EC Vancouver Dil Okulu

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Ec English Logo
Kanada Ülke Bayrağı

Genel Bilgiler

EC Vancouver dil okulu, kozmopolit bir ortamdan kopmadan doğanın keyfini çıkartmak isteyenler için ideal bir konuma sahiptir. EC dil okulunda eğitim alırken, Central Parktan daha büyük olan Stanley Parkına, plajlara ve Çin mahallesine giderek buralarda güzel vakit geçirebilirsiniz. NBA maçları izleyebilir, kayak yapıp, futbol ve golf oyamayabilirsiniz.

EC dil okulunda; ortalama 15 kişilik sınıflarda, tecrübeli ve ana dili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce dil eğitimi alırsınız. Tecrübeli eğitmen kadrosuyla öğrenci odaklı bir eğitim verir. EC’nin Kanada’da, Toronto dışında Montreal ve Vancouver şehirlerinde de dil okulları vardır. Okul binası tüm şehirlerde merkezi bir konumda yer alır ve bu sayede ulaşımı kolaydır. Pratik, bilgilendirici ve eğlenceli ders programlarına sahiptir. EC genel İngilizce dil programlarında 10 ayrı seviye seçeneği sunmaktadır.

EC Vancouver dil okulunda, ders saatleri dışında kendi başınıza ders çalışabileceğiniz kütüphane ve etüt odaları bulunmaktadır. Ücretsiz internet ve bilgisayar erişimi de okul tarafından sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz ortak kullanım alanları mevcuttur. Okulun düzenlediği gezilere katılarak da şehri keşfetme fırsatı elde edebilirsiniz.

EC dil okullarına her yıl birçok ülkeden öğrenciler İngilizce dil eğitimi almaya gelmektedir. Bu sayede farklı kültürleri tanıma ve dostluk kurma şansı elde eder ve eğitiminiz bittikten sonra da bu bağlar sayesinde İngilizce pratik yapma fırsatı bulursunuz.

EC Vancouver Dil Okulu İngilizce Kurs Seçenekleri

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık Kursları ; IELTS, TOEFL, TOEFL, TOEIC, TEFL
  • Akademik Yıl Programı
  • Pathway Programı

EC Vancouver Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Aile yanı konaklama
  • Apartman Daireleri
  • Yurt konaklama

Tanıtım Videosu

Amerika dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. Amerika’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Sprachcaffe Montreal Dil Okulu

Sprachcaffe Montreal Dil Okulu

Sprachcaffe Montreal İngilizce dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

St Giles International Vancouver Image

St Giles International Vancouver Dil Okulu

St Giles International Vancouver İngilizce dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz