İrlanda’da work and study ile İngilizce öğrenin

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Kaliteli eğitim, uygun fiyat

ATC English’te 25 hafta dil eğitimi sadece 2780 Euro

25 Hafta Study & Work Programı:

ATC Autumn Special Offer ile 25 Haftalık Sabah programlarımızdan birine (General English 20h/w ya da Intensive English 26h/w) kayıt olan öğrencilerimiz;

 %15 Türkiye Özel İndirimli Fiyatlar üzerinden 25 hafta yerine 20 hafta ücreti ödeyeceklerdir.

Örneğin;

Dublin 25 Hafta GE20 programı 3676 € yerine 3069 €

Bray 25 Hafta GE20 programı 3358 € yerine 2780 € olacaktır.

25 Hafta eğitim alan öğrencilere toplam 8 ay vize verilmekte olup, 25 haftalık okul döneminde part-time, okul sonrası tatil döneminde ise full time çalışma izni verilmektedir.

ATC LANGUAGE SCHOOLS

1973 yılında kurulmuş olan ATC Language Schools İrlanda’da Dublin ve Bray şehirlerinde olmak üzere iki kampüste uluslararası öğrencilere eğitim sunmaktadır. Her iki kampüste de modern ve son teknolojik öğrenim gereçleriyle donanımlı sınıflarında her yıl yüzlerce öğrenciye İngilizce öğretmektedir.  Ayrıca her ihtiyaca uygun İngilizce programı çeşitliliğiyle ATC Language Schools kurulduğu günden beri İrlanda’nın en kaliteli İngilizce eğitimi veren okullarının başında gelir. 

40 yılı aşkın eğitim deneyimini, tecrübeli ve arkadaş canlısı öğretmenleriyle ATC dil okulunun her iki şehirdeki kampüsü de şehir merkezinde ve oldukça kolay ulaşım olanaklarına sahiptir. 

ATC English School’da genel İngilizce,  IELTS Sınav Hazırlık, Öğretmen Eğitimi gibi kurslarına ek olarak demi-pair programı ile de özellikle kız öğrencilere konaklama ve ulaşım masraflarını ücretsiz karşılama imkanı sunmaktadır. ATC 12-17 yaş aralığındaki öğrenciler için de her sene İrlanda’nın çeşitli yerlerinde süresi 2 ila 4 hafta arasında yaz kampları  düzenlemektedir. 

Neden ATC’de İngilizce öğrenmelisiniz?

ATC Language Schools Dublin şubesi, tamamında interactive white board bulunan toplam 16 sınıfa sahiptir. Her sınıfta maksimum 15 öğrenci bulunmaktadır. Çok modern bir tasarıma sahip binası, hepsi aydınlık sınıfları, kullanılan teknoloji, sunulan ücretsiz wifi hizmeti, çok geniş bir kafeteryası ve sosyalleşme alanı, şehir merkezindeki konumu,  dengeli bir uluslararası öğrenci milliyet dağılımı,  düşük Türk öğrenci oranıyla ve makul fiyatlarıyla fiyat-kalite anlamında maksimum performans sunar.  

ATC Language School Bray şubesi ise hemen deniz kıyısındaki konumu, çoğunda interactive white board bulunan toplam 20 sınıfı, yeterli düzeyde bir kütüphanesi, bilgisayar odası, ortalama 7 senelik tecrübeye sahip ve dünyanın farklı bölgelerinde daha önce eğitim vermiş öğretmenleri, kalitesi onaylı eğitim sistemi, dengeli uluslarası öğrenci dağılımı ve yılın her döneminde düşük Türk öğrenci oranıyla yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için hem kaliteli hem de hesaplı çok iyi bir opsiyondur.

Her iki merkezde de haftalık 20 saat veya üzerinde bir İngilizce kursuna katılan tüm öğrenciler İngilizce seviyeleri yeterli ise elective class olarak adlandırılan haftalık toplam 3 saat ekstra dersi alma hakkına sahiptir. Öğrencilerin seçebilecekleri elective dersler business English, pronunciation, speaking veya Irish life and culture gibi alanlarda verilmektedir.

Başvuru için bizi arayabilir 0212 236 5793 veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede ulaşacaktır.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz