ISE English Brighton Dil Okulu

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

İngiltere Bayrak

Genel Bilgiler

The Intensive School of English & Business Communications (ISE) yüksek kalitedeki İngilizce dil eğitimini karşılanabilir fiyatlarda vermek üzere kurulmuştur. Uzman öğretmenleri tarafından yetişkinlere İngilizce dil programları ve sınav hazırlık programları verir. Kanıtlanmış başarısıyla, çok geniş alternatifli ve esnek programları profesyonel ve rahat bir öğrenme ortamında etkili bir gelişim sağlamak isteyenler için idealdir.

ISE English Brighton

1997 yılında, oldukça kültürel ve canlı bir şehir olan Brighton‘da uygun fiyatlara yüksek kalitede İngilizce eğitimi vermek için kuruldu. Şehrin tarihi merkezinde bulunan ISE Brighton, gündüz, öğlen ve aksam sınıflarıyla sizlere esnek bir ders programı sunuyor.  Tüm yıl boyunca başlangıçtan (Beginner \ A0) uzmanlığa (Proficiency \ C2) kadar tüm İngilizce seviyelerinde (General English Language) öğrenim görebilirsiniz. Ayrıca IELTSFCECAE ve Business English gibi sınavlar için hazırlık kurslarına katılabilirsiniz. İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olmak için sizlere modern eğitim kaynaklarımızla, öğrenci odaklı geleneksel sınıf içi eğitimi sunuyorlar.

ISE Brighton, tren istasyonuna ve otobüs duraklarına 5 dakika mesafede, şehrin turistik ve lokal etkinliklerine rahatça ulaşabileceğiniz bir noktada, Brighton merkezde bulunmaktadır.

ISE Brighton’ da Esnek Ders Saatleri

ISE Brighton’da sabah ve öğlen sınıfları üç  saatlik derslerden oluşur. Haftanın üç günü devam eden (Pazartesi, Salı, Çarşamba 18.00 ile 20.00 arası) aksam derslerimiz de ayrıca mevcuttur. Sabah ve öğlen sınıfları haftanın beş günü devam etmektedir. Okulumuz hafta sonları eğitim vermemektedir. Esnek eğitim saatlerimizden yararlanıp istediğiniz sabah, öğlen ve aksam sınıflarını seçip, birleştirip İngilizcenizi kendinize en uygun şekilde geliştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve her gün 12.45 – 13.15 arası devam eden Konuşma ve Telaffuz sınıflarına katılmayı da unutmayın!

ISE Brighton Dil Programları

  • Genel İngilizce:

Genel İngilizce kurslarımız yoğun bir şekilde İngilizce çalışıp, konuşma, okuma, yazma, dinleme ve dilbilgisi gibi temel dil becerilerinde kayda değer gelişme göstermek isteyen her seviyeden öğrenciye göre organize edilmiştir.

  • Cambridge FCE ve CAE

FCE (First Certificate in English) İngilizceyi günlük yazma ve konuşma dilinde kullanabilenler veya İngilizceyi is ve eğitim amaçlı kullanmak isteyenler için orta seviye üzerinde (upper intermediate) bir sınavdır.

  • IELTS

IELTS, İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almak isteyen öğrenciler, yurt dışında çalışma, sertifika programlarına katılma veya yerleşme amaçlı bulunan kişiler için düzenlenmiş bir sınav sistemidir.

  • Özel Dersler

  • ISE Öğrencileri İçin Özel Dersler

Okulun Organize Ettiği Etkinler

ISE, okuldaki öğrencilerin, personelin ve öğretmenlerin birlikte eğlenebilmesi için barbekü ve konsept partileri düzenliyor! Kendinizi yıl sonunu, yaz sonunu, Cadılar Bayramını, Bonfire Gecesini kutlarken bulabilirsiniz. Bazı organizasyonlar ücretsizdir. Plaj voleybolu(3£), öğrenci aksam yemekleri (8-12 £) gibi bazı organizasyonlar için ise ücret ödemeniz gerekmektedir. Cüzi fiyatları olan veya ücretsiz olan aktivitelere tüm öğrenciler davetlidir.

Brighton’da Aktiviteler

Brighton tüm öğrenci ve ziyaretçiler için sonsuz olanaklar sunan canlı ve kozmopolitan bir şehir. Bu yüzden öğrencilerin Birleşik Krallık ziyaretinin tadını çıkarmalarına ve sosyalleşmelerine izin veren çeşitli aktivite ve geziler düzenlenmektedir. Londra, Cambridge, Oxford, İskoçya & İrlanda’ya ek olarak düzenli aralıklarla yapılan geziler favoriler arasındadır. Egitim ve eğlence arasındaki dengeyi sağlayabilmek için sosyal aktiviteler için özenle hazırlanmış bir plana sahip olan ISE birçok spor aktivitesinin yani sıra kültürel ve tarihi birçok yere tur ve ziyaretler düzenlemektedir.

Tanıtım Videosu

İngiltere dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. İngiltere’de dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz