Ec English Kanada Dil Okulları

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Kanada, Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyindeki ülkedir. Büyüklüğü, Büyük Okyanustan, Kuzey Arktik denizine kadar 9.98 milyon kilometre karedir. Bu özelliğiyle, yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük 2. ülkesidir. Kanada her yıl eğitim için gelen öğrencileri kucaklar ve güzel fırsatlar sunar. Kanada çağdaş ve teknolojik olarak ilerlemiş bir ülkedir ve fosil yakıt kaynakları, nükleer enerji üretimi ve hidroelektrik güç üretim imkanları ile enerji bakımından genelde kendine yeterlidir. Ekonomisi geleneksel olarak yüksek miktarlardaki doğal kaynaklarına dayalıdır. Her ne kadar çağdaş Kanada ekonomisi çeşitlenmişse de doğal kaynakların kullanımı halen çoğu bölgesel ekonominin önemli bir parçasıdır.

Birleşmiş Milletler tarafından dünyanın en yaşanılır ve güvenilir ülkelerinden biri olarak belirlenen Kanada, gelişmiş ülkeler arasında eğitime en fazla bütçe ayıran ülkedir.

Kanada’ya dünyanın bir çok ülkesinden İngilizce öğrenmeye binlerce öğrenci gelir. Kanada sunduğu kaliteli İngilizce eğitimi ile dünyada öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelir. Kanada devleti için eğitim çok önemlidir. Tüm okullar ve eğitimler Kanada hükümetinin denetimi ve garantisi altındadır.

Büyük şehirlerin kalabalığından sıkıldıysanız ve doğa ile iç içe bir ortamda ama bir taraftan da şehrin hareketliliğinden de kopmadan dil eğitimi alabileceğiniz bir yer arıyorsanız Kanada ‘da tam size göre. Dil okulu fiyatlarının birçok ülkeye göre daha uygun olması da sizi Kanada’da dil eğitimi almaya yönlendirecek önemli bir faktör olacaktır.

EC English, “Öğrenmek için yaşa” sloganıyla anadili İngilizce olan bir çok ülkenin en popüler şehirlerinde her yıl dünyanın bir çok ülkesinden gelen öğrenciye İngilizce öğretmektedir. EC English öğrenicilerine en iyiyi sunmayı misyon edinmiş, global bir okul zinciridir.

EC English Kanada’da Toronto, Vancouver ve Montreal’de bulunan okullarıyla, Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere  yıl boyunca her pazartesi başlayan programlarıyla hizmet vermektedir.

 İyi seviyede akıcı bir İngilizceye sahip olmak herkesin hayalidir. EC English dil okulları Kanada’da kaliteli bir İngilizce eğitimi sunmaktadır. EC English, İngilizce eğitimi için seçilecek en iyi adreslerden biri olan Kanada’da dünyanın en yaşanabilir şehirleri listesinde bulunan Toronto, Vancouver ve Montreal merkezlerinde her yıl binlerce kişiye İngilizce öğretmektedir.

Her Kursla birlikte kayıttan itibaren EC online erişimi (yalnızca İngilizce kursları için) Oxford online yerleştirme (yalnızca İngilizce kursları için), Turuncu Halı deneyimi, ekstra dil aktiviteleri ve atölyeler, sosyal kültürel program ücretsiz olarak sunulur.

EC English Vancouver Dil Okulu

Vancouver şehir merkezinde modern bir binada hizmet veren EC Vancouver Dil Okulu , 1987 yılında kurulmuştur. Mağazalar, cafeler, restoranlar ve açık hava aktivelerinin hepsi yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Merkezi kapasitesi 500 kişi olan okulda maksimum 15 kişilik 43 adet sınıf bulunmaktadır. Okulda ayrıca öğrencilerin ders çalışırken yararlanabilecekleri öğrenci kaynak odası, boş zamanlarında vakit geçirebilecekleri öğrenci salonları ve ücretsiz internet erişimli bilgisayar odası bulunmaktadır.

 

Neden EC ENGLISH Vancouver Dil Okulu’nu Seçmeliyim?

EC English Vancouver, geniş doğal ışık alan havadar sınıfları, şehrin önde gelen binalarından birinde yer alır. Pek çok aktitiviteye, mağaza ve açık hava aktivitelerine yürüyüş mesafesinde, şehrin merkezindedir. Farklı seviyelerde ekstra yardım ve konuşma seanslarını da içeren ücretsiz dil atölyeleri, Film gecelerini, Amerikan futbolunu, voleybolunu öğrenci partilerini içeren ücretsiz  bir çok aktivite sunulur. Ayrıca Çin bahçelerini çiftçi pazarlarını keşfederek ürünleri tadabilirsiniz.

Zengin gezi programlarına da katılabileceğiniz EC English Vancuver’da Whistler, Victoria, The Rocky Mountains, Seatle ve Portland’a şehir dışı turları düzenlenmektedir.

Kursunuzu Seçin 

Genel İngilizce, Çalışma amaçlı İngilizce, Şehirde İngilizce, Akademik İngilizce, Akademik Dönem, Cambridge Sınav Hazırlık, Higher Score TOEFL /IELTS, Bire Bir İngilizce program seçeneğinden ihtiyacınız olan programa dilediğiniz süre kadar kayıt olabilirsiniz.

EC ENGLİSH Toronto Dil Okulu

Şehir merkezinde oldukça geniş ve ferah bir binada bulunan Toronto EC dil okulu 1977 yılında kurulmuştur. Eglinton metro istasyonuna çok kısa mesafede olmakla birlikte mağazalara, eğlence alanları ve restoranlara da yürüme mesafesindedir. Ayrıca, dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Street’ e çok yakındır. Okulda öğrencilerin eğitim gördüğü 49 sınıf, internet erişimli 40 bilgisayar, binada kendi laptopları olan öğrenciler için kablosuz internet erişimi, öğrenci kaynak merkezi, öğrenci salonu ve öğrencilerin kendi başlarına çalışabilmeleri için çalışma odası bulunmaktadır.

Neden EC ENGLİSH Toronto Dil Okulu’nu Seçmeliyim?

EC English Toronto, yeterince doğal ışık alan, ferah ve modern bir okuldur. Hareketli şehir merkezinin kavşağında dükkanlar ve restoranlarla dolu Yonge ve Eglinton bölgesinde yer alır. Ücretsiz dil atölyeleri mevcuttur. Yerel yürüyüşleri, Futbol ve müze, sanat galerileri gezilerini de içeren ücretsiz aktiviteler sunulur.

Ayrıca CN kulesi turunun, Bir Blue Jayz beyzbol maçının ve tekne partilerinin tadını çıkarabilir,

Niagara Şelaleri’ne, Boston, New York‘a düzenlenen şehir dışı turlarına katılabilirsiniz. düzenlenmektedir.

Kursunuzu Seçin 

Genel İngilizce, Çalışma amaçlı İngilizce, Şehirde İngilizce, Akademik İngilizce, Akademik Dönem, Cambridge Sınav Hazırlık, Higher Score TOEFL /IELTS, Bire Bir veUluslararası Kariyer gelişimi için İngilizce gibi bir çok seçenekten size uygun olana katılabilir ve ek programlarla daha verimli  program kombinasyonları oluşturabilirsiniz.

EC ENGLISH Montreal Dil Okulu

Montreal’deki EC English dil okulu, şehrin modern yerlerinden St. Catherine Street’teki Faubourg alış veriş merkezi binasında hizmet vermektedir. 1962 yılında LSC – Language Studies Canada ismiyle kurulmuş olan okul, 2011 yılında EC ile birleşmiştir. EC Montreal’de, Fransızca ve İngilizce olarak iki dilde eğitim verilmektedir.

Öğrenciler Genel Fransızca ya da Genel İngilizce eğitimi alabilirler. Çeşitli dilleri konuşabilen yardımsever okul personeli dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilerin en büyük destekçisi ve yardımcısıdır.

 Neden EC ENGLISH Montreal Dil Okulu’nu Seçmeliyim?

Montreal’in merkezinde, şehrin ana alışveriş caddesi St. Catherine üzerindedir. Okul, bu iki dilin konuşulduğu şehirde İngilizce ve Fransızca eğitimi üzerine uzmandır. İş görüşmesi ve IELTS becerileri ve yuvarlak masa tartışmalarını da içeren ücretsiz dil atölyeleri sunulmaktadır.

Fitness dersleri, yerel festivaller, uzun yürüyüşler, piknik ve Montreal’in tadı gibi ücretsiz aktivitelere katılabilir, bowling, go-carting ve Little Italy ve diğer renkli bölgelere yapılan turların tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca okulda düzenli olarak Niagara şelaleleri, Toronto, Ottawa ve Quebec’e şehir dışı turları düzenlenmektedir.

Kursunuzu Seçin

Genel İngilizce, Fransızca, İki Dil birden, Çalışma amaçlı İngilizce ve Fransızca, Şehirde İngilizce, İngilizce Fransızca Akademik Dönem /Yıl, Higher Score IELTS, DELF DALF Sınav Hazırlık, Bire Bir İngilizce ve Fransızca  programından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

EC English hem akademik hem kariyer gelişiminiz için ihtiyacınız olan tüm programları size sunar.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

st-giles

St Giles Dil Okulları

1955 yılında Paul Lindsay tarafından kurulan St Giles Dil Okulları, İngiltere merkezli bir dil okulu zinciridir.  Şu anda Amerika, Kanada ve İngiltere’de 7 merkezde hizmet

ec-english-amerika

Ec English Amerika Dil Okulları

ÖĞRENMEK İÇİN YAŞA Dünyanın en popüler İngilizce dil okulları zincirlerinden olan EC English, Amerika’nın en güzel şehirlerinde dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrenciye İngilizce öğretiyor. EC

lsi

LSI Dil Okulları

İngilizceyi 50 yılı aşkın LSI tecrübesiyle öğrenin! LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarımızdan birinde İngilizce

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz