Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, SEMA YAZICI tarafından 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Merkez ofisimiz İstanbul-Beşiktaş’ta olmak üzere Adana şubemizle de yurtdışında eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimize profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Öğrencilerimize; kariyer hedeflerine en uygun okul seçiminin yapılması, vize işlemleri, konaklama ayarlanması ve daha bir çok hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz.

Kanada, İngiltere, Amerika, Avustralya, Malta, Almanya, Polonya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinin önde gelen üniversite, dil okulu ve kolejleriyle anlaşmalıyız ve bu ülkelere öğrenci yerleştirmesi yapmaktayız.
Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak temsilcisi olduğumuz tüm okulları titizlikle seçiyoruz. Çalıştığımız okulların tamamı yetkili kurumlar tarafından akredite olmuş ve uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip prestijli eğitim kurumlarıdır. Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.
Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak verdiğimiz danışmanlık hizmetinin kalitesiyle de rakiplerimizden ayrıldığımıza inanıyoruz. Danışmanlık hizmetimiz kapsamında her öğrencimiz, akademik başarısı, kariyer hedefleri ve ekonomik durumu göz önünde bulundurularak özel olarak değerlendirilir. Okul seçiminden sonra; vize başvurusu yapılır, vize alındıktan sonra tercihlerine en uygun konaklama ve uçak bileti ayarlanarak öğrencimize gideceği şehir, okul ve programla ilgili oryantasyon bilgisi verilir. Öğrencilerimizle olan bağımız eğitim sürelerince de devam eder. Her türlü soru ve sorunlarında 7/24 bize ulaşabilirler.
Danışmanlığımız; tecrübemizden aldığımız güvenle, öğrenci memnuniyeti odaklı, akademik, dinamik ve samimi hizmet anlayışıyla devam etmektedir.

YURTDIŞI  EĞİTİM PROGRAMLARI

YURTDIŞI EĞİTİM HİZMETLERİMİZ