Ec English İngiltere Dil Okulları

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

EC English; anadili İngilizce olan Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Malta ve Güney Afrika’da bulunan okullarıyla dünyanın birçok ülkesinden gelen 45 000’den fazla öğrenciye İngilizce öğretmektedir.

İngiltere’nin en köklü okullarından biri olan EC English, İngiltere’de 7 merkezde hizmet vermektedir. Okulların tümü şehir merkezlerine konumlanmış olup, modern ve rahat bir ortamda son teknoloji  eğitim teknikleriyle eğitim vermektedir.

EC English,  öğrencilerin İngilizce ihtiyaçlarını ve bu öğrenme sürecinde öğrencilerini daha iyi nasıl motive edeceği üzerine her zaman kafa yorar. Bu da EC English’i diğer popüler okullardan biraz daha öne çıkarır.  EC English günümüzde İngilizcenin artı değil, ihtiyaç olduğunu bilerek sınıf içinde ve dışında daha verimli bir İngilizce öğrenme süreci için her zaman öğrencilerini destekler. EC Online eğitim sistemiyle kayıt yaptırdığınız andan kursunuzu bitirişinizin 3 ay sonrasına kadar EC English kalitesiyle İngilizce öğrenme süreciniz devam eder.

EC English; eğitim sürecinizi daha Türkiye’den ayrılmadan online sınavla başlatır, İngiltere’de sizi havalimanında karşılar, daha okulunuza gitmeden Orange Carpet aktivitesiyle size eşsiz bir deneyim yaşatır, size kendinizi özel hissettirir, yeni kültürlerle ve insanlarla kaynaşmanıza öncülük eder. Okulunuzda ilk gününüze yabancılık çekmeden mükemmel bir motivasyonla derslerine başlarsınız.

EC English’te eğitim alan öğrencilere kendilerine okulla ilgili düşünceleri sorulduğunda %95 arkadaşlarına EC English’i tavsiye ettiklerini belirtmişlerdir.

EC ENGLISH İNGİLİZCE PROGRAMLARI

Genel İngilizce

EC English ile İngilizcenin her alanında seviyenizi geliştirebileceğiniz, günlük kullanımda dilde akıcılık kazanabileceğiniz, İngilizce bilginiz konusunda özgüven kazanabileceğiniz temel programdır.

Genel İngilizce programı 20 ders olarak sunulur ve her ders 45 dakikadan oluşur. 20 dersin 12’si dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuza yönelik olup, kalan 8 derste ise okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi temel becerilere yönelik olacaktır.

Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce

Yarı yoğun İngilizce programı; 24 ders olup, genel İngilizce’de sunulan içeriğe ek olarak 4 seçmeli ders sunulur.

Yoğun İngilizce programı ise 30 ders olup, genel İngilizce’de sunulan içeriğe 10 adet seçmeli ders eklenecektir. Bu seçmeli dersler kültür ve iletişim, şehirde İngilizce, akademik yazma becerileri, gerçek yaşamda dilbilgisi gibi birçok opsiyondan oluşur. Sunulan seçmeli dersler merkezden merkeze farklılık gösterebilir.

İş İngilizcesi

İş hayatında başarılı olmak için mesleki çalışmalarınızda gereksinim duyacağınız İngilizce bilgisini öğretmeyi amaçlar. En temel kapsamıyla; CV yazımı ve işe alım görüşmeleri, iş toplantıları, telefon görüşmeleri, pazarlama, satış, kurumsal tanıtım, sözleşmeler, müzakere teknikleri, konferans terminolojisi, sunum İngilizcesi ve vaka çalışmalarını içerir.

IELTS, TOEFL, Cambridge Sınav Hazırlık Programları

Günümüzde okul başvurularından, iş başvurularına kadar yeterlilik göstermeniz gereken her alanda İngilizce bilgisi büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle İngilizce bilginizi uluslararası bir sertifikayla belgelendirmiş olmak sizi rakiplerinizden birkaç adım öne çıkaracaktır.

Belli bir seviyeye gelmiş İngilizcenizi dünyaca tanınan dil sınavlarıyla belgelendirebilirsiniz. IELTS, TOEFL, Cambridge sınavları dünyanın önde gelen üniversiteleri, özel ve devlet kurumları tarafından tanınır.

Cambridge Sınavları( FCE, CAE, CPE) : Dünyada İngilizce konuşulan ülkede okullar, üniversiteler, özel sektör ve devlet kurumları tarafından tanınır ve kabul görür.

Cambridge sertifikası, Cambridge üniversitesinin uluslararası geçerliliği olan sınavlarından sonra elde edilen sertifikadır. Bir Cambridge English sınavında başarılı olduğunuzda, İngilizcenizin seviyesini gösteren uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika edinirsiniz.

İngilizce seviyelerine bağlı alabileceğiniz sınavlar aşağıdaki gibidir:

A1 – Movers
A2 – Flyers sınavında ya da KET
B1 – PET
B2 – FCE
C1 – CAE
C2 – CPE

EC English’te FCE, CAE ve CPE sınav  hazırlık programları alabilirsiniz.

IELTS skoru İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Güney Afrika’daki üniversiteler tarafından talep edilir. Ayrıca profesyonel kurumlar tarafından ve göçmenlik başvuruları için IELTS en çok tercih edilen sınavdır.

TOEFL

Amerikan İngilizcesini üniversite düzeyinde kullanabilme ve anlayabilme yeteneğini ölçen bir sınavdır. Pek çok Amerikan ve İngilizce eğitim veren üniversite bu sınavı akredite sınav olarak kabul eder. Kuzey Amerika İngilizcesine ilişkin en popüler sınavdır ve dünyada en yaygın olarak kabul edilen İngilizce sınavlarından biridir.

EC English, hangi sınavı seçerseniz seçin, sınavdaki başarınızı maksimize etmek için size tam destek verecektir. EC English sınav hazırlık programlarıyla alabileceğiniz en iyi skoru alırsınız.

EC English’in higher score sisteminde 3 temel strateji ile sınav hazırlık eğitimi verilir.

  • Yardımcı sınav stratejileri
  • Sınavda etkili düşünme
  • Sınavın kendisi için gerekli olan İngilizce becerileri

Akademik Sömestr

Yurtdışında 24 hafta veya daha uzun süreli İngilizce programı düşünüyorsanız, İngilizceyi akıcı ve aktif bir şekilde konuşmak ve kullanmak istiyorsanız akademik sömestr programlarını tercih edebilirsiniz.

Yaz Kampları

EC English yaz kampları, 7-20 yaş arası öğrencilere yönelik olarak düzenlemiş, öğrencilerin hem eğlenerek hem de İngilizcelerini pekiştirerek harika bir yaz geçirebilecekleri programlardır.  Öğrenciler,  dünyanın bir çok ülkesinden gelen yaşıtlarıyla  kültürel ve sportif aktivitelere katılırlar ve yeni yerler keşfederler.

Çocuğunuzun yabancı bir ülkede, Dünya’nın dört bir tarafından gelmiş kendi yaş gruplarıyla yaşayarak EC kalitesiyle İngilizce öğrenmesini istiyorsanız bol aktiviteli bu programları kaçırmayın.

30+ yaş üstü İngilizce

EC English 30+, 30 yaş ve üstü yetişkinler için sunduğu bu programda, öğrenciler kendi yaşıtları ile daha ilgi alanlarına dönük bir içerikle İngilizce eğitim alırlar. EC English, 30+  öğrencilerine sunduğu akademik ve ders dışı aktivitelerle, öğrenme ve sosyal yeteneklerini geliştirebilecekleri, ihtiyaç duydukları en geniş opsiyonları sunar.

EC English ile dünyanın dört bir yanından kendi yaşınızdaki öğrencilerinizle İngilizcenizi geliştirirken, kendinizi bulunduğunuz şehrin sunduğu kültürel, sosyal ve eğlencenin tadına varacaksınız.

Deneyiminiz boyunca sınıf arkadaşlarınızın kültürel, kişisel ve mesleki geçmişi hakkında bilgi edineceksiniz ve ayrılacağınız zamana kadar networkünüz sürekli genişleyecek.

EC ENGLISH LONDON

Londra, İngiltere’de İngilizce eğitim için en çok tercih edilen şehirlerin başında gelmektedir. EC English’in Londra’da 2 farklı merkezi bulunmaktadır. 30 yaş altı öğrencileri kabul ettiği EC London, şehir merkezinde Euston metro istasyonunun hemen yanında bulunmaktadır. EC London, 22 sınıf kapasitesiyle her seviyeden öğrenciye İngilizce öğretmektedir. EC London, sınıf içinde yetkin öğretmenleriyle interaktif ve güncel dersler işlerken, ders dışında da CV ve iş görüşmesi teknikleri, üniversite ve kariyer tavsiyeleri, Londra’nın muhteşem parklarında piknik ve yürüyüş turları gibi bir çok ücretsiz aktiviteleriyle İngilizcenizi sosyal ortamda da geliştirme fırsatı sunar.

EC Londra’nın aktiviteleri bununla da sınırlı değildir. Londra’nın önde gelen müzikallerine gidebilir, London Eye, Madame Tussauds ve ulusal müzenin keyfini çıkarabilirsiniz.

EC ENGLISH LONDON 30+

İngilizce öğrenmek için hiçbir yaş geç değildir, hele 30’lu yaşlardaysanız hiç değildir. EC English’in 30+ programıyla kendi yaş grubunuzla eğitim alırken, iş hayatınız için de network oluşturabilirsiniz. Dünyanın birçok ülkesinden gelen 30+ öğrencilerle çok kültürlü bir ortamda,  EC English’in sunduğu birbirinden güzel aktivitelerle İngilizcenizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Londra’da yeni arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

EC ENGLISH OXFORD

Tarihi yapıları ve tüm şehri saran üniversitesiyle ünlü olan Oxford’da İngilizce öğrenmek tüm öğrenciler için ayrı bir keyif olacaktır. Londra’ya yaklaşık 1 saat tren mesafesinde bulunan Oxford, tam bir öğrenci şehridir.

EC English, Oxford’da şehir merkezine konumlanmış olup,  tren istasyonuna ve Bodleian Kütüphanesi’ne çok yakındır. 15 sınıfı vardır ve her seviyeden öğrenciye İngilizce öğretmektedir. Öğrenciler ihtiyaçlarına göre ücretsiz dil atölyelerinden faydalanabilirler. Disko, akşamüzeri filmleri, Oxford Üniversitesinin kampüslerine gezi ve diğer gönüllü faaliyetleri içeren ücretsiz bir çok aktiviteye katılabilirler. Haftasonu ise, EC English; Londra, Manchester, İrlanda, Brighton ve Paris’e şehir dışı turları düzenlemektedir.

EC English’in konaklama seçeneği olarak aile yanı ve yurt seçeneğinden birini seçerek Oxford’da kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz.

EC ENGLISH CAMBRIDGE

Dünyanın en iyi üniversitelerinden Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan bu güzel şehir, klasik bir İngiliz şehri olup, İngilizce öğrenmek için en güzel İngiltere şehirlerinden biridir. EC English, Cambridge’te şehir merkezinde bulunmaktadır. Tam donanımlı 14 modern sınıfında dünyanın birçok ülkesinden gelen her seviyeden öğrenciye İngilizce öğretmektedir.

Son derece güvenli bir şehir olan Cambridge şehrinde, EC English’in düzenlediği kano, tenis, yaz barbeküsü, müze ve sanat galerisi gezileri gibi birçok etkinliğe ücretsiz katılabilirsiniz.

EC English’te ders sonrası tartışma kulübü, İngiliz kültürü,  güncel gelişmeler ve CV geliştirme becerileri gibi aktivitelerle İngilizcenizi daha da üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

EC ENGLISH BRIGHTON

Türk öğrencilerin en çok tercih İngiltere şehirlerinin başında gelen Brighton, özellikle yaz aylarında çok daha popülerdir. Londra’ya sadece 55 dk tren mesafesinde bulunan Brighton, harika mimarisiyle ve eğlenceli gece hayatıyla her yaştan birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

EC English Brighton’da şehir merkezinde konumlanmış olup, ikonik Brighton Pier’ine sadece birkaç dakika yürüme mesafesindedir.

EC English, modern bir binada, 18 adet aydınlık ve tam donanımlı sınıfında genel İngilizceden, sınav hazırlık programlarına kadar birçok kurs seçeneği sunmaktadır.

Öğrenciler, ders sonrası CV kliniği, ücretsiz konuşma seansları gibi birçok atölye çalışmasıyla İngilizcelerine katkı sağlarken, yine EC English ’in profesyonel aktivite liderlerinin düzenlemiş olduğu yürüyüş turları, yoga, plaj voleybolu, öğrenci partilerinde de hoşça vakit geçirebilirler.

EC ENGLISH BRISTOL

Bristol şehri, güney İngiltere’nin en büyük şehirlerinden biridir.   Şehir, yeşil alanları ve Avon Nehri ile masalsı bir görüntü oluştururken, İngilizce eğitimi almak için ideal şehirlerden biridir. Bristol’da gerçek İngiliz halkı ile kaynaşabilir, daha yoğun bir İngilizce pratiği yapabilirsiniz. EC English, Queen Square bölgesinde yer almaktadır. İçi modern bir tarzda dekore edilmiş,  geleneksel bir binada hizmet vermektedir. Çok güzel bir üniversite şehri olan Bristol, aynı zamanda Bristol Üniversitesi’ne ev sahipliği yapar. EC English Bristol’da 18 modern derslikte her seviyeden birçok öğrenci İngilizce öğrenmektedir. Öğrenciler, ders sonrası yerel tarih konferanslarına, kariyer seminerlerine,  konuşma kulüplerine ve yerel gönüllülük projelerine katılabilirler. Ayrıca EC English’in aktivite liderleri eşliğinde liman bölgesini turlayabilir, bölgede yürüyüşler yapabilir, tekne partilerine katılabilir ve yoga yapabilir ve iç mekân tırmanışı deneyebilirler.

Üniversite öğrencilerinin en çok tercih ettiği şehirlerden olan EC English Bristol’da yıl boyunca Türk oranı % 5-7 seviyesini geçmez.  EC English Bristol, gerçek İngiltere’yi yaşamak ve güzel bir İngiliz şehrinde İngilizce öğrenmek isteyenler için harika bir alternatiftir.

EC ENGLISH MANCHESTER

Manchester,Kuzey İngiltere’nin en büyük şehridir. Tarih boyunca futbol, sanayi, eğitim ve kültürel alandaki başarıları ile öne çıkmış bir İngiliz şehridir. Metropol bir şehirde öğrencilik geçirmek isteyen ancak Londra kadar pahalı bir olmayan bir şehir arayışında olan öğrenciler için ideal bir şehirdir.

Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşunun bulunduğu Manchester şehrinde ders dışında yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Okul sonrası zamanlarda Manchester United veya Manchester City maçına gidebilir, Ulusal Futbol Müzesini gezebilir, Liverpool, Blackpool ve Lake District göller bölgesini gezebilirsiniz.

EC English Manchester, şehrin tam kalbinde Manchester Piccadilly tren istasyonuna birkaç dakika yürüme mesafesindedir. 9 Modern sınıfı ile her seviyeden öğrenciye İngilizce öğreten EC English, öğrencilerin ders sonrası katılabilecekleri IELTS dersleri, CV kliniği kahvaltı kulübü gibi ücretsiz aktivitelerle öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmeyi amaçlar. EC Manchester’da Türk oranının yüksek olmaması bu merkezi cazip kılan diğer bir husustur.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Ec English

Ec English Güney Afrika Dil Okulları

EC ENGLISH CAPE TOWN İNGİLİZCE DİL OKULU EC English Cape Town  İngilizce dil okulu,  Cape Town’un merkezinde bulunmaktadır. Güney Afrika’daki en popüler okullardan biri olan EC

st-giles

St Giles Dil Okulları

1955 yılında Paul Lindsay tarafından kurulan St Giles Dil Okulları, İngiltere merkezli bir dil okulu zinciridir.  Şu anda Amerika, Kanada ve İngiltere’de 7 merkezde hizmet

emmbassy-english

Embassy English Dil Okulları

EMBASSY ENGLISH  HAKKINDA Embassy English 45 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile dünya çapında son teknoloji ile hizmet vermekte olan en kaliteli dil okullardan biridir. 5

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz