LTC Eastbourne Dil Okulu

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

LTC Eastbourne Logo
İngiltere Bayrak

Genel Bilgiler

İngiltere’nin Devonshire Düklerinin 18. Yüzyılda yaşadığı bir binada eğitim vermekte olan LTC Eastbourne İngilizce dil okulu, 1954 yılında kurulmuştur. Okul binası 10 hektarlık bir parkın içinde bulunmaktadır. LTC Eastbourne dil okulu, İngilizce dil eğitimini daha sakin bir konumda almak isteyen öğrenciler için ideal bir yerleşim alanına sahiptir. Şehir merkezine ve plaja 15 dakikalık bir uzaklıkta olmasından dolayı oldukça popüler bir okuldur.

Oldukça geniş bir alanda eğitim veren okulda, 21 adet tam donanımlı sınıf, kütüphane, bilgisayar odası ve öğrencilerin ders harici zamanlarda dinlenmesi için dinlenme odası, kantin, ve okula ait olan parkın içinde tenis kortu, futbol, basketbol ve voleybol sahaları yer almaktadır. Tüm binada internet erişimi kablosuz olarak sağlanmaktadır.

İngiltere’nin güzide şehirlerinden biri olan Eastbourne, yılda 4 milyona yakın turist çeken bir tatil kasabasıdır. İngiltere’nin güneyinde en çok güneş alan yerleşim yerlerinden biridir. Brighton’a 45, Londra’ya ise 90 dakika uzaklıktadır. Eastbourne, tüm yıl boyunca birçok kültür faaliyetlerinin yanı sıra spor aktivitelerine de ev sahipliği yapmaktadır. Limanı ve sahili oldukça popülerdir. LTC Eastbourne, merkezi konumu ile okula gelen öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir kapasiteye sahiptir.

LTC Eastbourne İngiltere Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • General English

  • Exam Preparation Lessons (IELTS, KET, PET, FCE, CAE, BEC Sınavları –İsteğe göre TOEIC veya TOEFL sınıfları da açılabilir)

  • Individual Tuition /Small Groups

  • Summer Afternoon School

  • Young Learner Summer School

LTC Eastbourne İngiltere Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Aile Yanı konuklama

  • Öğrenci Rezidansı

  • Otel Konaklama

Tanıtım Videosu

İngiltere dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. İngiltere’de dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Eurocentres Brighton Dil Okulu

Eurocentres Brighton Dil Okulu

Eurocentres Brighton İngilizce dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

Select English Cambridge Dil OKulu

Select English Cambridge

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Select English? Cambridge’te Gezebileceğiniz Destinasyonlar İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler 25 yılı

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz