LSI Dil Okulları

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

İngilizceyi 50 yılı aşkın LSI tecrübesiyle öğrenin!

LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarımızdan birinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre’de dil merkezlerimiz vardır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Malta, Meksika , Panama ve Kosta Rika’da partner dil okullarıyla çalışır. Tüm okullar, modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar şehir merkezinde bulunmaktadır.  LSI öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün LSI çalışanları arkadaş canlısı ve yardımseverdir. Tüm LSI ailesi, LSI öğrencilerine her zaman yardıma hazırdır.

LSI’in hedefi ve amacı; öğrencisine  en iyi dil öğrenme deneyimini sunabilmektir. 1965 yılından bu yana başarıyla dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye dil eğitimi sunmuş bir dil okuludur.  Tüm dünyadan öğrencilerle tanışacak ve onlarla birlikte yeni bir dil öğrenmenin heyecanını yaşayacaksınız. Dünyanın en hayranlık duyulan şehirlerinin merkezine konumlanmış LSI dil okullarında öğrenciler için pek çok sosyal ve kültürel faaliyete erişim imkanı sunulmaktadır.

LSI  sizi  okulunuzun ilk gününde yazılı bir test ve mülakat aracılığıyla seviyenizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek sizi, seviyenize en uygun sınıfa yerleştirecektir.

LSI Dil Okullarında İngilizce öğrenmek oldukça keyiflidir.

İnteraktif sınıflar

LSI’da tüm diller dinamik ve enerjik bir biçimde öğretilir. Sınıfta kurulan aktif iletişimin, en etkin öğrenme yolu olduğuna inanıyoruz; konuştukça akıcılık kazanacaksınız.

Dil yeterlik sertifikası

Son gününüzde, dil yeterliliğinizi kanıtlaması için katıldığınız kursu ve ulaştığınız seviyeyi gösteren bir sertifika alacaksınız. Gerekiyorsa bir rapor da verilebilmektedir.

Çok merkezli kurslar

Çok merkezli kurslar, söz konusu dili birden fazla LSI merkezinde dili öğrenip yaşayabilmenizi sağlar.

Kalitesi denetlenmiş aile yanı konaklamaları

Diğer öğrencilerle ve yerel halkla iletişim kurmak, edindiğiniz İngilizce dil becerilerinin sınıf dışında da pratiğini yapmanızı sağlayacaktır.

Az sayıda öğrenciden oluşan sınıflar, mükemmel öğretmenler

Düzenli bireysel danışmanlık ve verimli kurs içeriği sayesinde temel iletişim becerileri konusunda hızlı bir ilerleme kaydedebileceksiniz. LSI öğretmenleri, özenle seçilmiş, cana yakın, yardımcı ve dinlemeye hazır eğitimcilerdir.

Tam donanımlı dil merkezleri

LSI Dil Merkezleri, konforlu bir  eğitim ortamına sahiptir ve en yeni materyallerle ve kaynaklarla donatılmıştır. Bilgisayar odaları, hem dersler sırasında hem de kendi başına çalışma için kullanılabilir. Programlar, tonlama pratiğinden dil bilgisi ve sözcük dağarcığı geliştirmeye kadar bir çok temel beceriyi içerir.

Ücretsiz WiFi

LSI öğrencileri, LSI okullarında ücretsiz Wi-Fi internet erişimine sahiptir.

LSI İngiltere Dil Okulları

LSI Brighton Dil Okulları

Deniz kenarında capcanlı bir şehir olan Brighton sadece tarihi rıhtımı ve ikonik akide şekerleri ile değil, renkli bir gençlik kültürü ile dolu kent merkezinin sunduğu sayısız ve çok çeşitli eğlence alternatifleri ile de ünlüdür. Harika mağazalar, restoranlar ve barların yanında fotoğraflık sahil şeridi ile Brighton, İngiltere’de İngilizce öğrenmek isteyen her yaştan ve her kültürden öğrenciler için hayat dolu ve samimi bir şehirdir.

Brighton okulumuz, birbirine yürüyerek yalnızca 10 dakika uzaklıkta bulunan iki kampüsten meydana gelmektedir. Mağazalar, kahve evleri, publar, restoranlar ve eğlence merkezi oldukça yakındadır. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister standart genel İngilizce kurslarından birini seçin, LSI Brighton’ın merkezi konumundan, mükemmel ulaşım bağlantılarından ve tümünde ücretsiz internet erişimi sunulan yedi derslik ve bir öğrenim merkezi ile öğrencilere sunduğu olağanüstü fırsatlardan faydalananın.

LSI Brighton Dil Okulları Sosyal Programlar

LSI’den Seven Sisters kayalıkları gezisi (ücretsiz) Sussex sahil şeridinin nefes kesen manzarası eşliğinde, öğrenciler ve öğretmenlerle temiz havada pikniğin tadını çıkarın. Bowling salonunda LSI’nin özel indiriminden faydalanın ve okul arkadaşlarınızla daha yakından tanışıp İngilizce pratik yapın!

Brighton’ın güneşli plajında dünyanın dört bir yanından öğrencilerle plaj voleybolunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Genel Kurslar : Genel 20, Yoğun 24, Yoğun 30, Öğleden sonra 10, Artı kurslar, İş İngilizcesi, Eğitim ve İş deneyimi.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık : Cambridge FCE ve CAE ;İELTS;TOEFL İBT;TOEIC,Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri.

Premium Kurslar : Bire Bir, 9 Günlük Compact English

Okulun Temel Özellikler: 29 sınıf, Maksimum 15 kişi, projektörler, bahçe, ücretsiz WİFİ, öğrenci dinlenme Salonu

LSI Cambridge Dil Okulları

Etkileyici Cambridge şehri, üniversitesiyle ünlü olmakla birlikte, en zor beğenen uluslararası öğrencilere bile sayısız olanak sunan canlı ve hareketli bir kenttir. Güzel mimari eserler, müzeler ve sanat galerileriyle dolu Cambridge, İngiliz kültürünü özümsemek isteyen herkes için bir harika bir ortamdır. Büyük öğrenci nüfusu dolayısı ile bağımsız mağaza ve restoranlar açısından zengin bir kent olan Cambridge, canlı müzik, tiyatrolar ve komedi gösterileriyle dolu renkli gece hayatı ile de İngiltere’de İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir tercihtir.

Dil okulumuz Cambridge’de İngilizce eğitim için harika bir fırsat sunar. Tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI Cambridge, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortam sağlar. Yaz aylarında, yakınlardaki bir üniversite kampüsünden de yararlanırız. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına hazırlanmaya yönelik bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart ESL/EFL kurslarımızdan birini seçin, LSI Cambridge’in mükemmel konumundan ve aralarında 10 tam donanımlı derslik, bir öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi sunulan bir bilgisayar odasının da bulunduğu zengin imkânlarından faydalanacaksınız.

LSI Cambridge Dil Okulları Sosyal Programlar

Sandal gezisi Cam nehrinde sandal gezisi, Cambridge’i ziyaret eden veya Cambridge’de kalan herkes için olmazsa olmaz bir aktivite. Geleneksel düz tabanlı sandal (yerel adıyla “punt”) ile yapacağınız dinlendirici nehir gezisi, üniversitenin güzel ve tarihi binalarını en iyi şekilde görmenizi sağlayacak. Cesaretiniz varsa kendi sandalınızın kaptanı olabilir; sığ nehrin dibine saplayarak kullanacağınız uzun çubukla sandalınıza yön verebilirsiniz. Altı kişilik sandallarla yapılan bu çok popüler aktivite, size yeni arkadaşlar bulmak ve sohbet etmek için de bolca fırsat verecek.

Cambridge Shakespeare Festivali Cambridge Üniversitesi öğrencileri her yıl, üniversite bahçelerinin muhteşem atmosferinde, Shakespeare’in en ünlü oyunlarından bir seçki sahnelerler. Hayatta bir kez yaşayabileceğiniz bu tek kelimeyle eşsiz deneyimi asla unutmayacaksınız!  Pub gezisi

Cambridge İngiltere’de kilometrekareye en çok pubın düştüğü şehirdir ve publar kent tarihi ve kültürünün önemli bir parçasıdır. Her hafta öğretmen eşliğinde şehrin farklı publarını gezebilirsiniz. İster ünlü Flying Pig (Uçan Domuz), ister The Eagle (Cambridge’in ilk tiyatrosu ve DNA’nın keşfinin açıklandığı yer), ister üniversite binalarına gizli tünelleriyle perili Pickerel Pub’ı olsun, dinlence, sohbet ve çok farklı İngiliz içkileri ve mezelerini deneme fırsatı ile ilginç bir akşam geçireceğiniz garantidir.

Genel Kurslar: Genel 20 İngilizce, Yoğun 24 İngilizce, Yoğun 30 İngilizce, öğleden sonra 10, Ek kurslar, İş İngilizcesi, Eğitim ve İş deneyimi programı, Akademik İngilizce program seçenekleri sunulmaktadır.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL İBT; TOEIC, Akademik İngilizce, Universite Pathway Hizmetleri.

Premium Kurslar: Bire Bir, 9 Günlük Kompakt, Mini Grup

Okulun Genel Özellikleri:  LSI Cambridge dil okulunda 12 sınıf, maksimum 15 kişilik sınıf mevcudu, projektörler, bahçe, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.

LSI Londra Merkez Dil Okulları

Samuel Jackson derki “İnsan Londra’dan yorulmuşsa, yaşamaktan yorulmuştur”. Buckingham Sarayı ve Londra Kalesi’nin ihtişamından, ikonik London Eye dönme dolabı ve Madame Tussaud’nun balmumu heykel müzesine kadar Londra kesinlikle dünyanın en görülmeye değer kentlerinden biridir. Ayrıca Londra’da İngilizce öğrenmek için en ideal şehirlerden biridir.

LSI Londra Merkez, şehrin tam kalbinde; West End olarak bilinen capcanlı ve çok renkli bölgede yer alır. British Museum, Oxford Caddesi’ndeki mağazalar ve eğlence bölgesi Soho yürüyüş mesafesindedir. Dil okulumuz, ücretsiz internet erişimi sunan bilgisayar odası, kütüphanesi ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitim için mükemmel imkanlar sağlar. Aralarında TOEFL’e hazırlık ve Cambridge Sınavı hazırlık kurslarının da bulunduğu çok çeşitli İngilizce program alternatifleri sunar.

LSI Londra Merkez Dil Okulları Sosyal Programlar

Covent Garden’da alışveriş yapabilirsiniz. Okuldan sadece birkaç dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Covent Garden’da, butik mağazalardan hediyeler alabilir ve şirin kafelerde öğrenciler ve öğretmenlerle bir şeyler içebilirsiniz. Exhibition Row Aralarında Ulusal Tarih Müzesi, Bilim Müzesi ve Victoria & Albert Müzesi’nin de bulunduğu dünyanın en büyük müzelerini ziyaret edin. Ayrıca kış aylarında Ulusal Tarih Müzesi’nin buz pistinde buz pateni yapabilirsiniz. West End Gösterileri Okuldan sadece birkaç dakika yürüyüş mesafesinde bulunan, Londra’nın ünlü West End mahallesindeki tiyatrolarda gösterileri izleyebilirsiniz. Birçok gösteri için LSI öğrencilerine özel fiyatlar sunulur.

Genel Kurslar: Genel İngilizce20, Yoğun İngilizce 24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10 ders, seçmeli dersler, İş İngilizcesi, Eğitim ve İş deneyimi program alternatifleri sunulmaktadır.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri sunulmaktadır.

Premium Kurslar:  Daha çok iş insanlarına yönelik olarak sunulan programlar bire bir, 9 günlük Compact, mini grup program alternatifleri şeklinde sunulur.

LSI Londra Ealing Dil Okulları (12 – 17 Yaş gençler için

İngilizce Kursları)

Ealing, Londra’nın batısında, kafeler, mağazalar ve parklarla dolu sevimli, aile merkezli bir yerleşim bölgesidir. Mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip 3. Bölgede yer aldığından, Londra’nın merkezine metroyla yalnızca 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Program, Ealing Broadway istasyonundan yalnızca 10 dakikalık yürüyüş mesafesindeki Ealing Green College’da gerçekleştirilecektir. Kolej, Ealing’in en büyük parkı olan Walpole Park’a bakmaktadır. Kurs, İngilizce eğitimleri ile Londra’da gerçekleştirilen sayısız eğlence aktivitesini bir araya getirir.

LSI Hampstead Dil Okulları

Yapraklarla örtülü, etkileyici Hampstead bölgesi,  adeta Londra’nın en iyi saklanmış sırlarından biridir. Restoranlar, kafeler ve butiklerle dolu olan, Londra’nın en büyük parkı Hampstead Heath’i de içine alan ve şehir merkezinden yalnızca 20 dakika uzaklıkta bulunan Hampstead, İngilizceyi İngiltere’de öğrenmek için ideal bir merkezlerden biridir.

Dil okulumuz, güzel ve gözlerden uzak bir bahçe içinde, Viktorya tarzı ferah bir binada hizmet vermektedir. İster TOEFL’e veya Cambridge Sınavlarına hazırlanıyor, ister daha genel ESL/EFL programlarımızdan birinde İngilizce öğreniyor olun, bilgisayar odası, dil laboratuvarı ve kablosuz internetin dahil olduğu mükemmel imkanlarla İngilizce kursunuzdan en iyi şekilde faydalanacaksınız.

LSI Hampstead Dil Okulları Sosyal Programlar

Geleneksel Hampstead Publarını ziyaret edin. Hampstead, mükemmel şaraplar ve gerçek İngiliz ale’leri içebileceğiniz ve acıkırsanız klasik İngiliz pub atıştırmalıklarından (“pub grub”) tadabileceğiniz birçok geleneksel puba ev sahipliği eder. Hampstead’deki pub’ların çoğunun, yaz boyu serinleyebileceğiniz keyifli bahçeleri ve kışın da içeriyi sımsıcak tutan gerçek odun ateşli şömineleri vardır. Westminster Manastırı, Downing Caddesi ve Trafalgar Meydanı’nda Yürüyüş Turu

Tur, İngiliz kraliyet ailesi üyelerinin taç giydiği ve mezarlarının bulunduğu muhteşem bir Gotik Kilise olan Westminster Manastırı’ndan başlar. Daha sonra İngiltere Başbakanı’nın evinin bulunduğu Downing Caddesi’nden geçip Whitehall’a gidilir ve geleneksel Atlı Muhafız Alayı’nın geçişi izlenir. Tur, Londra’nın en canlı ve ikonik açık alanlarından biri olan Trafalgar Meydanı’nda sona erer.

Oxford Caddesi ve Regent Caddesi’nde Alışveriş ve West End’de Müzikal Gecesi, İngiltere’nin en ünlü alışveriş caddesinde bayılana kadar alışveriş yapın. Yorulursanız, birçok sevimli pubdan birinde soluklanıp leziz bir ale içebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise Londra’nın tiyatro bölgesi West End’de muhteşem müzikallerden birini izleyebilirsiniz.

Genel Kurslar: Genel İngilizce20, Yoğun İngilizce 24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10 ders, seçmeli dersler, İş İngilizcesi, Eğitim ve İş deneyimi program alternatifleri sunulmaktadır.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri sunulmaktadır.

Premium Kurslar:  Daha çok iş insanlarına yönelik olarak sunulan programlar bire bir, 9 günlük Compact, mini grup program alternatifleri şeklinde sunulur.

LSI ABD Dil Okulları

LSI Boston Dil Okulları

ABD’nin en eski kentlerinden Boston, zengin bir kültürel mirasa sahiptir ve ziyaretçilerine yapılacak ve görülecek sayısız aktivite sunar. Güzel Sanatlar Müzesi’nden Boston Common’da buz patenine, Fenway Park’da basketbol maçlarına kadar, Boston’un herkese verebileceği bir şey var. Amerika’da İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir mekandır.

Chinatown ile tiyatro ve finans kuruluşlarının toplandığı mahallelerin kesişme noktasında yer alan LSI Boston, metro, otobüs ve banliyö treni istasyonlarına yakındır. Dil okulumuz, internet erişimi sunan, bilgisayar odası ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitiminize yardımcı olmak için mükemmel imkanlar sağlar. Bu tesiste, TOEFL sınavına hazırlık kurslarının yanında daha genel ESL programları da sunar.

LSI Boston Dil Okulları Sosyal  Programlar

Red Sox beyzbol maçı, Efsanevi Fenway Park stadında Boston’un en sevdiği oyunu izleyin. Beyzbol eğlencesinin tadını çıkarırken okul arkadaşlarınızla daha yakından tanışın ve İngilizce pratik yapın. Boston Limanı Festivali’nde eski tip büyük yelkenli gemileri görün! Her Temmuz ayı düzenlenen ve bir hafta süren bu festivalde, eski tip büyük yelkenli gemileri görebilir, konser ve gösterileri izleyebilir ve Boston tarihi hakkında pek çok şey öğrenebilirsiniz. Boston’un tarihi mekanlarına yürüyüş turu ile okul arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle birlikte katılacağınız Özgürlük Yolu Yürüyüşü’nde Boston Common, Paul Revere’in Evi ve USS Constitution müze gemisi gibi tarihi mekanları ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kurslar: Genel İngilizce20, Yoğun İngilizce 24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10 ders, seçmeli dersler, İş İngilizcesi, Eğitim ve İş deneyimi program alternatifleri sunulmaktadır.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri sunulmaktadır.

Premium Kurslar:  Daha çok iş insanlarına yönelik olarak sunulan programlar bire bir, 9 günlük Compact, mini grup program alternatifleri şeklinde sunulur.

Okulun Genel Özellikleri: LSI Boston dil okulu maksimum sınıf mevcudu 15 olan 9 sınıf, interaktif dersler, ücretsiz Wi- Fi, öğrenci dinlenme salonundan oluşur.

LSI New York Dil Okulları

LSI New York  dil okulu, güzel ve tarihi bir binada yer almakta olup,  ikonik Grand Central istasyonunu  yapan mimarlar tarafından tasarlanmıştır. Okul İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir, One World Trade Center binasına sadece blok uzakta, aşağı Manhattan’ın popüler ilçesinde. Dünyanın en muhteşem şehirlerinden birinde bizimle İngilizce dil kursu çalışın.

New York Dil okulu, Manhattan’nın Battery Park ve the Hudson nehirine muazzam manzaraları sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Tesisler bilgisayar laboratuvarı, toplantı odası, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Ayrıca öğrencilerin dinlenmeleri için bir öğrenci salonu da bulunur. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar mevcuttur.

LSI New York, MCNY’de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği İngilizce programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI’de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY’nin lisans ve lisansüstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY’nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir.  LSI New York’a katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekir.

LSI New York Dil Okulları Sosyal Programlar

Rudy’s Bar & Grill, Times Meydanı’na çok yakın bu efsanevi New York barı ücretsiz sosisli sandviçleriyle ünlüdür; ucuz içkileri, her kesimden ziyaretçileri ve rahat parti atmosferi de cabası. 1933’ten beri öğrencilerin ve New Yorkluların vazgeçilmez favorilerinden biri olan Rudy’s Bar’a uğrayıp keyifli bir sohbet eşliğinde bira içip sosisli sandviçinizi yemeden, New York’u görmüş sayılmazsınız. South Street Limanı’nda bineceğiniz Shark Sürat Teknesi ile New York şehrini 30 dakikada dolaşabileceğiniz hızlı ve heyecan verici bir nehir gezintisi yapabilirsiniz. Central Park’ta Piknik Columbus Circle’daki Organik Gıda Pazarı’na uğrayıp leziz taze yiyecekler aldıktan sonra, Central Park’ın ünlü Sheep Meadow çayırına piknik keyfi. Şehrin koşturmacasından kaçın ve Manhattan’ın tam kalbinde yer alan bu eşsiz açık alanda diğer öğrencilerle birlikte frizbi oynayabilirsiniz.

Genel Kurslar: Genel İngilizce20, Yoğun İngilizce 24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10 ders, seçmeli dersler, İş İngilizcesi, Eğitim ve İş deneyimi program alternatifleri sunulmaktadır.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri sunulmaktadır.

Premium Kurslar:  Daha çok iş insanlarına yönelik olarak sunulan programlar bire bir, 9 günlük Compact, mini grup program alternatifleri şeklinde sunulur.

Okulun Genel Özellikleri:

Merkezi konumda bulundan LSI New York dil okulunda maksimum15 kişilik sınıf mevcudundan oluşan 12 sınıf, interaktif ders seçenekleri, öğle yemeği salonu, ücretsiz wi-fi hizmeti sunulmaktadır.

LSI San Diego Dil Okulları

Kilometrelerce uzanan altın kumsallara ve Amerika Birleşik Devletleri’nin en güzel iklimlerinden birine sahip olan capcanlı ve rengarenk San Diego kenti, California’da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir. LSI San Dieo Dil Okulu, yakın çevresindeki restoranlar, mağazalar ve ulaşım bağlantıları ile San Diego’nun tam kalbinde yer alır. Ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi, Symphony Hall Konser Salonu ve San Diego Körfezi yürüyüş mesafesindedir. Birçok farklı İngilizce programımız arasında, TOEFL ve Cambridge Sınavı’na hazırlık kursları da sunarız. Modern bir binada yer alan okulda İngilizce öğrenirken, ücretsiz internet erişiminin sunulduğu bilgisayar odası gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.

LSI San Dieogo Dil Okulları Sosyal Programlar

Yüzen müzeye dönüştürülen USS Midway uçak gemisini ziyaret edebilir, Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin artık bir müze olarak hizmet veren uçak gemisinde, 60’dan fazla sergi ve 22 restore edilmiş uçaktan oluşan koleksiyonu görebilirsiniz.  San Diego Hayvanat Bahçesi; ABD’nin en sevimli hayvanat bahçelerinden birini ziyaret edip ve hem aralarında dev bir pandanın da bulunduğu 650’yi aşkın hayvan türünü görebilir, hem de diğer öğrencileri ve öğretmenleri daha yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bahia Belle’le Vapur Gezintisi ile Yüz yıllık Mississippi tarzı buharlı vapurla Mission Körfezi’ni gezerken kokteyllerin ve canlı müzik eşliğinde dansın tadını çıkarabilirsiniz.

Genel Kurslar : Genel  İngilizce 20, Yoğun İngilizce  24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10, seçmeli dersler, İş İngilizcesi programları sunulur.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS;TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri.

Premium Kurslar : Bire Bir, 9 Günlük Compact İngilizce programları sunulur.

Okulun Temel Özellikleri: LSI San Diego okulunda maksimum 15 kişilik sınıf mevcudundan oluşan 18 sınıf, interaktif dersler,  ücretsiz Wi-Fi, öğrenci dinlenme salonu, öğle yemeği salonu gibi olanaklar sunulur.

LSI San Francisco/ Berkeley Dil Okulları

San Francisco Körfezi kenarında yer alan Berkeley şehri, merkezinde California Üniversitesi kampüsünün bulunduğu cıvıl cıvıl bir öğrenci kentidir ve California’da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için harika bir merkezdir. Kafeleri, mağazaları, restoranları ve gece hayatı ile capcanlı bir kent olan Berkeley, San Francisco ve Körfez Bölgesi’nin geri kalanındaki tüm cazibe merkezlerine kolay erişim imkânı sunar.

LSI San Francisco/Berkeley, Berkeley’in tam merkezinde, otobüs ve metro istasyonlarına yakın bir konumda, üniversite kampüsüne birkaç sokak uzaklıkta ve restoranlar, kafeler, sinemalar ve kitapçı dükkanları ile dolu bir bölgede yer alır. Okulun sunduğu olanaklar arasında, açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur; özetle ABD’de İngilizce öğrenirken becerilerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey elinizin altındadır. Dil okulumuz resmi bir TOEIC sınav merkezidir; dolayısıyla sınava okulda girebilirsiniz. Ayrıca LSI English, TOEFL ve Cambridge Sınavı (CAE ve FCE)’na hazırlık kursları ve daha birçok genel İngilizce program alternatifi sunar.

LSI San Francisco/ Berkeley Dil Okulları Sosyal Programlar  

UC Berkeley Turu ile LSI okulundan sadece birkaç dakika uzaklıktaki ünlü üniversiteyi yürüyerek dolaşın. Üniversitenin ve Berkeley’in olağanüstü tarihini keşfedebilirsiniz. Golden Gate Köprüsü’nü B-bisikletle geçiş; efsanevi Golden Gate köprüsü boyunca bisiklete binebilir, hatta ayda bir düzenlenen ve yüzlerce bisikletçinin hep birlikte San Francisco sokaklarını dolaştıkları ‘Critical Mass’ (Kritik Kütle) etkinliğine katılabilirsiniz. Alcatraz Turu ile Kayadaki hapishaneyi keşfedin! Küçük adaya gemiyle gidip hapishaneyi turlayabilirsiniz. Kendinizi adeta bir filmde gibi hissedeceksiniz!

Genel Kurslar: Genel İngilizce 20, Yoğun İngilizce 24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10, seçmeli dersler, İş İngilizcesi programları sunulur.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri.

Premium Kurslar: Bire Bir, 9 Günlük Compact İngilizce ve mini grup programları sunulur.

Okulun Genel Özellikleri: Merkezi konumda bulunan LSI Berkeley okulunda maksimum 15 kişiden oluşan derslerin interaktif işlendiği 12 adet sınıf, bahçe, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.

LSI Kanada Dil Okulları  

 LSI Toronto Dil Okulları

Toronto Kanada’nın en büyük ve en güzel kentlerinden biridir. CN Kulesi’nin tepesinden Ontario Gölü kıyılarına kadar, bu rengarenk ve kozmopolit şehir Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere sonsuz fırsatlar sunar.

Güzel bir yerleşim bölgesi olan Rosedale’de, kendine has modern bir binada yer alan LSI Toronto, İngilizce eğitimi için rahat bir ortam sağlar. Dil okulumuz metro istasyonuna yakın bir konumdadır ve caddenin karşı tarafında restoranlar ve parklar bulunur. Şehrin ünlü alışveriş merkezi Yorkville de kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında mikrodalga fırın ve buzdolabıyla donatılmış bir ortak dinlenme odası ve ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası bulunur. İster TOEFL veya Cambridge Sınavı’na (CAE) yönelik bir kurs, ister daha genel bir ESL programı seçmiş olun, okulun harikulade konumu ve güler yüzlü personeli size büyük avantaj sağlayacak.

LSI Toronto Dil Okulları Sosyal Programlar 

CN Kulesi Turu; Batı yarım kürenin en yüksek binası ve Toronto siluetinin ikonu olan kuleyi ziyaret edin. Muhteşem manzarayı izleyin, en üst kattaki restoranda yemek yiyin ve cesaretiniz varsa yüksek terasın pervazında yürüyebilirsiniz! Toronto Blue Jays Beyzbol Maçı; Toronto Blue Jays’i kendi stadyumunda izlerken beyzbol eğlencesinin tadını çıkarın; diğer öğrencilerle tanışıp İngilizce pratik yapmak için harika bir fırsat sunar. Niagara Şelaleleri Dünyaca ünlü Niagara Şelaleleri’ne günlük geziye katılın. Bu olağanüstü doğa harikasının nefes kesici manzaralarını izlerken diğer öğrencilerle daha yakından tanışın ve İngilizce pratik yapabilirsiniz.

Genel Kurslar: Genel İngilizce 20, Yoğun İngilizce 24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10, seçmeli dersler, İş İngilizcesi programları sunulur.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri.

Premium Kurslar: Bire Bir, 9 Günlük Compact İngilizce ve mini grup programları sunulur.

Okulun Genel Özellikleri: Merkezi konumda bulunan LSI Torontookulunda maksimum 15 kişiden oluşan derslerin interaktif işlendiği 17 adet sınıf, bahçe, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.

LSI Vancouver Dil Okulları

Çevresi yemyeşil dağ ormanları ve Büyük Okyanus ile sarılmış capcanlı, modern bir kent olan Vancouver, Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için tam anlamıyla baş döndürücü bir yerdir.

Dil okulumuz Vancouver şehir merkezinin tam kalbinde, kentin başlıca cazibe merkezleri ve ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesindedir. Aralarında internet erişimi sağlayan bir bilgisayar laboratuvarı, öğrencilerin kendi kendilerine çalışmalarına yardımcı olan materyallerle dolu bir kütüphane ve öğrenci salonunun da bulunduğu imkânlar, LSI Vancouver’ı İngilizce eğitim için rahat ve samimi bir ortam haline getirir. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunar.

LSI Vancouver Dil Okulları Sosyal Programlar

Uluslararası yemek organizasyonu ile kendi ülkenize özgü bir yemek getirip ve dünyanın dört bir yanından farklı yemekler deneyerek eğlenirken diğer öğrencilerle İngilizce pratik yapabilirsiniz. Yaz barbeküsü ve spor günü; yaz ayları boyunca English Bay’de diğer öğrencilerle güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Mangalda pişmiş hamburgerler yiyerek, voleybol, futbol ve softball gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

Genel Kurslar: Genel İngilizce 20, Yoğun İngilizce 24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10, seçmeli dersler, İş İngilizcesi programları sunulur.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri.

Premium Kurslar: Bire Bir, 9 Günlük Compact İngilizce ve mini grup programları sunulur.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri.

Premium Kurslar: Bire Bir, 9 Günlük Compact İngilizce ve mini grup programları sunulur.

Okulun Genel Özellikleri: Merkezi konumda bulunan LSI Vancouver okulunda maksimum 15 kişiden oluşan derslerin interaktif işlendiği 12 adet sınıf, bahçe, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.

LSI Yeni Zelanda Dil Okulları

LSI Auckland Dil Okulları

Yeni Zelanda’nın Kuzey Adası’nda yer alan Auckland, Yeni Zelanda’nın en büyük ve en güzel şehirlerinden biridir. Tümü yürüyüş mesafesinde olmak üzere Auckland plajlar, limanlar ve dağlarla çevrilidir. Yerel Maori kültürü hakkında’da bilgi edinebileceğiniz Auckland, Yeni Zelanda’da İngilizce öğrenmek isteyen her öğrenciyi mutlu edecek capcanlı bir eğlence ve kültür hayatı sunar.

LSI, Auckland şehrinin tam merkezinde; kafelere, restoranlara ve ulaşım bağlantılarına yakın bir konumdadır. Dil okulumuz, İngilizce eğitimi için son derece rahat bir ortam sunar. Aydınlık ve ferah dersliklerimiz Myers Park’taki palmiye ağaçlarına bakar ve öğrenciler kablosuz internet, televizyon ve DVD’lerin bulunduğu bir bilgisayar odası, bir ibadet odası ve küçük bir kütüphane ile buzdolabı, mikrodalga fırını ve sıcak içecek makinesinin bulunduğu bir de öğrenci salonu gibi imkanlardan faydalanabilirler. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunar.

LSI Auckland Dil Okulları Sosyal Programlar

Kahve ve sohbet Auckland’daki sayısız güzel kafeden birinde, öğrencilerimizle İngilizce pratik yapın. Öğrencilere eşlik eden personelimiz, aynı zamanda Auckland kentinin simgeleri hakkında da rehberlik yapar. Eden Dağı’nda Manzara Gezisi Eden Dağı zirvesinin 360 derecelik görüş açısıyla Auckland’ın muhteşem manzaralarını izleyin. Yürüyüş yollarını keşfedin, New Zealand’a özel bitkiler ve vahşi yaşam alanları hakkında bilgi edinin veya sadece manzaranın tadını çıkarın! Eden Dağı 24 saat açıktır ve gece manzaraları da büyüleyicidir! Giriş ücretsizdir. Domain Parkı’nda Amerikan futbolu ve hafif rugby Auckland Domain Parkı’nın güzel ortamında, son derece popüler haftalık futbol maçlarımız için, her Çarşamba, çalışma direktörümüz ve yetenekli bir futbolcu olan Grant Duncan’a katılabilirsiniz.

Genel Kurslar: Genel İngilizce 20, Yoğun İngilizce 24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10, seçmeli dersler, İş İngilizcesi programları sunulur.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri.

Premium Kurslar: Bire Bir, 9 Günlük Compact İngilizce ve mini grup programları sunulur.

Okulun Genel Özellikleri: Merkezi konumda bulunan LSI Auckland okulunda maksimum 15 kişiden oluşan derslerin interaktif işlendiği 20 adet sınıf, bahçe, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.

LSI Avustralya Dil Okulları

LSI Brisbane Dil Okulları

Brisbane, Avustralya’da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir. Baş döndürücü plajlara ve görülmeye değer kırsal bölgelere kolay erişim imkânı sağlayan güneşli kent, iş, eğlence ve kültür açısından da çok gelişmiştir. Bu uluslararası şehrin en önemli merkezlerinden birinde yer alan LSI Brisbane, Queensland eyaletinin bu en büyük şehrinin sunabileceği tüm mağaza, restoran ve eğlence seçeneklerine kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanır. Dil okulumuz, şehrin tam kalbinde, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın tarihî bir binada yer alır. En kaliteli ürünlerle dolu Queen Street Alışveriş Merkezi, nehir kenarındaki Botanik Bahçeleri ve finans ve ticaret bölgeleri kolaylıkla erişilebilecek uzaklıktadır. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında, klimalı derslikler, geniş bir öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve İngilizce eğitiminize destek olacak bir öğrenim merkezi yer alır. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunarız. İster sınavlara hazırlanıyor, ister iş İngilizcesi öğreniyor olun, güler yüzlü ve yardımsever öğretmenler size çok faydalı olacak.

LSI Brisbane Dil Okulları Sosyal Programlar

Lone Pine Koala Koruma Alanı’nı ziyaret edin ve bir koalaya sarılın! Bir koalayı kucaklamadan veya kanguru beslemeden Avustralya geziniz tamamlanmış sayılmaz. Lone Pine Koruma Alanı, Avustralya hayvanlarını doğal ortamlarında görmek için mükemmel bir yer. XXXX Bira Fabrikası’nı ziyaret ederek, Avustralya’nın geleneksel sosyal eğlencesi olan biranın kendine özgü dünyasına adım atın. Burada yalnızca Avustralya’nın en eski bira şirketlerinden birini tanımakla kalmayacak, bira tarihini ve kusursuz bira dökme yöntemlerini öğreneceksiniz. Günü, taze mayalanmış biraların rahatlatıcı lezzetiyle tamamlayabilirsiniz. Coot-tha Dağı Manzara Parkı; Bir şehri görmenin en iyi yolu ona yukarıdan bakmaktır. Brisbanelilerin en sevdiği mekanlardan Coot-tha Dağı Manzara Parkı, turistler için görülmeden geçilmeyecek bir yer. Kafede otururken birbirinden güzel kent manzaralarını ve etkileyici binaları izleyebilir ve günü Botanik Bahçesi’nde gezintiyle tamamlayabilirsiniz. Ayrıca dağdan ayrılmadan önce ünlü Summit Restaurant’ta yemek yiyebilir veya yakındaki Cosmic Gökevi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kurslar: Genel İngilizce 20, Yoğun İngilizce 24, Yoğun İngilizce 30, Öğleden sonra 10, seçmeli dersler, İş İngilizcesi programları sunulur.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY),Sınavlara Hazırlık: Cambridge FCE ve CAE; IELTS; TOEFL IBT; TOEIC, Akademik İngilizce, University Pathway Hizmetleri.

Premium Kurslar: Bire Bir, 9 Günlük Compact İngilizce ve mini grup programları sunulur.

Okulun Genel Özellikleri: Merkezi konumda bulunan LSI Brisbane okulunda maksimum 15 kişiden oluşan derslerin interaktif işlendiği 7 adet sınıf, bahçe, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.

LSI Malta Dil Okulları

LSI Sliema Dil Okulları

Malta’nın kuzey batı sahilinde güzel bir konumda yer alan büyük turizm merkezi Sliema, Malta’da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir şehirdir. Ziyaretçilerin şnorkelli ve tüplü dalış ve tekne gezileri yapabilecekleri sakin plajlara sahip kent, birinci sınıf yemekler, mükemmel alışveriş ortamları ve rengarenk gece hayatı için de sayısız fırsat sunar. LSI’ye bağlı dil okulu English Language Academy (İngiliz Dili Akademisi) Sliema’nın deniz kenarındaki gezinti yerinden sadece üç dakika yürüyüş mesafesinde ve kafeler, restoranlar ve mağazalara yakın bir konumdadır. Malta İngilizce Öğretim Federasyonu (FELTOM)’nun kurucu üyesi olan akademi, güler yüzlü, yardımsever ve sıcakkanlı personeliyle gurur duyar. İster TOEFL sınavına hazırlık kursunu, ister daha genel bir ESL programını seçmiş olun, klimalı sınıflar, bir kütüphane ve ücretsiz internet erişimi gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Okul aynı zamanda ikinci dil olarak İngilizce öğreten deneyimli okul öğretmenlerine yönelik bir öğretmen eğitimi kursu da vermektedir. Ayrıca okul, AB’nin Eğitim Kurslarına yönelik Socrates Programı için de lisans sahibidir.

LSI Sliema Dil Okulları Sosyal Programlar

Comino’da Tekne Turu Mavi Lagün’ün nefes kesen manzarası içinde tekneyle yol alırken, kusursuz havanın ve kristal berraklığındaki pırıltılı suyun keyfini çıkarabilirsiniz. Tekne Partisi Comino’ya kadar veya hava bozuksa Büyük Liman’da, güverte üzerinde gösterişli ve eğlence dolu bir müzik ve dans gecesi vardır. Akdeniz’de dalış Malta’nın muazzam güzellikteki su altı manzaralarını yaşayın. Tamamen yeni başlayanlardan, deneyimli dalgıçlara yönelik ileri derslere kadar herkes için dalış dersleri mevcuttur.

LSI Fransa Dil Okulları  (Fransızca Dil Okulu)

LSI Paris Dil Okulları

Fransa’nın romantik başkenti Paris 1000 yılı aşkın süredir ülkenin politik ve ekonomik başkenti olmuştur. Şehir ihtişamlı Notre Dame’dan Eyfel Kulesi’nin mimari harikalarına kadar sayısız cazibe merkezine sahiptir. Şehrin tarih kokan kalbinde bulunan LSI Paris, Pompidou Merkezi’nin hemen yanında olup Notre Dame de Paris, sofistike ancak bohemyan tarzı Marais ve Les Halles bölgelerine çok yakındır. Okula metro ile kolayca ulaşılabilmektedir.

Zengin tarihi ve baş döndürücü sanat ve kültür çeşitliliği ile Paris dünyanın en harika şehirlerinden biridir. Dünyaca ünlü müzeleri, sanat galerileri ve üniversitelerinden uluslararası moda ve tasarım merkezlerine; kafe kültüründen Rive Gauche (kentin sol kıyısı) ve Latin Mahallesi’ndeki sofistike gençlik kültürüne kadar Paris, Fransa’da Fransızca öğrenmek için kesinlikle en heyecan verici yerdir.

LSI Paris Dil Okulları Sosyal Programlar

Sosyal Program, Paris’in sunduğu sayısız seçeneği barındırmaktadır. Yakındaki Versailles şehrine ve Fransa’nın diğer bölgelerine geziler mümkündür. Latin Mahallesi’nde Yürüyüş Turu Notre Dame Katedrali’ni ziyaret edin, dünyanın en iyi eğitim kurumlarından Sorbonne Üniversitesi’ni görün ve Seine Nehri boyunca sıralanmış ünlü kitap ve poster satıcıları “Bouquinist”lerin reyonlarına göz atabilirsiniz. Şarap ve Peynir Tatma Aktivitesi Fransa’nın en nefis peynirleri eşliğinde, en kaliteli şaraplarını tadın. Fransız kültürünün ruhunu, hayal edebileceğiniz en lezzetli şekilde keşfedebilirsiniz. Geleneksel Fransız Kahvaltısı; Her iki ayda bir, öğrencilere, sabah teneffüslerinde Fransız kruvasanları, çikolatalı ekmek, kahve ve meyve suyundan oluşan geleneksel Fransız kahvaltısı ikram edilir. Gerçek Fransız yemekleri ve kültürünün tadını çıkarırken, yeni arkadaşlarla tanışıp rahat ve samimi bir ortamda Fransızca pratik yapmak için harika bir fırsat.

Genel Kurslar: Genel Fransızca 20, Yoğun Fransızca 24, Yoğun Fransızca 30, Öğleden sonra 10, seçmeli programlar sunulmaktadır.

Premium Kurslar: Bire Bir, 9 Günlük Kompakt yoğun Fransızcadan oluşur.

Temel Özellikler Okulun Genel Özellikleri: Merkezi konumda bulunan LSI okulunda maksimum 15 kişiden oluşan derslerin interaktif işlendiği 7 adet sınıf, bahçe, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.

LSI İsviçre Dil Okulları (Almanca Dil Okulu)

LSI Zürih Dil Okulları

Zürih güzel tarihi binaları, geniş caddeleri ve capcanlı kafeleri ile İsviçre’de Almanca öğrenmek için en mükemmel yerlerden biridir. Dil okulumuz tarihi şehir merkezi ve Zürih Gölü’nden sadece beş dakika yürüyüş mesafesinde, ideal bir konumdadır. Kısa zaman önce yenilenmiş derslikler, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve öğrenci salonu gibi imkanlar, LSI Zürih’ i Almanca eğitimi için son derece rahat bir ortam haline getirir. Bu okulda, Zertifikat Deutsch gibi çeşitli Almanca sınav kursları ve daha genel Almanca dil programları sunarız. Hangi kursu seçerseniz seçin, tam donanımlı ve büyük deneyim sahibi öğretmenlerimiz size güler yüzle yardım etmeye hazır olacaktır.

LSI Zürih Dil Okulları Sosyal Programlar

  1. Hafta: Schoggifabrik çikolata fabrikası İtiraf edin. Tatlıya düşkünsünüz ve çikolataya doyamıyorsunuz. Endişeye gerek yok. Burada hiç sorun değil. Size yardımcı olabilecek arkadaşlarla birliktesiniz! Zürih’ten trenle yaklaşık bir saat uzaklıkta, dağların arasında, inek çanlarının çınlayıp kazanların fokurdadığı büyülü bir yer biliyoruz. Arzuladığınız her şey orada. Özel tedarikçimize bir karşılama düzenleyeceğiz. Gerisi size kalmış. 7. Hafta: Açık hava sineması Sıcak bir yaz gününün sonunda rahatlamak için, göl başına gidin, seyyar büfelerden yiyecek bir şeyler alın, güneşin batışını izleyin ve ardından da diğer öğrenciler ve öğretmenlerinizle yıldızların altında bir film izleyebilirsiniz. 6. Hafta: Tekno sevenler için cadde gösterisi, Ağustos’un ikinci haftası boyunca, Zürih’in arnavut kaldırımlı sokakları tekno müzikle çınlarken, sayıları 1 milyonu bulan rave müzik tutkunları gölün kuzey kıyısını turlayan sevgi kamyonlarını takip eder. Parti Cuma akşamı başlar ve Pazar gününe kadar sürer. Kulak tıkacı getirmenizi öneririz!

Genel Kurslar : Genel Almanca 20, Yoğun  Almanca  24, Yoğun Almanca 30, Öğleden sonra 10, Ek dersler gibi alternatifler sunulmaktadır.

Akademik Kurslar: Uluslararası Okul Yılı (ISY), Sınavlara Hazırlık: Goethe- Zertifikat B1 (ZD) &B2 (GZ)

Premium Kurslar : Bire Bir, 9 Günlük Compact Almanca programları sunulur.

Okulun Genel Özellikleri: Merkezi konumda bulunan LSI okulunda maksimum 15 kişiden oluşan derslerin interaktif işlendiği 9  adet sınıf, bahçe, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Ec English

Ec English Güney Afrika Dil Okulları

EC ENGLISH CAPE TOWN İNGİLİZCE DİL OKULU EC English Cape Town  İngilizce dil okulu,  Cape Town’un merkezinde bulunmaktadır. Güney Afrika’daki en popüler okullardan biri olan EC

emmbassy-english

Embassy English Dil Okulları

EMBASSY ENGLISH  HAKKINDA Embassy English 45 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile dünya çapında son teknoloji ile hizmet vermekte olan en kaliteli dil okullardan biridir. 5

Ec English İngiltere Dil Okulları

Ec English İngiltere Dil Okulları

EC English; anadili İngilizce olan Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Malta ve Güney Afrika’da bulunan okullarıyla dünyanın birçok ülkesinden gelen 45 000’den fazla öğrenciye İngilizce öğretmektedir.

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz