Ec English Güney Afrika Dil Okulları

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

EC ENGLISH CAPE TOWN İNGİLİZCE DİL OKULU

EC English Cape Town  İngilizce dil okulu,  Cape Town’un merkezinde bulunmaktadır. Güney Afrika’daki en popüler okullardan biri olan EC English dil okulu, Cape Town’un şehrinin tarifsiz güzelliklerini sunduğu mükemmel İngilizce eğitimiyle birleştirerek öğrencilerine eşsiz bir İngilizce deneyimi sunuyor.

Güney Afrika’nın Mother City olarak adlandırılan en eski şehri Cape Town, modern şehir hayatını ve doğal yaşamı bünyesinde birleştiren ender kentlerden biridir.  Muhteşem güzellikteki kumsalları, altın madenleri, farklı binlerce kuş türüyle Masa Dağı’nın görülmeye değer manzarasıyla Cape Town farklı bir coğrafyadır. Cape Town, Güney Afrika Cumhuriyeti’nin üç başkentinden biridir. Nüfusu yaklaşık 3.500.000 olup yaklaşık 500 bin – 1 milyon Müslümanın yaşadığı bir şehirdir. Afrika kıtasının Avrupa’ya en uzak ucundadır

2002 yılında hizmet vermeye başlayan EC English Cape Town Şehrin en merkezi bölgesinde konumlanmış modern bir binada hizmet vermektedir. Öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermenin dışında ders sonrası sunulan kültürel ve şehri tanıma aktiviteleri de öğrencilerin ilgisini çekmektedir.

       Aynı zamanda İngilizce öğretmenlerine yönelik akredite imkanı da sağlayan okul, TELF merkezidir. Dünyaca ünlü V&A Rıhtımı’nın da birkaç dakikalık uzağında olan EC English Cape Town, aynı zamanda şehrin en ünlü restoran ve publarının olduğu noktaya da kısa bir yürüme mesafesinde yer almaktadır. Dünyanın diğer noktalarındaki EC English dil okulları gibi Cape Town’da da öğrencilerin en iyi şekilde eğitim alması için ek materyallerle ve atölyelerle dersler desteklenmektedir.
        TOEFL, Cambridge gibi dil sınavlarına hazırlık kursları, üniversite hazırlığı ve genel İngilizce derslerinin yanında iş İngilizcesinden yoğunlaştırılmış İngilizce programlarına kadar geniş bir müfredat uygulanmaktadır.
       Dil eğitimi için Cape Town’u seçen öğrencilere okul daha çok güvenlik ve rahatlık açısından aile yanında konaklama alternatifini önermektedir. Bu şekilde daha güvende olan öğrenciler aynı zamanda yöresel yaşam tarzını da aileyle birlikte yaşayarak tanımış ve görmüş olur. Bu konaklama seçeneğinin yanında öğrenci yurtlarında kalmak da iyi bir alternatiftir. 24 saat güvenlikli olan yurtlarda öğrencilere acil durum numaraları verilir ve günün her saati öğrenciler bu numaralara ulaşabilirler. Bu iki seçeneğin haricinde otellerde ve öğrenci evlerinde de konaklayabilen öğrencilerin daha çok kısa dönem için gelenleri bu konaklama seçeneklerini tercih etmektedirler.

Neden EC English Cape Town’u Seçmeliyim?

Şehrin merkezinde, Long Caddesine oldukça yakın ve ünlü V&A rıhtımına birkaç blok ötede yer almaktadır. Cape Town’ın renkli ruhunu yansıtan harika bir okuldur. Dinleme yazma alanında pratik yapma seanslarını da içeren ücretsiz dil atölyeleri bulunmaktadır. Hem eğlenip hem İngilizce eğitimi alabileceğiniz güzel bir tercihtir. Safari turları, Şarap gezileri, Bo- Kaaap Pazarı, Lion’s Head ve şehir yürüyüşlerini de içeren ücretsiz aktiviteler mevcuttur.  Bu gezilerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kursunuzu Seçin

Genel İngilizce, Çalışma amaçlı İngilizce, Şehirde İngilizce, Akademik Dönem/Yıl, Cambridge Sınav Hazırlık, Higher Score IELTS, Bire Bir İngilizce programlarından ihtiyacınız olana katılabilirsiniz.

Her kursla ücretsiz olarak EC English’in aşağıdaki imkanlarından yararlanabilirsiniz:

  1. Kayıttan itibaren EC online erişim
  2. Havayolu Transferi ( kurs ve konaklama kaydı beraber yapıldığında)
  3. Oxford Online Yerleştirme Sınavı
  4. Turuncu Halı Deneyimi
  5. Ders Kitabı
  6. Ekstra Dil Aktiviteleri
  7. Atölyeler
  8. Sosyal Kültürel Program

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

ec-english-kanada

Ec English Kanada Dil Okulları

Kanada, Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyindeki ülkedir. Büyüklüğü, Büyük Okyanustan, Kuzey Arktik denizine kadar 9.98 milyon kilometre karedir. Bu özelliğiyle, yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük

lsi

LSI Dil Okulları

İngilizceyi 50 yılı aşkın LSI tecrübesiyle öğrenin! LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarımızdan birinde İngilizce

emmbassy-english

Embassy English Dil Okulları

EMBASSY ENGLISH  HAKKINDA Embassy English 45 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile dünya çapında son teknoloji ile hizmet vermekte olan en kaliteli dil okullardan biridir. 5

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz