İngilizceyi İngiltere’de Öğrenmek İçin 4 Sebep

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Neden eğitiminiz için dünyanın eğitim başkenti ve ingilizcenin doğduğu yer olan ingiltere’nin avantajlarından faydalanmıyorsunuz ?

1. BÜYÜLEYİCİ EĞİTİM YERLERİ

EC İngilizce Dil Merkezleri size Londra, Oxford, Cambridge, Brighton, Bristol ve Manchester olmak üzere 6 muhteşem ve rakipsiz dil kursu mekanı sunuyor. Bu hareketli şehirlerin her birinin kendine özgü bir karakteri ve benzersiz bir ortamı var ama kesin olan bir şey var ki, İngilizce eğitiminizi İngiltere’nin hangi şehrinde aldığınız fark etmez, EC İngilizce Dil Merkezleri deneyimi sizin için kesinlikle unutulmaz olacak.

2. YOĞUN PRATİK DİLİN ANAHTARIDIR

Dili yaşayarak öğrenmekten daha iyi olan yol nedir? Peki ya öğrenilen dilin doğduğu yerdeki birçok şehirde bunu tecrübe etmekten daha iyi bir  yol var mıdır? Etrafın öğrenilen dille çevrili olmasının akıcı bir şekilde öğrenmeyi artırdığı  ve öğrencilere güven verdiği istatiksel olarak kanıtlanmıştır!

3. ARKADAŞ CANLISI YÜZLER

İngiltere’de ziyaret edilecek en canayakın şehirler arasında devamlı ilk 10’a giren Manchester, Oxford ve Bristol’da yer alan merkezlerimizde eğitim alan tüm öğrencilerimiz akıcı İngilizce’nin yanısıra kalıcı dostluklar da kurarak ayrılırlar.

4. DÜNYA STANDARTLARINDAKİ ÜNİVERSİTELER

İngiltere, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan Oxford ve Cambridge University’e ev sahipliği yapmaktadır. Oxford ve Cambridge’de yer alan okullarımız bu marka üniversitelere yürüme mesafesindedir. Üniversitelerin yaydığı akademik atmosfer tüm şehri etkisi altına almıştır.

İngiltere Dil Okulları

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz