Genel İngilizce Programları

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Genel İngilizce

Günümüz dünyasında hem kariyer  hem de  bireysel gereksinim nedeniyle yabancı dil bilmek şart olmuştur. Genel İngilizce programları günlük yaşamda kullanabileceğiniz, özellikle iletişimi geliştirmeye yönelik olan programlardır. Doğru ve etkili bir şekilde yazmayı, stratejik dinleme becerilerini ve gramer kullanımlarını geliştirir. Öğrencilerin seviyesine ve ihtiyacına göre yarı yoğun ve yoğun program seçenekleri mevcuttur.

Şu ülkelerin tamamında genel İngilizce programına katılmanız mümkündür: İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Güney Afrika, Avustralya, Yeni Zelanda. Yabancı öğrencilere ikinci dil olarak İngilizce öğretme konusunda uzman olan okullarda eğitim alabileceğiniz gibi üniversite veya kolejlerin genel İngilizce programlarına da katılmanız mümkündür. Dil okullarının programları genelde her Pazartesi başlarken üniversitelerde belli başlangıç tarihleri vardır. Okul başvuru sürecine ek olarak vize alma sürecini de hesaba katarak eğitime başlamayı düşündüğünüz tarihten en az 2 ay önce başvurunuzu yapmanızda fayda vardır.

Yoğun Genel İngilizce Programı

Haftada 25- 30 saatlik eğitim programları bulunmaktadır. Kurs başlangıcında öğrenciler seviye belirleme sınavına tabi tutulur. Sonuca göre kendisine uygun olan sınıfa yerleştirilir. Yoğun İngilizce Programı dilin daha hızlı gelişmesini sağlar. Kurs başlangıç tarihleri esnektir, her hafta başında yeni gruplar için sınıflar açılmaktadır. Konuşma pratiğinin yanında öğrencilerin kelime hazinesini ve gramer bilgisini geliştirici çalışmalar yapılır.

Sabahtan öğlene kadar genel İngilizce modülleri alınır. Öğleden sonra ise ihtiyacınıza ve seviyenize göre farklı seçmeli derslerden birini yada ikisini alabilirsiniz. Birçok okulda konuşma klüpleri adı ile konuşma, anlama ve dinleme becerilerini artıracak etkinlik sınıfları oluşturulmuştur. Öğrenciler günlük hayattan, sosyal konulardan, bireysel deneyimlerden konuşup tartışarak hem eğlenip hem dillerini geliştirirler. Öğrenciler için dil okullarında yerel geziler ve sosyal etkinlikler hazırlanmıştır, bu gezilere katılmanızı da tavsiye ederiz. Programı tamamlayan öğrenciler seviyelerini belirten bir sertifika alırlar.

Yarı Yoğun Genel İngilizce Programı

Haftada 15-20 saatlik eğitim programlarıdır. Kendi seviyenize uygun sınıfa yerleştirildikten sonra tecrübeli öğretmenler eşliğinde eğitim süreci başlar. Genel İngilizce programının içinde temel okuma, yazma, konuşma, dinleme ve kelime bilgisi modüllerini alırsınız. Sosyal etkinlikler, geziler ve konuşma sınıfları bu programda da bulunur. Yoğun Programdan tek farkı ders saatinin daha az olmasıdır.

2016 yoğun ve yarı yoğun İngilizce program fiyatlarını görmek için tıklayınız.

 

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler İngilizce Kurs Programları Neden Shaftson English Gold Coast? Konaklama Seçenekleri Okulun Sunduğu İmkanlar Tanıtım Videosu & Galeri Konum Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz