Embassy English dil okullarında % 15 indirim!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Embassy English, İngiltere Londra Merkez ve Greenwich, Brighton, Cambridge, Oxford ve Hastings okullarındaki tüm  İngilizce kurslarında % 15 indirim Özel  İndirim fırsatı sunmaktadır.

İndirim, 1 Ocak 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Embassy English İngiltere Merkezlerine kayıt yaptıran Türk öğrenciler içindir.

Language Semester Abroad Programlarına 30 Haziran 2015 tarihine kadar kayıt olan Türk öğrencilere tüm Embassy English İngiltere Merkezlerinde %10’luk ek indirim verilecektir.

Embassy English London Central ve London Greenwich Merkezlerine 28 Şubat 2015 tarihine kadar kayıt olup, 31 Mart 2015’e kadar başlayan Türk öğrencilere ilave olarak %15 indirim ve aynı zamanda yapılacak aile yanı konaklama ya da öğrenci evi konaklamasında %5 indirim verilecektir.

.

2015 yılı boyunca Embassy Ces ingilizce dil okullarımıza kayıt yaptıran tüm öğrencilerimiz, dünyanın en kaliteli dil okullarından olan Embassy English’in tüm programlarında indirim kazanacaklardır.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz