Bayswater Eurocentres- Bournemouth

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eurocentres Logo
İngiltere Bayrak

Genel Bilgiler

Bayswater Eurocentres, 1968 yılından bu yana dil eğitimi konusunda Avrupa Konseyine danışmanlık yapmaktadır ve dil eğitimi ve öğreniminde Avrupa Yabancı Dil Öğretimi Ortak Ölçütlerinin hazırlanmasında önemli rol oynamıştır. Eurocentres, bir kurum olarak üstün kaliteli dil eğitimi vermektedir ve ulusal, kültürel ve sosyal engellerin aşılmasına yardımcı olarak, dünyanın her yerinden insanların birbirlerini daha iyi anlamasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Eurocentres’in 1946’da kurduğu ilk okulunu kurduğu Bournemouth, İngiltere’nin güney sahilinde güzel bir sahil kasabasıdır. İngiltere’nin en iyi plajı seçilen Bournemouth plajı, sörf, kürek sörfü gibi su sporlarından hoşlananlar veya sadece yürümek, güneşlenmek ve rahatlamak isteyenler için idealdir. Bournemouth şehir merkezine ve sahile yürüme mesafesindedir. Son teknoloji eğitim araçlarıyla donatılmış sınıflarda en doğru şekilde eğitim almanız için gerekli tüm koşullar sağlanmıştır.

English Path Birmingham’da Hangi Eğitimleri Sunuyor?

  • Genel İngilizce
  • Yoğun & Süper Yoğun İngilizce
  • Özel Birebir Dersler
  • IELTS hazırlık

Genel İngilizce

Genel İngilizce Dil dersleri, sadece konuşma becerilerinizi geliştirmek için değil aynı zamanda okuma, yazma ve dinleme pratiği yapmanız içindir. Her ders, sınıfı canlı ve dersleri ilgi çekici kılmak için, dilbilgisi, kelime hazinesi ve iletişimsel etkinliklerin bir karışımından oluşur.

Yoğun İngilizce Programıyla haftalık ders saatinizi 20’ye veya Süper Yoğun programla haftalık 25 ders süresine yükseltebilirsiniz.

Özel Dersler

Gerek sınavlara hazırlık gerekse genel dil bilgisi çalışıyor olun, programınıza özel ders eklemek lisan becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirmek için çok etkin bir yoldur. Özel derslere başlamadan önce, öğretmeniniz sizden detaylı bir ihtiyaç analizi yapmanızı isteyecektir. Bu, öğretmenlerin dersleri buna göre planlayabilmeleri ve yapılandırabilmeleri için, 1’e 1 derslerle neyi geliştirmeyi beklediğinizi tam olarak anlamaları içindir. Örneğin, İş İngilizcesi okuyorsanız ancak genel konuşma becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, özel dersler mükemmel bir seçimdir.

IELTS Hazırlık Kursu

IELTS sınavı, ayrıntılı talimatlar ve çok parçalı bir puanlama sistemi ile çok özel bir formata sahiptir. Öğrencilerin IELTS’de yüksek bir puan almaları için, sadece iyi dil becerilerine sahip olmaları değil, aynı zamanda girecekleri sınavı iyi anlamaları da çok önemlidir.

EuroCentres Bournemouth Dil Okulu Konaklama İmkanları

Aile yanı Konaklama

Çocuklu ailelerden, tek başına yaşayan ve emekli çiftlere kadar çeşitli aile yanında konaklama seçenekleri mevcuttur. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aile yanında konaklama sağlayıcılarımız özenle seçilmiştir ve düzenli olarak denetlenmektedir. Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz çalışma için bir yer sağlanacaktır. Helal, glütensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel diyetler istek üzerine sağlanmaktadır.

St Peter’s Quater Yurt Konaklaması

Öğrenci evi konaklaması, Bayswater-Eurocentres Bournemouth dil okulunun bir kat altında yer almaktadır. Yurtlar, Bournemouth’un canlı şehir merkezine çok yakındır: kafeler, restoranlar, barlar ve tabii ki Britanya’nın en iyi plajlarından birine kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Tanıtım Videosu

İngiltere dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. İngiltere’de dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz