Galway Cultural Institute

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Galway Cultural Institute Dil Okulu

Galway Cultural Institute İrlanda’nın Atlantik Okyanusu kıyısında bulunan Galway şehrinde yer almaktadır. 1989 yılında kurulan okul dünyanın her yerinden gelen öğrencilere ihtiyaç duydukları İngilizce dil eğitim programlarını sunmaktadır. Deniz kıyısında yer alan okul dil eğitimi için her türlü ekipmana sahiptir. Modern bir binada dil eğitimi vermektedir.

GCI, İrlanda’nın prömiyer okulları arasında yer alır. Öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitim ile ön plana çıkmaktadır. Öğrencileri evindeymiş gibi hissettirmek için elinden geleni yapan okul, öğrencilerin İngilizceyi ana dili gibi öğrenmesini kendine görev edinmiştir. Hafta içi her gün açık olan okul binası, bu sürede öğrencilerin okulun tüm olanaklarından faydalanmasını sağlamaktadır.

Galway Culturel Institute İngilizce Eğitim Programları

 • Genel İngilizce Programı – 20 ders
 • Yoğun İngilizce Programı- 26/30 ders
 • İş İngilizcesi Programları- 33 saat
 • Üniversite Hazırlık için İngilizce
 • IELTS ve TOEIC Hazırlık Programı-30 saat
 • 50+ İngilizce
 • Work & Study
 • Teacher Training Programları
 • Özel Ders Programları
 • İş insanlarına özel Executive İngilizce Programları

Genel İngilizce

Genel İngilizce grup dersleri, gündelik hayattaki İngilizce becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmış eğitim çözümleri sağlayacaktır. Sınıflar çok etkileşimlidir ve iletişim becerilerini geliştirmeye fayda sağlar. Dil gelişiminiz dikkatle izlenecek ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için öğretmeninizden düzenli olarak geri bildirim alacaksınız.

Yoğun İngilizce

Daha kısa sürede İngilizcenizi ilerletmek ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak istiyorsanız, haftada 26 derslik Yoğun İngilizce kursu sizin için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca zamanınızı en üst düzeye çıkarmak ve dil akıcılığınızı hızlı şekilde geliştirmek için haftalık 30 ders olan Genel İngilizce 30 Kursu, en hızlı şekilde hedefinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

İş İngilizcesi

Uzun süreli öğrenciler için özel olarak tasarlanan bu programınız minimum uzunluğu 24 haftadır. İş İngilizcesi kursları, iş alanında kariyerinizi geliştirmenize veya GCI’nin kardeş okulu GBS’deki (Galway Business School) yüksek öğrenim programlarında ilerlemenize yardımcı olmak içindir. İş İngilizcesi öğrenmek size kariyerinizde yeni fırsatlarla sonuçlanabilecek daha geniş bir mesleki kelime hazinesi gösterme şansı verecektir.

Üniversite Hazırlık için İngilizce

Bu program Akademik İngilizceye odaklanır ve üniversitede okumak için ihtiyacınız olan pratik İngilizce becerilerini vurgular. Galway Cultural Institute ve Galway Business School’un Üniversite için İngilizce kursu, üniversiteye girmeden önce akademik İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen uluslararası lise öğrencilerine yöneliktir. Kurs, öğrencileri akademik İngilizce ile tanıştırır ve üniversite düzeyinde gerekli olan gerekli becerileri geliştirir.

Work & Study

Bu program, Genel İngilizcelerini uzun süreli bir kursta geliştirmek isteyen öğrencilere yöneliktir. Programındaki tüm öğrencilere eğitimleri sırasında İrlanda’da yasal olarak çalışma izni verilmektedir. Öğrenciler kurslarını Cambridge PET, FCE veya CAE veya IELTS gibi uluslararası kabul görmüş bir İngilizce sınavına girerek tamamlarlar. Minimum kurs süresi 25 haftadır.

Galway Cultural Institute Konaklama Seçenekleri

Okul, ISO-9001:2008 standartları gereği konaklama konusunu öncelikleri arasında tutmaktadır. Aileler, okulun konaklama ekibi tarafından seçilip, belli aralıklarla sürpriz ziyaretlere maruz kalmaktadır. Böylece öğrencilerin yaşadıkları ortam konusunda herhangi bir sorun olup olmadığı sık sık kontrol edilmektedir. Aileler şehrin çeşitli bölgelerinde konumlanmıştır dolayısıyla öğrenciler yürüyerek, otobüsle veya bisikletle okula gidip gelebilmektedir. Sınırlı sayıda özel banyolu ev mevcuttur. Okula ortalama 15 dakika uzaklıktaki yurtlar ve öğrenci evleri ise öğrencilere daha özgür bir yaşam standardı sunmaktadır. Yurtlar yıl boyu öğrenci kabul etmektedir ve öğrencilere diğer Galway Cultural Institute okulla öğrencileriyle daha sıkı dostluklar kurma imkanı tanımaktadır.

Galway Cultural Institute Avantajları

 • 25 modern ve tam donanımlı sınıf
 • 120 kişilik öğrenci dinlenme salonu
 • Sıcak yemek servisinin de yapıldığı Kafeterya
 • Workshop ve seminerler için uygun seminer odaları
 • Görsel ve işitsel materyal bakımından da tam donanımlı bir kütüphane
 • Bilgisayar laboratuvarı
 • Tüm binada ücretsiz Wi-fi
 • Okul çevresinde geniş bir bahçe
 • Deniz kıyısında konum, plaja 1 dakikalık yürüme mesafesi

Tanıtım Videosu

Galway Cultural Institute Adresi

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Telefon: 0216 348 4838

Mail: info@realegitim.com

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz