İngiltere’de Genel İngilizce Kursları

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

İngiltere Bayrak

İngilizce Dil Eğitim Seviyeleri

  • Elementary,
  • Pre-Intermediate,
  • Intermediate,
  • Upper-Intermediate,
  • Advanced,

olmak üzere 5 seviyeden oluşmaktadır.

Yurtdışında genel İngilizce kursları almak isteyen öğrenciler çoğunlukla İngiltere’de eğitim almayı düşünmektedirler. Günlük hayatta gerekli olan konuşma, okuma, yazma, İngilizce kelime bilgisi ve gramer konularında kendilerini geliştirmek isteyen öğrencilerin katıldığı genel İngilizce programları çok yönlü olarak dilinizi geliştirmenizi sağlar.

Genel İngilizce programları mevcut bilgilerinizi geliştirmenizi ve İngilizceyi ileri seviyede kullanmanızı sağlayarak İngilizce pratiğinizi geliştirmenize olanak verir. Genel İngilizce Programları haftada genellikle 45 – 50 dakikalık ve 20 ders olarak katılabileceğiniz bir süreçtir. Programlarda öğleden önce sınıf dersleri yapılırken, öğleden sonra aktiviteler ve geziler düzenlenir. Böylece hem dil öğrenip hem de sizlere ayrılan zamanlarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra haftada 25-30 saatlik olarak verilen yoğun dil eğitim programlarını da tercih edebilirsiniz. Yoğun programlarda genelden farklı olarak öğleden sonra öğrencilere ayrılan zaman diliminde de dersler alabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders Programları

Sabah saatlerinde ana dersler alınırken öğleden sonraki vakitte ise kendini belirli bir alanda geliştirmek isteyen öğrenciler,

  • Uluslararası Sınavlara Hazırlık,
  • Akademik İngilizce,
  • İş İngilizcesi,

gibi programları seçebilirler.

İngiltere’de genel İngilizce kurs fiyatlarını ve okullar hakkında detaylı bilgilere danışmanlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Magna Carta College Dil Okulu

Magna Carta College Oxford

Magna Carta College Oxford yaşam tarzı ve olanakları sunan Yönetim veya Hukuk alanında derece yapmak isteyenler için özel bir kolej olarak Oxford, Londra ve Birmingham

ISE English Brighton Dil Okulu

ISE English Brighton Dil Okulu

The Intensive School of English & Business Communications (ISE) Brighton ve Hove şehirlerinde yüksek kalitedeki İngilizce dil eğitimini karşılanabilir fiyatlarda vermek üzere kurulmuştur.

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz