İrlanda Dil Okulları Artık Çok Daha Avantajlı!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

25 Hafta – 2450 Euro’dan Başlayan Avantajlı Fiyatlarla!

8 Ay Vize, Part-Time Çalışma İzni

Sundukları kaliteli eğitimi, öğrencilere güvenli, huzurlu ve aynı zamanda canlı ve sosyal bir yaşam alanı sunması, muhteşem doğası ve ülkemize sadece 4,5 saatlik uçuş mesafesinde bulunmasıyla İrlanda dil eğitimi almak için son dönemin parlayan eğitim destinasyonlarının başında geliyor…

İrlanda, dünyadaki en iyi eğitim sistemine sahip ülkelerden biridir. Dil okulu seçeneğinin yanı sıra sertifika programlarına katılabilir, dünyanın önde gelen üniversitelerinde eğitim alabilirsiniz. Bunların anında İrlanda, bünyesinde dünyaca ünlü birçok IT şirketinin merkezini barındırır. Bu da size İrlanda’da global bir şirkette kariyerinize başlama fırsatı verir.

25 hafta üzeri programlara katılan öğrencilere çalışma izni fırsatı sunan İrlanda, eğitim ve yaşam masraflarının İngiltere’ye nazaran daha düşük ve para biriminin Euro olmasıyla da dünyanın birçok yerinden öğrenci çekmektedir. Eğitim alırken çalışıp İngilizcenizi pratiğe dökebilir, aynı zamanda bütçenizi de rahatlatabilirsiniz.

Dil eğitimi için en çok tercih edilen şehri Dublin’dir. Dublin haricinde de Cork, Galway, Waterford, Winchester, Limerick, Bray şehirlerinde de eğitiminizi alabilirsiniz. Hangi şehri seçerseniz seçin, İrlanda müthiş tarihi güzellikleri ve nefes kesen doğası, renkli ve neşeli insanları ile sizleri büyüleyecektir.

İrlanda’da dil eğitimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin!

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

ÜNİVERSİTY OF CANADA WEST'TEN BURSLU MBA

University Of Canada West’ten Burslu Mba

TÜRK ÖĞRENCİLERE 10000 CAD’A VARAN BURS İMKANI  GRE/GMAT YOK! University Canada West; onlisans, lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim vermekte olup Vancouver şehir merkezinde bulunur

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz