ILAC Toronto Dil Okulu

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

ILAC Logo
Kanada Ülke Bayrağı

Genel Bilgiler

Hemen her yıl, dünyanın önde gelen  kurumları tarafından eğitim kalitesiyle “Toronto’nun En İyi Dil Okulu”, “Kuzey Amerika’nın En İyi Dil Okulu”, “En İyi Üniversite Hazırlık Programı”, “En İyi Dil Okulu” seçilen ILAC Kanada’nın en büyük şehirlerinden Toronto ve Vancouver’ın merkezinde yer alır.

ILAC dil okulları; şehir merkezlerinde bulunan modern binaları, dil laboratuvarları, 10-15 kişilik sınıfları, ücretsiz bilgisayar ve internet ulaşımı haklarıyla kaliteli ve konforlu bir dil eğitimi sunar. ”En iyi okul” unvanlarının hakkını vererek her yıl her ülkeden yüzlerce öğrenciyi ağırlar.

Kanada’nın yüzden fazla etnik grubunun bir arada yaşadığı, ülkenin en güvenli ve en kalabalık şehri Toronto’nun şehir merkezinde yer alan ILAC Toronto UNESCO tarafından üç kez “Dünyanın En İyi Dil Okulu” seçilmiştir. Aynı zamanda öğrencilerin ücretsiz erişim ve kullanım hakkına sahip olduğu Kanada’nın en büyük kütüphanesi ve İngilizce Araştırma Merkeziyle yan yana bulunur. Rahat ulaşımı, okul çevresindeki kafe ve restoranları, tiyatro ve sinemalara olan yakınlığıyla  sosyal hayatın da canlı olduğu bir okuldur.

ILAC bünyesinde alınabilecek dil eğitimleri için birçok seçenek sunar.

ILAC Dil Okulu Genel Kurs Programları

Genel İngilizce

Alanında uzman eğitici kadrolar tarafından geniş ve kalabalık olmayan bir ortamda her öğrenciye özel program hedefiyle İngilizce programı sunulur. Öğrencinin ihtiyaç ve beklentisine yönelik olarak haftalık 30 ders genel İngilizce veya 38 ders yoğun İngilizce eğitimi verilir.

Akademik Eğitim Programı

İngilizce eğitimi sonrası üniversite ve koleje gidecek öğrencilere sunulan akademik dil programıdır.

Sınava Hazırlık Programları

IELTS, TOEFL, CAE  (Cambridge Certificate in Advanced English), FCE (First Certificate in Advanced English), TESOL   (Teacher Training Diploma), GMAT   (Graduate Management Admission Test)

Üniversite Yerleşim Programları

Bu eğitim programları Kanada’daki 50’ye yakın üniversite ve kolej tarafından tanınmakta olup öğrencilere kendi eğitimsel çizgilerini belirleme şansıyla birlikte eğitimleri süresince ücretsiz akademik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda ILAC dil eğitimi öğrencisi anlaşmalı üniversitelere şartlı kabul başvurusunda bulunabilir.

*Yaz döneminde 18 yaş altı öğrenciler için dil eğitimi ve aktivite paketlerinin bulunduğu program

ILAC bünyesinde dil eğitimi programlarının yanı sıra çeşitli sertifika ve diploma programları da alabilirsiniz. Diploma programları sonucunda ILAC International College diplomasına sahip olmanın yanı sıra eğitiminiz boyunca Kanada’nın önemli şirket yöneticilerinin seminerlerine katılma şansı elde edersiniz.

Tanıtım Videosu

Amerika dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. Amerika’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz