English Plus St. Julians

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Genel Bilgiler

English Plus St. Julians Malta Dil Okulu yaşamınızın her alanında sizlere fayda sağlayacak şekilde çok çeşitli amaçlar için İngilizce kursları sunmaktadır.  English Plus Malta Dil Okulu İkinci bir dil olarak İngilizce öğrenen öğrencilerin öğrenme sürecini kolaylaştıracak programlar düzenlemektedir.  Öğrencilerin kişisel ihtiyaçlarını vurgulayarak, modern İngilizce dilinin kullanımında güven kazanmalarına yardımcı olan etkin yöntemlerle sonuçlanan, teşvik edici öğretim yöntemleri kullanmaktadır.

English Plus İngilizce Kursları İngilizce dil yeteneklerini geliştirmek isteyen her yaştan öğrenciler için, hatta ikinci dil olarak İngilizceyi öğrenmeye yeni başlayanlar için idealdir.

Öğretmenlerin tamamı profesyonel eğitimli, TEFL vasıflı ve yabancılara İngilizce öğretiminde uzman Üniversite mezunlarıdır.

English Plus Malta Dil Okulunun Sunduğu Olanaklar

 • Resepsiyon
 • İnternet merkezi,
 • TV odası,
 • Kütüphane,
 • Kafeterya
 • Yüzme havuzu.
 • Modern spor tesisleri
 • Açık hava dinlenme ve çalışma alanları

English Plus Malta Dil Okulunun İngilizce Kurs Programları

 • Özel amaçlar için İngilizce

Aşağıdakiler dâhil, çeşitli uzmanlık alanlarında ihtiyaçlara uyarlamış İngilizce kursları sunuyoruz: Hukuk için İngilizce, Ticaret için İngilizce, Tıbbi için İngilizce, Yöneticiler için İngilizce, Eğitim için İngilizce ve Bilgisayar için İngilizce. Bu kurslar hem öğrenciler hem de profesyoneller için uygun fiyatlarda sunulmaktadır.

 • Akademik amaçlar için İngilizce

IELTS, TOEFL ve Cambridge sınavları dünya çapında tanınmakta ve uluslararası muteber üniversiteler, işverenler ve ulusal eğitim kurumları tarafından kabul edilmektedir. Bu sınavlar dört dil becerisinin tümünü kapsar: dinleme, konuşma, okuma ve yazma.

English Plus Dil Merkezi’nde KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS ve TOEFL sınavları için hazırlık kursları vardır. Bu kurslar en fazla on öğrencinin katıldığı 20 sabah dersinden oluşmaktadır.

 • English Plus Kursları

Özel ihtiyaçlara ve ilgi alanlarına yönelik çeşitli kurslar da veriyoruz. Tüm English Plus kursları size, bir yandan istediğiniz ders dışı etkinliklere katılırken, İngilizce öğrenme fırsatı sunar.

Ayrıca CEO’lar, üst yöneticiler, yöneticiler, profesyoneller ve işi adamları için ideal olan English Plus Yanal Düşünüş ve Yönetim Ciddi Yaratıcılık, English Plus Altı Düşünme Şapkası ve English Plus DATT kursları gibi kurslar da sunuyoruz. Bu kurslar son derece rekabetçi ve değişen ortamlarda çalışan ve takım çalışmasını, daha yaratıcı toplantılar düzenlemeyi, yeni fikirler oluşturmayı ve sorunları daha hızlı çözmeyi öğrenmek isteyen iş adamları, bireysel katkıda bulunanlar ve çalışma takımları için tasarlanmıştır.

 • English Plus Spor

Bu özel kurs öğrencilere İngilizce dil öğrenimini seçtikleri spor dalında derslerle birleştirme fırsatı sunmaktadır. Her English Plus Spor kursu herhangi bir İngilizce kursu ile belirli bir spor dalında haftada en az beş saat dersten oluşur. İngilizce dersleri TEFL vasıflı öğretmenler, spor etkinlikleri ise profesyonel eğitmenler tarafından yürütülür. English Plus Spor paketimizde sunulan spor dalarından bazıları şunlardır: Scuba Dalış, Futbol, Tenis, Golf, Yüzme, Rüzgar Sörfü, Yamaç Paraşütü, Jet Ski , Yelken, vb.

English Plus Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

 • Aile Yanında Konaklama
 • Öğrenci Yurtları
 • Oteller
 • Apart Daireler

Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Malta dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Malta Dil Okulları Image

Malta Yoğun İngilizce Programları

Malta, İngilizce öğrenmek için büyüleyici ve samimi bir yerdir. İngilizce kursunuzdan sonra bir plajda dinlenebilir veya adanın tarihi sokaklarında gezinti yapabilirsiniz.

English Language Academy Malta Image

English Language Academy Malta

English Language Academy dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun! 

English Communication School ECS

English Communication School (ECS) Sliema

English Communication School (ECS) dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz