Neden Güney Afrika’da Dil Eğitimi

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Afrika kıtasının güneyinde bulunan Güney Afrika Cumhuriyeti kıtanın en gelişmiş ülkesidir. Güney Afrika eşsiz doğal yaşamıyla, zengin, kültürel ve tarihi yerlerinin de varlığıyla dünyanın en cezbedici ülkelerin başında gelmektedir. Güney Afrika’da başta İngilizce olmak üzere 11 farklı dil konuşulmaktadır. Güney Afrika’da İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz birçok uluslararası dil okulu bulunmaktadır. Güney Afrika’da İngilizce dil eğitimi alırken aynı zamanda egzotik bir deneyim yaşama şansı da elde edersiniz. Güney Afrika’da İngilizce dil eğitimi programlarına katıldığınızda hem güven dolu bir ortamda eğitim alıyor olacaksınız hem de bol eğlenceli ve farklı bir deneyim elde etmiş olacaksınız. Üç tarafı okyanuslarla çevrili Güney Afrika ülkesinde ılıman bir iklim hâkimdir. Kış mevsimi Haziran-Ağustos aylarında yaşanırken, Aralık – Mart ayları arası yaz mevsimi yaşanır.

Günay Afrika İngilizce Dil Eğitimi

Güney Afrika’da İngilizce dil eğitimine katılarak diğer ülkelerde yapamayacağınız birçok aktiviteye katılma imkânı bulursunuz. Genellikle yabancı turistlerin Güney Afrika’da yapmak istediği çok farklı eğlenceli şeyler vardır. Deve yarışları, paraşüte binmek, rafting, köpek balıklarıyla yüzmek gibi sıra dışı eğlencelere katılabilirsiniz.

Güney Afrika’da İngilizce dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirler arasında en başta Cape Town gelir. Şehirde teleferikle Masa Dağına çıkabilir ve eşsiz doğal güzelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Cape Town’da İngilizce dil eğitimi almak sizler için tam bir ayrıcalık olacaktır. Türkiye ile Güney Afrika arasında 1 saat zaman farklı olduğu için öğrenciler aileleriyle çok rahat bir şekilde iletişim kurabilmektedirler. Güney Afrika’da dil eğitimi alacak olan öğrenciler için önemli bir avantajdır bu.

Güney Afrika İngilizce dil okullarında genel İngilizce, iş İngilizcesi, IELTS / TOEFL hazırlık kursları, yönetici ve iş adamlarına yönelik programlar, 6-9 aylık ekonomik paket programlar ve özel ders programları alabilirsiniz.

Diğer ülkelerde olduğu gibi Güney Afrika’da da pek çok konaklama alternatifi bulunmaktadır. Öğrencinin tercihine göre aile yanı, öğrenci yurdu, otel ve kiralık daire gibi konaklama seçenekleri vardır. Konaklama için yönlendirilen aileler özenle seçilmekte ve zaman zaman denetlenmektedir. Amerika, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelere göre eğitim ve konaklama imkânları çok daha uygundur. 3 aya kadar İngilizce dil eğitimi alacak olan öğrenciler için vize gerekmemektedir. 3 aydan daha fazla Güney Afrika’da İngilizce dil kursuna katılacak öğrencilerin ise öğrenci vizesi gerekmektedir.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığıyla tercihleriniz arasından en uygun programa çok daha ekonomik şekilde kayıt yaptırabilirsiniz. Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı işlemleriniz sırasında size her türlü desteği verir tek başınıza uğraşmadan çok rahat bir şekilde tüm okul, konaklama, vize işlemleri, uçak biletleriniz sigortanız ve tüm evrak işlemlerinizi hallederek eğitiminiz boyunca size destek olmaktadır.

Güney afrika dil okulları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler İngilizce Kurs Programları Neden Shaftson English Gold Coast? Konaklama Seçenekleri Okulun Sunduğu İmkanlar Tanıtım Videosu & Galeri Konum Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz