ILAC College

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Kanada’nın en iyi ve en köklü kariyer okullarından biri olan ILAC College eğitim programlarına katılarak kariyeriniz için gerekli olan mükemmel eğitimi alabilirsiniz. Kanada’nın en seçkin iki kenti olan Toronto ve Vancouver’ de bulunan lüks kampüsleri ile eğitim vermektedir. ILAC College öğrencilere ortaklaşa yürüttükleri programlar ile Kanada iş tecrübesini kazandırmanın yanı sıra sınıfta aldıkları eğitimi pratiğe dökebilmeleri ve endüstri alanında profesyonel ilişkiler kurarak aynı zamanda geleceklerini garanti altına almalarını sağlamaktadır.

 ILAC College anlaşma yaptığı işinde uzman kişiler ile öğrenci ve işveren arasında kontak kurarak iş olanakları konusunda da sizi destekliyor. ILAC College öğrencilerine herhangi bir alanda başarıyı yakalamaları ve lider olmalarını sağlamak için gerekli olan hayat kurtarıcı tecrübeleri kazanmalarını sağlıyor. 

Neden ILAC College’de Eğitim Almalısınız?

 • Ödüllü okul; ILAC College verdiği İngilizce eğitim sayesinde ödül almıştır. Sizde ödüllü bir okulda eğitim alabilirsiniz. 
 • En iyi programlar; ILAC College’ in tüm İngilizce seviyelerinde öğrencilerin daha iyi beceriler kazanmalarına ve geniş bir yelpazedeki hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır.  
 • Ödüllü üniversite hazırlık programları; Kanada’ da dünyadaki önde gelen yüksek öğretim kurumlarına girmeyi hedefleyen her seviye ve eğitimde hırslı öğrenciler için ideal bir eğitim kurumu.
 • Kültür Dayanışması; ILAC College’ te eğitim alan öğrenciler 75’ in üzerinde farklı ülkeyi temsil eder. ILAC College tüm bu kültürleri ve birbirinden farklı görüşleri kucakladığından dolayı oldukça heyecan verici bir ortama sahiptir. 
 • Sosyal aktiviteler; Kanada’nın en güzel taraflarını görmenizi sağlayan ve İngilizce becerinizi hayata geçirmeniz için yapılan sosyal aktiviteleri katılabilirsiniz. 
 • Tarz ve Modern kampüsler; Butik tarzı olan kampüsler ile çalışmaya odaklanacağız gibi uzun süreli dostluklar da kurabileceksiniz. Toronto kampüsü ve Vancouver kampüsü dünyada hareketlilik ve çeşitlilik gösteren şehirlerinde yer alır. Bu muhteşem şehirleri deneyimlemenizi sağlar.
 • Kişiye özel ders programı; Amerika’nın önde gelen okullarından biri olan Oxford üniversitesi ile olan ortaklık sayesinde bireysel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun olan ders programı geliştirmenize yardımcı olur. 

ILAC College’de Sunulan Programlar

ILAC College Kanada’nın en köklü kariyer eğitim kurumlarından biridir. Verdiği eğitimler sayesinde öğrencileri iş hayatına hazırlarlar. ILAC College’ te alacağınız eğitim teoriden çok pratiğe yöneliktir. ILAC College’ in en büyük avantajlarından biri de size sunduğu co-op programı sayesinde iş imkanlı eğitim programlarıdır. 

Sales and Marketing co-op; ILAC College’ te alacağınız bu eğitim ile günümüzün rekabetle dolu olduğu iş dünyasına bir adım önde başlamanızı sağlar. Sales and marketing programı, bu alandaki en son trendleri işbaşı öğrenim ile birlikte öğrencilere derste öğrendikleri bilgileri hayata ve iş yaşantısına taşıma fırsatı sunar. Bu program toplam 92 haftadan oluşmaktadır. 40 hafta boyunca akademik eğitim, 12 haftasını da okuma dönemi olarak geçirir. Son olarak kalan 40 hafta da ücretli staj görmektedir. 

Busines Administration co-op; İşletme yönetiminde kariyer yapmayı hedefleyen öğrencilerin, organizasyon yapısının nasıl işlediğini ve iş hayatında karşılarına çıkacak sorunları nasıl çözebileceklerini öğrenmelerini sağlayan eğitim programıdır. Bu program kapsamı içinde bireyler arası iletişimden işletme analitiğine kadar bütün işletme konuları program dahilinde verilir. Bu program size yüzde yüz işe yerleşme garantisi sunar. 92 haftadan oluşan program süresinin 40 haftasında akademik eğitim, 12 haftasında okuma eğitimi ve kalan 40 hafta boyunca da ücretli stajdan oluşmaktadır. 

Service Excellence for Busines co-op; bu eğitim programı ile hem İngilizcenizi geliştirecek hem de satış, insan kaynakları, liderlik ve etkinlik planlama konusunda eğitimler alacaksınız. Ücretli staj süresi boyunca Kanada’ da bulunan şirketlerde çalışarak derste öğrenilen bilgileri pratiğe dökme fırsatı yakalayan öğrenciler aynı zamanda sektörde tecrübe kazanma imkânı bulur. Program 40 haftadan oluşmaktadır. 20 hafta akademik eğitim alan öğrenciler kalan 40 haftada da ücretli staj yaparlar. 

ILAC College Programları

School of Customer Service

 • Service Excellence for Busines Diploma with co-op
 • Service Essentials for Busines Diploma with co-op
 • Communication and Service Essentials Diploma with co-op 
 • Service Excellence for Busines Certificate

School of Busines

 • Busines Adminstration Diploma with co-op
 • Busines Adminstration Diploma
 • Sales & Marketing Diploma with co-op
 • Sales & marketing Diploma

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz