunun yer  aldığı caddede modern bir spor salonu bulunmaktadır. Spor salonuna tüm Milner öğrencilerinin üyeliği ücretsiz yapılmaktadır. Spor salonunda fitness center, yüzme havuzu, sauna, aerobik salonu, spa ve jimnastik salonu bulunmaktadır.

Milner English Perth – Avustralya Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Cambridge Sınav Hazırlık
  • IELTS Sınav Hazırlık
  • TESOL Sertifika Hazırlık
  • Üniversite Geçiş Programları

Milner English Perth Dil Okulunda Sosyal İmkanlar Neler?

Milner English dil okulu, ders dışı eğitim aktivitelerine de oldukça önem vererek her an İngilizce eğitimini destekler. Yat partileri, çevre gezileri, plaj buluşmaları gibi dış alan aktivitelerinin  yanında okulda arkadaşlarınız ile birlikte vakit geçirebileceğiniz kafe, teras, bahçe, masa tenisi alanları, ortak dinlenme alanları ve mutfaklar gibi imkanları da barındırır.

Milner English Perth Dil Okulu Neler Sunuyor?

38 yıllık eğitim tecrübesi, geniş kurs olanakları, şehrin kalbindeki konumu, ve esnek başlangıç tarihleri ile Milner English dil okulu, Avustralya’nın en iyi dil okullarından biridir. Dünyanın her bir bölgesinden öğrenci ağırlayan okul, çok uluslu bir ortamda İngilizce almanız için şahane imkanlar sağlar. Aynı zamanda dil eğitimini daha verimli hale getirmek için aynı ülkeden gelen öğrenci kontenjanını %20 olarak kısıtlar. Bu sayede birçok milletle kaynaşır ve İngilizceyi daha aktif olarak kullanırsınız.

Milner dil okulunda dinlenme odaları, 2 bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet erişimi, günlük gazetelerin ve süreli yayınların geldiği kütüphane, mikrodalga fırın bulunan bir mutfak mevcuttur. Bu olanakların dışında öğrencilerin dinlenip sohbet edebileceği, kahvaltı yapabileceği ve öğle yemeği yiyebileceği kendine ait bir Cafe (Odyssey Cafe) bulunmaktadır. Okulun arkasında öğrencilerin keyifli vakit geçirebileceği güzel bir bahçe bulunmaktadır.

Haftada 23 saat ders verilen Milner Perth dil okulunda diğer dil okullarında göre daha yoğun bir eğitim sunulur. Eğitim programının dışında haftada 10 saat ücretsiz kendi kendine erişimli etüt imkanı da sağlanır. Milner Perth dil okulu öğrencileri, okuldan alacakları ulaşım kartı ile şehir içi ulaşımdan indirimli yararlanabilirler.

Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Avustralya dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz