İngiltere Tier 4 Öğrenci Vizesi için vize mülakatı yapmaya başladı!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

İngiltere Tier 4 Öğrenci Vizesi İçin Vize Mülakatı Yapmaya Başladı! 

Birleşik Krallık,  27 Haziran 2013 tarihinden itibaren Tier 4 vizesine başvuran öğrencilere skype mülakatı uygulamasına başladı.

Mülakat, vize başvuru dosyası teslimi için gidilen World Bridge ofislerinde gerçekleşmektedir.

Mülakatların temel amacı İngiltere’ye gidiş amacını ve öğrencinin eğitim tercihini ne kadar bilinçli yaptığını anlamak için yapılıyor.

Vize sonucu, görüşme raporu vize görevlisine gönderildikten sonra vize sonucuna karar verilecek  ancak vize görevlileri gerek duyarsa  başvuru sahibini  ikinci bir görüşmeye de çağırabilirler.

İngiltere Vize Mülakat Sorularının İçeriği

Vize başvuru sahibine kimlik doğrulamasıyla başlayıp, şimdiye kadar aldığı eğitimler, gideceği programın içeriği, başlangıç tarihi, kariyer hedeflerine yönelik sorular yöneltilmektedir.

Ayrıca daha önce vize aldığı ülkeler, ne kadar süre kaldığı, yurtdışında herhangi bir eğitim alıp almadığı, İngiltere’ye daha önce vize başvurusunda bulunup bulunmadığı da sorulmaktadır.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler İngilizce Kurs Programları Neden Shaftson English Gold Coast? Konaklama Seçenekleri Okulun Sunduğu İmkanlar Tanıtım Videosu & Galeri Konum Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz