Güniz Günel

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Yurtdışı dil eğitimi ile ilgili geniş bir araştırma yapmıştım. Fakat yaşadığım kötü bir tecrübe sonrasında kimseye güvenim kalmamıştı.

Tam da bu sırada Sema hanımla tanıştım. Birlikte tüm ihtimalleri değerlendirdikten sonra Malta’da karar kıldık. Seçtiğimiz okul Unilang.  Okulun İngilizce eğitimi gayet iyi, ayrıca fiyatı da çok uygun.  Başkent Valletta’da olması da bizim için bir avantaj. Ulaşımı da gayet kolay.  Konaklama konusunda yine Sema hanım aracılığı ile okulun kendi öğrenci evlerinde kalmayı tercih ettim. Çünkü aile yanında buradaki kadar rahat olamayabilirim diye düşündüm.

Bu ülkenin insanları da Türkler gibi sıcak kanlı. Yardıma ihtiyacınız olduğunda düşünmeden yardım ediyorlar ki bizzat tecrübe ettim. Kültürel ve yaşamsal farklılıkları elbette var ki her ülkede farklılık gösteriyor. En çok tavşan eti tüketiyorlar. Bir de çoğu işyeri saat 13:00’den sonra kapalı oluyor. Pazar günü pek açık yer bulamıyorsunuz, sadece mini marketler ve çok büyük marketler açık oluyor. Onun dışında her yer kapalı.

İngilizce konusuna gelince; burada iki dil konuşuluyor. O nedenle bu konuda içim rahat. Bir derdiniz olduğunda rahatlıkla anlatabiliyorsunuz. Tabelalar, yazılar hep İngilizce..

Özetle eğer hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz hiç düşünmeden Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile çalışabilirsiniz.. Bir sorununuz olduğunda ta uzaklardan size yardımcı oluyorlar, bu konuda gerçekten çok şanslı hissediyorum.

Umarım bundan sonrası da çok güzel olur, siz de hayalleriniz ertelemeyin!

 

Güniz GÜNEL

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz