ILSC Language Schools Melbourne

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

ilsc logo
Avustralya Bayrak

Genel Bilgiler

Neden Melbourne’da İngilizce Dil Eğitimi Almalısınız?

Avustralya’nın en büyük ve en çok tercih edilen şehirlerinden olan Melbourne, yakın zamanda yapılan bir araştırmada, araştırma dâhilindeki 140 şehir arasından en yaşanılabilir şehir seçildi. Huzur  veren bir havası olan  bu kozmopolit şehirde sanatın her çeşidinden sporun her çeşidine aktif ilgilenebileceğiniz birçok sosyal alan bulacaksınız. Avustralya’nın Avrupası olarak bilinen bu şehir, yıl içerisinde birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Melbourne, dinamik ve enerji dolu bir gece hayatına sahip olup aynı zamanda yaşam masrafları olarak Sydney’den daha ekonomik olduğu için Türk öğrenciler tarafından daha çok tercih ediliyor. Şehir, Grand Slam Açık Tenis Turnuvası, Formula 1 ve meşhur Melbourne Cup koşularına ev sahipliği yapmaktadır. Hareketli bir sosyal yaşamının yanı sıra aynı eşi benzeri olmayan bar ve kafeleriyle, Avustralya’daki dil eğitiminizi dolu dolu geçirebileceğiniz tatil havasında bir İngilizce eğitimi sizi bekliyor !

ILSC dil okulu, Kanada ve Avustralya’da faaliyet gösteren öğrencilerin yüksek menuniyet ile evlerine döndükleri bir okuldur. ILSC Melbourne dil okulu şehir merkezinde ve dışında bütün lokasyonlara ulaşmanızı sağlayacak Güney Haç Tren istasyonunun tam karşısında yer alır. Okulun çevresindeki kafe, restoran, müze ve sinema gibi yapılar ile okul sonrasında da İngilizce eğitiminize devam etmenizi sağlayacaktır. 130’dan fazla seçmeli ders seçeneği ile ILSC Melbourne dil okulu en özel konularda dahi kendinizi ve İngilizcenizi geliştirmeyi hedeflemektedir. Melbourne’un mutlaka görülmesi gereken yerlerine bireysel ziyaretler yerine okulun her hafta farklı bir seçenek olarak sunduğu aktiviteler ile gitmek hem İngilizce pratik yapmanızda hem de arkadaşlarınızla unutulmaz anılar biriktirmenize yardımcı olacaktır. Yoga sınıflarından halı saha maçlarına kadar öğrencilerin bir arada bulunabileceği onlarca seçenek sunan okul Melbourne dil okulları arasındaki en sosyal okullardan biri olma özelliğini de taşır.

Okul öğrencilerine kaliteli İngilizce eğitimi ve eğlenceli sosyal olanakların yanında yaşamlarına Avustralya’da veya dünyanın herhangi bir yerinde devam ederken ihtiyaç duyabilecekleri her türlü yetkinliği sunmayı amaçlar. Avustralya öğrenci vizeniz dahilindeki çalışma izninizi kullanabilmeniz için Job Cluba katılarak nasıl iş bulabileceğinize dair ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

ILSC ile Konaklama

Aile Yanı Konaklaması

Avustralya’daki dil eğitiminizin özellikle ilk aylarında daha çok tavsiye ettiğimiz aile yanı konaklamada,hem gittiğiniz şehrin kültürünü daha yakından ve daha hızlı tanıma fırsatı yakalar hem de aile üyeleriyle konuşarak İngilizce pratiğinizi geliştirme imkanı yakalarsınız.Okula ve şehir merkezine 30-40 dakikalık mesafelerde bulunan sizin için özenle seçilmiş ailelerde sabah ve akşam yemeğini ailenin yanında yiyerek yemeği dert etmemiş olursunuz.

Öğrenci Rezidansı Konaklaması

İki ya da tek kişilik odalarda konaklayarak, hem odanızı uluslararası öğrencilerle paylaşıp birbirinden farklı öğrencilerin kültürlerini öğrenmiş olup belki de ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Rezidanslar şehir merkezinde bulunurlar ancak sınırlı sayıda yer olduğundan erken rezervasyon yapmanız önerilir.

ILSC Melbourne Dil Okulu’nun Özellikleri

 • Kaliteli ve özverili bir eğitim anlayışı
 • 130’a yakın program seçeneği
 • Seviyenize tam uygun sınıflar
 • Her sınıfta plazma TV
 • 37 tam teknolojik donanımlı sınıf
 • Popüler ve sosyal etkinlikler
 • 2 Bilgisayar laboratuvarı
 • Mutfak
 • Öğrenci dinlenme odaları
 • Masa tenisi
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Kütüphane
 • Free Job Club ile Avustralya’da dil eğitimi sırasında part time iş bulma,mulakat teknikleri ve CV hazırlama teknikleri konusunda yardım alabilirsiniz.
 • Cafe Work Skills ile hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de baristalık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Amazing Race ve Spor Günü etkinlikleri sayesinde tüm okul birbiriyle kaynaşır ve bu sayede İngilizcenizi geliştirme imkanı bulursunuz.
 • Güncel dünya olayları ile ilgili düşüncelerinizi ifade edebileceğiniz (Aynı zamanda konuşma ve kelime dağarcığı yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz) Free Morning News Club’a katılabilirsiniz.
 • ILSC dil okulu Avustralya’da İngilizce eğitiminizden sonra size pazarlama , dış ticaret gibi birçok sertifika eğitimi için imkan sunar.

NEDEN ILSC MELBOURNE’DE EĞİTİM ALMALISINIZ?

1-Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileriniz ayrı ayrı test edilerek seviyenize en uygun sınıfta ve her dersi ayrı sınıflarda alırsınız.

2- ILSC takımı size profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunar.

3- Yüksek IELTS başarısı 70’e yakın farklı ders çeşitlendirmesiyle sıkılmadan eğitim alırsınız.

4-İngilizce dersleri kişisel gelişim anlayışı ile yeniden yorumlanmıştır.

5-Bir çok koleje ve üniversiteye sınavsız geçiş imkânı

6-25yılı aşkın tecrübe

7-Ömür boyu sürecek harika dostluklar ve arkadaşlıklar kurarsınız.

8-Kendi potansiyelinizi keşfedersiniz.

9-Sertifika programlarına devam ederek yönetim, yazışma ve sunum becerilerinizi geliştirebilirsiniz

10-Free Job Club Sydney’de kolay iş bulma teknikleri öğrenirsiniz.

ILSC Melbourne dil okulu fiyatları ve detaylı bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Avustralya dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Lexis Perth

Lexis English Sydney dil okulu, Sydney’in şehir merkezinden feribotla sadece 15 dakikalık mesafede olan Manly plajında yer almaktadır. Şehrin karmaşa, gürültü ve kalabalığından uzakta ama

Navitas English Sydney Image

Navitas English Sydney

Navitas English dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

Academia International Melbourne Dil Okulu

Academia International Melbourne

Academia International Melbourne İngilizce dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz