Embassy English New York Dil Okulu

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Embassy English Logo
Amerika Bayrak

Genel Bilgiler

Embasy English New York Dil Okulu, Seventh Avenue’de Manhattan’ın merkezinde bulunmaktadır. Empire State Building, Greenwich Village, Times Square gibi New  York’un birçok ünlü yerine yürüme mesafesindedir.

Etkinliklerden zevk alan öğrenciler için ideal bir yerdir. Sınıflarda yeteneklerinizim üst noktasında çalışmaya ve öğrenmeye zorlanacaksınız. Şehrin birçok eğlence aktivitesine ulaşarak , sosyal yaşamınıza New York’ta renk katabilirsiniz.

Alışveriş, yapmaktan, müzik dinlemekten veya dışarıda yemek yemekten, haretkli bir gece hayatına kadar birçok aktiviteyi New York’da bulabilirsiniz.

Embasy English New York Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

 • Embassy’nin Akademik Amaçlar için İngilizce programı

Avustralya’da bir üniversiteye ya da meslek yüksekokuluna giden etkili, garantili bir yol açan sistemli ve özenli bir kurstur.

 • Yeni Başlayanlar için İngilizce

Embassy’de İngilizce ‘ye yeni başlayanlara İngilizce öğrenmelerinde yardımcı olmak için birçok yıllık deneyimimiz var. Becerikli öğretmenlerimiz size çabucak akıcılık kazandıracak basit, kolay anlaşılır dersler vermekte oldukça deneyimlilerdir.

Yeni Başlayanlar için İngilizce kursumuz oldukça iyi yapılanmış derslerden oluşur. Kendinize güveni artırmak, kelime bilginizi genişletmek ve size dilin ilkelerini öğretmek için çeşitli yöntemler kullanıyoruz. Dersler tamamen yoğun pratiğin olduğu destekleyici bir ortamda yapılır – tercüme yok, ana dili kullanmak da yok. Birkaç hafta içinde İngilizceyi anlayabileceğinizden ve konuşabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 • İngilizce Sertifikası

İngilizce Sertifikası Genel İngilizcenin her alanında bütünüyle gelişme vaat eden en popüler kursumuzdur.

Her Pazartesi günü* kursumuza katılabilirsiniz. Seviye belirleme/ giriş sınavımızı takiben, kendi seviyenizdeki öğrencilerle birlikte bir sınıfa yerleştirileceksiniz.

Uzun ya da kısa süreli, iki hafta ve üzerinde istediğiniz gibi eğitim alın. Esnek yapılı bir kurstur.

 • Sertifika Sekiz

İngilizce ‘de çok hızlı ilerleme kaydetmek mi istiyorsunuz?

Seminer tipi bir dil kursu olan Sertifika Sekiz, kısıtlı bir zamanda maksimum ilerleme kaydetme ve daha bireysel odaklı öğrenim tercih etme ihtiyacı olan kişiler içindir.

Sekizden fazla katılımcısı olmayan sınıflarda grup etkileşimi ve kişisel rehberlik için en ideal fırsatlar vardır.

 • Travel and Culture

Eğer İngilizce eğitiminizi ABD’de turlar ve gezi programları ile birleştirmeyi düşünüyorsanız, o zaman Travel and Culture sizin için çok ideal bir program.

Okulun Pazartesi’den Perşembeye 16×50 dakikalık temel İngilizce Sertifika derslerine katılın. İsteğe bağlı Cuma sınıfı ile geriye kalan zamanları istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Yani isterseniz alışverişe gidebilir, bölgeyi dolaşabilir veya uzun haftasonu gezilerine çıkabilirsiniz.

Bunu Embassy’nin vereceklerinden yararlanabildiğiniz bir tatil olarak düşünebilirsiniz.

Birçoğu için bu programın en büyük faydası, ABD’ye turist vizesi veya (eğer ülkeniz uygunsa) vize muafiyet programı ile girebilecek olmanız. Bazen zahmetli olabilen öğrenci vizesi başvurusu ile uğraşmanıza gerek yok.

 • Yurtdışında İngilizce Yılı – Daha uzun süre İngilizce eğitimi

Üniversiteye bir süre ara vermeyi mi düşünüyorsunuz ya da hedefiniz İngilizcede akıcılık kazanmak mı? Uzun dönemli İngilizce kursu yalnızca son derece uygun maliyetli bir seçenek değil, aynı zamanda dil becerilerinizi geliştirmek, akademik ve mesleki seçeneklerinizi çoğaltmak için harika bir yoldur.

 • İş İngilizcesi Sertifikası

İş İngilizcesi Sertifikası, Genel İngilizceyi İş seçmeli dersleriyle sunan, sizi iş hayatına İngilizceye tamamen işlevsel olarak hâkim bir şekilde hazırlamak için tasarlanmış bir kurstur.

 • Cambridge ESOL sınavlarına hazırlık

Cambridge sınavları İngilizce becerinizin kanıtı olarak dünya çapında tanınmaktadır. İş başvurularında ve bazen de üniversite başvurularında kullanılabilir. Ayrıca kişisel başarınızın tatmin edici bir ölçüsüdür.

Çeşitli seviyelerde sunulduğundan Cambridge sınavları, eğer ilerlemenizi göstermek ya da kısa zamanda bir nitelik kazanmak istiyorsanız, çok iyi bir seçimdir. Bir doğal yol, FCE’den (yaklaşık Üst-Orta seviyeye karışık gelir) CAE’ye (İleri seviye) girerek ilerleme kaydetmektir.

Aynı hedefe ulaşmak için çalışan öğrencilerle birlikte bir sınıfa katılın ve alacağınız sonuçların ne kadar inanılmaz olduğunu görün. Öğretmenlerimiz sınavın yapılacağı odaya kendinize güvenir bir şekilde girmeniz ve mükemmel sonuçlarla çıkmanız için gereken becerileri kazandırmakta oldukça deneyimlilerdir

 • TOEFL sınavına hazırlık

TOEFL, the Test of English as a Foreign Language, akademik bir niteliktir. Yüksek bir puan İngilizce akademik derslere çalışmanız için yeteneğinizin bir kanıtıdır ve üniversiteye başvurunuzda destek için kullanılabilir. TOEFL ayrıca birçok uluslararası işveren tarafından tanınmaktadır.

Aynı hedefe ulaşmak için çalışan öğrencilerle birlikte bir sınıfa katılın ve alacağınız sonuçların ne kadar inanılmaz olduğunu görün. Öğretmenlerimiz sınavın yapılacağı odaya kendinize güvenir bir şekilde girmeniz ve mükemmel sonuçlarla çıkmanız için gereken becerileri kazandırmakta oldukça deneyimlilerdir.

 • Pratikte İngilizce

Dört haftalık yoğun (28) İngilizce kursumuz İngilizcenizi geliştirirken aynı zamanda İngilizce konuşulan bir ortamda zaman geçirmenize fırsat sağlar. Bu da İngilizce pratik yapmanız için idealdir.

Amerikan kültürünü yakından tanıyın ve bir ABD kurumu ile İngilizcenizi mükemmelleştirin.

 • Birebir dersler

Bir öğretmen, bir öğrenci: Birebir dersler size gerekenlere tamamen uygun hale getirilmiş bir kursa katılma şansı verir.

Öğretmeninizle görüşerek, odaklanmak istediğiniz dil alanlarını seçebilirsiniz. Kendi kurs programınıza birebir dersler eklemek ilerlemenizi artıracak ve akıcılığınızı gerçekten geliştirecek.

Konaklama Seçenekleri

 • Aile yanı

İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz.

Yerli New Yorklularla tanışmak ve yaşam tarzlarını paylaşmak için mükemmel bir şans. İngilizce konuşanlarla beraber yaşamak, öğrenmenizin ve akıcılığınızı geliştirmenizin hiç bitmeyeceği anlamına da gelir.

New York’ta, Aile yanı evlerimiz okula ortalama 60 dakika uzaklıktadır. Birçoğu, Long Island, Queens ve Brooklyn’de şehrin dış kentlerinde yer alır; böylelikle New York’un hem ikamet edilen semtlerini hem de turistik yerlerini görme fırsatı yakalarsınız. Long Island’da yaşayan öğrenciler Long Island Railroad’a binerek Penn Station’da inebilir, okula beş dakika yürüyerek ulaşabilir.

 • Öğrenci yurtları

Bağımsızlığı ve dünyanın her bir yerinden gelen öğrencilerle kaynaşma şansı isteyen öğrenciler için. Öğrenci yurtlarımız ortak alanların etrafında düzenlenmiş çalışma-yatak odalarıyla, tipik bir üniversite kampüsünde bulabileceğiniz tarzda konaklamadan oluşur.

New York’ta, başlıca öğrenci yurdumuz Manhattan School of Music’de yer alır. New York’un yukarı tarafında Morningside Heights’da yer alan yurt, okula direkt hattan metroyla 20-25 dakika uzaklıktadır.

Tek kişilik ya da ortak odalar vardır (ortak odalar tek kişilik odalardan fazladır); banyo ve tuvaletler ortaktır. İnternet erişimi vardır ve yemek yapmak için bir olanak olmamasına rağmen, öğrenciler Manhattan School of Music’in mükemmel kafeteryasına gidebilirler. Buzdolabı ve mikrodalga fırınlar kiralamak için vardır.

 • Misafir odası yatak ve kahvaltı

New York City boyunca özel konutlarda odalar. Her gün kontinental tarzı, self-servis kahvaltı verilir. Bu seçenek Aile yanı seçeneğine göre daha az kişisel bir seçenektir; çünkü ev sahibi başta etrafı gösterme ve alışma için size yardımcı olsa da, sizinle sosyalleşmek zorunda değildir. Bu yüzden, bir derece özel yaşam isteyenler için iyi bir seçenektir ve çiftlere uygundur.

Amerika dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. Amerika’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz