EC English Montreal Dil Okulu

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Ec English Logo
Kanada Ülke Bayrağı

Genel Bilgiler

EC English Montreal Dil Okulu, Kanada’nın en eski dil okullarından olup, Kanada’nın Toronto, Vancouver, Montreal ve Calgary şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. İngilizce eğitiminde iletişim kurmanın yolları konuşma yazma ve okuma ve dinleme üzerine alacağınız eğitim ile pratik bilgilendirici ve eğlenceli bir eğitim alma imkânına kavuşursunuz. Bunu yanında EC English genel İngilizce programında 10 değişik seviye seçeneği bulunmaktadır.

İngiliz ve Fransız kültürünün birleştiği nokta olan Montreal, Paris’ten sonra Fransızca’nın en çok konuşulduğu şehirlerdendir. Kimileri Montreal için Avrupa’nın Kuzey Amerika’da kalmış parçası derler. St. Lawrence nehri kenarında kurulmuş, sıcak bir ortama sahip, sofistike bir şehir olan Montreal’de, etkileyici müzeler, tiyatrolar ve restoranlar bulunur. Zarif butikleri ve alışveriş merkezleri ile Kanada’nın moda merkezidir. Ayrıca dünyanın en saygın üniversitelerinden biri olan McGill Üniversitesi bu şehirde bulunmaktadır. 1962 yılında kurulmuş olan EC dil okulu, şehrin modern yerlerinden St. Catherine Street’teki Faubourg alış veriş merkezi binasında hizmet vermektedir. Eğer açık alan aktivitelerini seviyorsanız, yürüyüş yaparak doğal güzellikleri keşfe çıkabilir ve yelken açmaktan tutun da kayak yapmaya kadar pek çok aktivitede bulunabilirsiniz. Old Montreal, Notre-Dame Sarnıcı, Saint Joseph Kilisesi, Cirque du Soleil, Montreal Güzel Sanatlar Müzesi ve Montreal Casino şehirde ziyaret edebileceğiniz mekânlardandır. EC Montreal’de düzenlenen sosyal aktivitelerden bazıları şunlardır: Mont Tremblant’da kayak, Montreal Jazz Festivali, komedi festivali, Toronto, Niagara Şelalesi gezileri, New York ve Boston gibi Amerika şehirlerine geziler.

EC English Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce Dil Kursu
  • İş İngilizcesi
  • İş İngilizcesi Diploma Programı
  • Sınav Hazırlık Dil Kursu (IELTS, TOEFL, TOEIC, TEFL)
  • Co-Op Programı
  • Bire bir İngilizce Dil Kursu

EC English Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Öğrenci salonu
  • Empire State binasında bulunan cafeler ve mağazalar
  • İnteraktif yazı tahtaları, bilgisayar laboratuarı, kablosuz internet

Tanıtım Videosu

Amerika dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. Amerika’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

ELS Vancouver Dil Okulu

ELS Vancouver Dil Okulu

ELS Vancouver İngilizce dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

St Giles International Vancouver Image

St Giles International Vancouver Dil Okulu

St Giles International Vancouver İngilizce dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz