Güney Afrika’da Hangi Program Tercih Edilmeli?

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Güney Afrika’daki dil okullarında genel İngilizce, iş İngilizcesi, yoğun İngilizce, akademik İngilizce, pratik İngilizcesi, bire-bir İngilizce, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık gibi birçok alternatifi olan programlar vardır. Güney Afrika’da öğrenciler genellikle Cape Town’da eğitim almayı tercih etmektedirler. Güney Afrika’da öğrenci olmak diğer ülkelere kıyasla çok daha farklı bir deneyimdir.

Güney Afrika değişimin doruğunda olan bir ülke olduğu için turistik olarak çok ilgi çekicidir. İngilizce dil okulları eğitimin yanı sıra turistik hizmetler de vererek eğitim ile turizmi bir arada götürürler. Güney Afrika’da dersler her zaman sınıflarda işlenmez. Dış aktivitelerle artık alışılmış eğitimin dışına çıkılarak daha farklı bir eğitim sistemiyle dersler çok daha eğlenceli duruma getiriliyor. Böylece almış olduğunuz eğitimi hiç sıkılmadan ve zorlanmadan keyifli bir şekilde almış olacaksınız hem de hedeflediğiniz İngilizce dil seviyesine farkında olmadan ulaşmış olacaksınız. Öğrenciler derslerden arta kalan boş zamanlarında ise okulların sosyal aktivitelerinden yararlanabilirler. Dileyen öğrenciler de hafta sonları çevre şehirlere düzenlenen gezilere katılabilir ve diğer şehirleri de tanıyabilirler.

  • Güney Afrika’da genel İngilizce programlarına yılın her haftası başlayabilirsiniz. Genel İngilizce programı sayesinde İngilizce okuma-yazma, dinleme ve konuşma beceriniz artar. Haftada 20, 25 ve 30 saatleri arasında değişen programlara öğrenci istek ve ihtiyacına göre 2 ile 48 hafta arası katılabilir.
  • İş hayatında yer alanların uluslararası iş dünyasıyla çok rahat ve kolay bir şekilde iletişim kurmasını amaçlayan iş İngilizcesi programı günümüzde çok fazla talep görmektedir. Pazarlama, satış, iş yönetimi gibi alanlarda İngilizce terimlerin öğretilmesini, ticari yazışmalar, telefon görüşmeleri, toplantı ve sunum teknikleri gibi birçok konuyu içermektedir.

İş İngilizce programlarına uygun bölümler;

  • Ekonomi
  • İşletme
  • Uluslararası İlişkiler
  • Kamu Yönetimi
  • İletişim Bölümleri
  • Akademik İngilizce programları ortanın altı seviyede İngilizce dil bilgisine sahip öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında daha iyi iletişim bilgisi kazandırmayı amaçlayan uzun süreli programlardır. Bu programlar 24 ile 48 hafta arasında değişir ve eğitim maliyeti çok daha uygundur. Eğitim süresi uzun olduğu için öğrencilere diledikleri zaman 2 ile 4 hafta arasında değişen tatil süreleri verilir.
  • TOEFL – IELTS – Cambridge Sınav Hazırlık Kursları, İngilizcesini kısa sürede geliştirmek isteyen ve kurs sonunda gireceği sınavla, İngilizce dil yeterliliğini uluslararası bir sertifika ile belgelemek isteyen öğrencilere sunulan bir programdır. Özellikle IELTS ve TOEFL Türkiye’de ve tüm dünyada bilinirliği ve tanınırlığı olan İngilizce dil sınavlarıdır. Yüksek lisans veya iş başvurularınız sırasında oldukça fazla işinize yarayacaktır.

Detaylı bilgi için güney afrika dil okulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Yeni Zelanda dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Neden Güney Afrika’da Dil Eğitimi

Neden Güney Afrika’da Dil Eğitimi

Neden Güney Afrika’da Dil Eğitimi Güney Afrika’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları Güney Afrika’da Yaşam ve Konaklama Güney Afrika’da Hangi Program Tercih Edilmeli? Güney Afrika’da Hangi

Güney Afrika’da Yaşam ve Konaklama

Güney Afrika’da Yaşam ve Konaklama

Neden Güney Afrika’da Dil Eğitimi Güney Afrika’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları Güney Afrika’da Yaşam ve Konaklama Güney Afrika’da Hangi Program Tercih Edilmeli? Güney Afrika’da Hangi

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz