ILAC Vancouver Dil Okulu

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

ILAC Logo
Kanada Ülke Bayrağı

Genel Bilgiler

Hemen her yıl, dünyanın önde gelen  kurumları tarafından eğitim kalitesiyle “Toronto’nun En İyi Dil Okulu” “Kuzey Amerika’nın En İyi Dil Okulu” “En İyi Üniversite Hazırlık Programı” “En İyi Dil Okulu” seçilen ILAC Kanada’nın en büyük şehirlerinden Toronto ve Vancouver’ın merkezinde yer alır.

ILAC Dil okulları şehir merkezlerinde bulunan modern binaları, dil laboratuvarları, 10-15 kişilik sınıfları, ücretsiz bilgisayar ve internet ulaşımı haklarıyla kaliteli ve konforlu bir dil eğitimi sunar. “En iyi okul” unvanlarının hakkını vererek her yıl her ülkeden yüzlerce öğrenciye İngilizce dil eğitimi sunar.

ILAC bünyesinde alınabilecek dil eğitimleri; Genel İngilizce Programları ve Sınav Programları şeklindedir.

ILAC Vancouver Dil Okulu İngilizce Programları

Genel Kurs Programları

-Genel İngilizce: Alanında uzman eğitici kadrolar tarafından geniş ve kalabalık olmayan bir ortamda her öğrenciye özel program hedefiyle İngilizce programı sunulur. Öğrencinin ihtiyaç ve beklentisine yönelik olarak haftalık 30 Ders Genel İngilizce veya 38 ders yoğun İngilizce eğitimi alabilirler.

-Akademik İngilizce: İngilizce eğitimi sonrası üniversite veya koleje gidecek öğrencilere sunulan akademik dil programıdır.

Sınava Hazırlık Programları

-IELTS, TOEFL, CAE   (Cambridge Certificate in Advanced English), FCE    (First Certificate in Advanced English), TESOL   (Teacher Training Diploma), GMAT   (Graduate Management Admission Test) sınavlarına yönelik hazırlık kurslarıdır.

Üniversite Yerleşim Programları

Bu eğitim programları Kanada’daki 50’ye yakın üniversite ve kolej tarafından tanınmakta olup öğrencilere kendi eğitimsel çizgilerini belirleme şansıyla birlikte eğitimleri süresince ücretsiz akademik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda ILAC dil eğitimi öğrencisi anlaşmalı üniversitelere şartlı kabul başvurusunda bulunabilir.

ILAC bünyesinde dil eğitimi programlarının yanı sıra çeşitli sertifika ve diploma programları da alabilirsiniz. Diploma programları sonucunda ILAC International College diplomasına sahip olmanın yanı sıra eğitiminiz boyunca Kanada’nın önemli şirket yöneticilerinin seminerlerine katılma şansı elde edersiniz.

British Columbia eyaletinin en büyük şehri Vancouver’daki ILAC dil okulu şehir merkezinde, modern tesislerinde dil eğitimi vermektedir. ”Kuzey Hollywood” adıyla da anılan Vancouver’da İngilizce öğrenirken herkes için uygun etkinlik bulmak mümkündür. Dil okulu süreniz boyunca bisiklete binme, doğa yürüyüşleri, açık hava sporları gibi etkinliklerle ilgilenebilirsiniz.

ILAC Dil okulları konaklama seçenekleri de fazladır. Aile yanı konaklamayla İngilizce pratik yapma şansının yanı sıra Kanada kültürünü de yakından tanıyabilirsiniz. Bunun dışında yurt programı seçeneği, daire ya da paylaşımlı ev seçenekleri de tercih edilebilir.

Tanıtım Videosu

Amerika dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. Amerika’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz