Ec English Amerika Dil Okulları

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

ÖĞRENMEK İÇİN YAŞA

Dünyanın en popüler İngilizce dil okulları zincirlerinden olan EC English, Amerika’nın en güzel şehirlerinde dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrenciye İngilizce öğretiyor. EC kalitesiyle genel İngilizceden, IELTS hazırlık programlarına, akademik İngilizceden, İş İngilizcesine kadar birçok program seçeneği sunulmaktadır.

EC English Amerika’da New York’ta okulla, Boston, Washington, San Francisco, San Diego ve Los Angeles merkezlerinde hizmet vermektedir.

EC English Amerika’da Sunulan Eğitim Programları

 • Genel İngilizce
 • Yarı yoğun İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • TOEFL/ IELTS Yoğun Kurs
 • FCE, CAE & CPE Hazırlık
 • Akademik Yıl 24/30
 • Küçük gruplu iş İngilizcesi

EC ENGLISH NEW YORK

HEM EĞLENİP HEM ÖĞRENMEYE NE DERSİN ?

Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük, popüler ve metropolitan şehrinde okumak ister misiniz? New York eyaletinde 62 şehir vardır. Eyaletin beşte ikisinden fazlası bu şehirde yaşamaktadır. New York City; ticaret, finans, medya, sanat, moda, araştırma, teknoloji, eğitim, eğlence üzerinde küresel çapta güçlü bir şehirdir.  New York’ta gezilecek bir çok yer vardır: Macy’s, Central Park, Times Square, Brooklyn Bridge,  Broadway Show, The Statue of Liberty, The Empire State Building, The Metropolitan Museum of Art, American Museum of Natural History bunlardan sadece bir kaçıdır.

New York, Dünyanın en çok fotoğrafı çekilen şehir unvanına sahiptir. Mimarlık eserleri bakımından önemli eserlere sahiptir. 19.YY mimarisinin önemli eserlerine sahiptir. Şehrin; en önemli üç simgesi vardır Times Meydanı, Özgürlük Heykeli, Central Park’tır. New York’un öğrenci şehri Boston’a uzaklığı tren ile 3,50 New Jersey’e ise 1 saattir. Şehir Türk öğrenciler tarafından oldukça yoğun şekilde tercih edilmektedir.

EC English New York dil okulu,  şehrin en merkezi lokasyonunda kurulmuştur. Okul Times Square’in kalbinde bulunan ünlü billboardların manzaralarının, tiyatroların, sarı taksilerin doldurduğu caddelerin olduğu yerdedir. New York’un simgesi olmuş gezilmesi gereken yerleri, Broadway tiyatroları, dünyaca ünlü 5.th Avenue, Empire State Binası ve daha fazlası EC New York dil okulu binasına sadece yürüme mesafesindedir.

EC English New York dil okulunun 16 modern sınıfı, bilgisayar odaları ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin farklı ihtiyaçlarına cevap veren çeşitli araç gereçleri ve öğrencilerin bir araya toplanıp yemek yiyebilecekleri, ders çalışabilecekleri, sohbet edebilecekleri öğrenci salonuyla çağdaş bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

Her Kursla Ücretsiz

Kayıttan Sonra EC Online Erişimi

Oxford Online Yerleştirme Sınavı

Turuncu Halı Deneyimi

Ders Kitabı

Ekstra Dil Aktiviteleri

Sosyal ve Kültürel Aktiviteler

EC  ENGLISH NEW YORK 30+ (30 Yaş ve üzeri yetişkinler  için)

Bu programın esas amacı öğrenciler arasındaki kuşak farkından kaynaklanan iletişim kopukluklarını gidermek ve öğrenimi kolaylaştırmaktır. Kendi yaşıtlarıyla bir arada eğitim almak isteyen yetişkinler bu programa katılabilirler.

Manhattan’da bulunan okul, İngilizceyi geliştirirken aynı yaş grubundaki uluslararası öğrenciler ile beraber dil pratiği yapmak isteyen öğrenciler için ideal merkezlerden biridir. Bu eğlenceli ve tempolu şehir; iş, eğlence, kültür ve alışverişte liderdir.

Okulda sunulan programlar: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce ve bire bir İngilizce kurslarıdır. Öğrenciler bu kurslarla okuma, yazma, anlama ve dinleme becerilerini geliştirirler.

EC English New York Aktivite Seçenekleri

 • Coney Island
 • The Bronx Zoo
 • Yankee Stadium
 • The Guggenheim
 • Rockefeller Center
 • Radio City Music Hall
 • St. Patrick’s Cathedral
 • Fifth Avenue‘de alışveriş
 • New York Halk Kütüphanesi

EC English Boston Dil Okulu

EC English, dil okulunun bulunduğu diğer bir şehir Boston’dur. EC English Boston, sosyal ve kültürel etkinliklerin yıl boyu sürdüğü ve Amerika’nın Cambridge’i olarak da anılan tam bir akademi şehridir. Boston’da 120 civarında üniversite bulunur. EC English Boston şubesi ise, şehrin Back Bay bölgesinin merkezinde yer alır. Copley Square’den yalnızca bir kaç blok ötededir. Copley T Satation, Boston Public Library, Prudential Center ve tarihi Boston Common’a birkaç dakika uzaklıktadır. Okulun yer aldığı bu merkezden, Boston’ın sunduğu mükemmel etkinlik fırsatlarını keşfetmek çok kolaydır. Boston’da dakik ve şehrin hemen her noktasına ulaşım sağlayan yaygın bir toplu taşıma ağı bulunmaktadır. Boston da Güzel Sanatlar Müzesini ziyaret edebilir, hafta sonları New York ya da Capecod plajlarına gezilere katılabilir, kayak yapmak, bisiklete binmek gibi faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Neden EC English Boston Dil Okulunu Seçmeliyim ?

  EC English Boston, şehrin, yemek ve alışveriş kalbi olan Feneuil Hall Pazar alanının hemen yanındadır. Boston’un ünlü Özgürlük yolu üzerinde ve deniz kıyısına 5 dk mesafededir. Sohbet Partneri: Uzun dönem öğrencilerinin anadili İngilizce olan mahalli kişilerle eleştirildiği ayrıcalıklı program mevcuttur.

Güzel Sanatlar Müzesine Boston Halk kütüphanesi’ne Harvard Üniversitesi ve MIT’e yapılan turları da içeren ücretsiz aktiviteler vardır. Tekne partisi Niegara Şelalesi vb. şehir dışı etkinlikler ve turlar düzenlenmektedir.

Kursunuzu Seçin   

Genel İngilizce (20/24/30)

Çalışma Amaçlı İngilizce (20+10)

Şehirde İngilizce (20+10)

Akademik Dönem/Yıl (24/30)

Higher Score TOEFL (20GE +10 TOEFL Hazırlık )

Bire Bir İngilizce

Her Kursla Ücretsiz

Kayıttan Sonra EC Online Erişimi

Oxford Online Yerleştirme Sınavı

Turuncu Halı Deneyimi

Ders Kitabı

Ekstra Dil Aktiviteleri

Sosyal ve Kültürel Aktiviteler

Sohbet Partneri Programı (8+haftalık kurslar)

Okulun Olanakları

 • 15 yeni ve tam donanımlı sınıf
 • Ücretsiz Wi-Fi erişimi
 • Bireysel Çalışma Merkezi
 • Bilgisayar Laboratuvarı
 • Kütüphane

EC English  Los Angeles

EC English Los Angeles dil okulu, muhteşem Santa Monica’da yer alır. Bilindiği gibi Santa Monica hakkındaki herşey karşı konulmazdır. Sayısız alışveriş olanağı, 3 milden fazla uzunluktaki kumsalı ve çok daha fazlası..  Santa Monica, Los Angeles’ın en gözde yerlerinden biridir. EC Los Angeles’ta harika güzelliklerin içerisinde olacaksınız.

Neden EC English Los Angeles Dil Okulunu Seçmeliyim?

EC English Los Angeles, Santa Monica’nın kalbinde sahile sadece 5 dk yürüme mesafesindedir. Yemek, alışveriş, gece hayatı mekanı Third Street’e birkaç adım uzaklıktadır. Yazım harikaları ve son dakika gelişmeleri seanslarını da içeren ücretsiz dil atölyeleri, piknikler, kıyafet partisi günleri, plaj futbolu, ve masa tenisleri de içeren ücretsiz aktiviteler. Hollywood, Disneyland, Universal Stüdyoları ve Las Vegas’a şehir dışı turları düzenlenmektedir.

Her Kursla Ücretsiz

Kayıttan Sonra EC Online Erişimi

Oxford Online Yerleştirme Sınavı

Turuncu Halı Deneyimi

Ders Kitabı

Ekstra Dil Aktiviteleri

Sosyal ve Kültürel Aktiviteler

Okulun Olanakları

 • 24 aydınlık ve rahat sınıf
 • Ücretsiz WiFi erişimi
 • Öğrenci Salonu
 • Bilgisayar Odası
 • Kütüphane

EC  English San Diego Dil Okulu

EC English San Diego dil okulunun yer aldığı California’nın en rahat, güneşli ve canlı şehirlerinden biridir. San Diego, Meksika sınırına da yalnız 1 – 1.5 saat uzaklıktadır. EC English San Diego, şehrin en güzel bölgelerinden biri olan La Jolla’da konumlanmıştır. Bu bölge harika dükkânları ve muhteşem güzellikteki sahilleriyle bilinmektedir.  Amerika’ nın en güzel şehri olarak bilinen San Diego, California’ da 70 millik Pasifik sahilinin  Los Angeles ve Mexico arasında bulunmaktadır. San Diego büyük ihtişamlı binaları ve aynı zamanda yeşil doğası ile mükemmel bir liman kentidir, aynı zamanda dünyanın en renkli şehri Las Vegas’ a çok yakındır. San Diego’da farklı konseptlerde pek çok park bulunur. Öyle ki, şehrin sembollerinden biri, içinde ülkenin en büyük hayvanat bahçelerinden San Diego Hayvanat bahçesinin de bulunduğu Balboa Park’tır. Burası özellikle outdoor aktiviteler için son derece uygundur.

EC San Diego, Kaliforniya’nın muhteşem havasının, muhteşem plajların, doğal güzelliklerin ve hareketli bir şehir hayatını yaşayarak İngilizceyi rahatça öğreneceğiniz bir imkan sunuyor.

Neden EC English San Diego Dil Okulunu Seçmeliyim?

EC English San Diego;   bölgenin anadilini konuşan kişilerle günlük konuşma seanslarını da içeren ücretsiz dil atölyeleri, Yerel gönüllü çalışmalarını basketbol, Amerikan futbolu ve voleybol oyunlarını da içeren ücretsiz aktiviteler, şehir dışı turları, hayvanat bahçesi ziyareti organize eder.

Her Kursla Ücretsiz

Kayıttan Sonra EC Online Erişimi

Oxford Online Yerleştirme Sınavı

Turuncu Halı Deneyimi

Ders Kitabı

Ekstra Dil Aktiviteleri

Sosyal ve Kültürel Aktivitelere erişim imkanı elde edersiniz.

Okulun Olanakları

 • 23 aydınlık, modern ve okyanus manzaralı sınıf
 • Ücretsiz WiFi erişimi
 • Bireysel Çalışma Odası
 • Bilgisayar Laboratuvarı

EC English San Francisco

Yurtdışında dil okuluna gidenlerin en çok tercih ettiği California’nın en ünlü şehirlerinden biri olan San Francisco’da İngilizce öğrenirken hayallerinizin ötesinde eğleneceksiniz. EC English San Francisco, şehrin merkezindeki Market Street’ın hemen dışında yer alır. Union Square, San Francisco liman bölgesi ve konaklamalara kısa bir yürüyüş mesafededir. San Francisco; özgürlüğün, çok renkliliğin şehri. California eyaletinde bulunan kent hem muhteşem deniz ürünleriyle, hem mimari harikalarıyla, hem her mevsim ılıman iklimiyle, hem de açı hava etkinlikleriyle ünlüdür. Görülmesi gereken yerler: Transamerica Piramidi, Coit Tower, Alamo Meydanı, Little Italy, Modern Sanat Müzesi, Bilim Akademisi, Golden Gate Köprüsü, Golden Gate Parkı, Alcatraz Adası, Bay Köprüsüdür.

Neden EC English San Francisco Dil Okulunu Seçmeliyim?

  Çünkü EC English San Francisco, şehrin merkezinde, Market Caddesine, Union Meydanı’na Çin Mahallesine, Little Italy’e kısa bir yürüme mesafesindedir. 18.katta yer alan okulun güneş alan geniş salonuyla çevrili derslikleri şehir manzaralıdır. Telaffuz, yazım ve rehberli çalışmaları da içeren ücretsiz dil atölyeleri, çevre mahalle turları, sokak festivallerini içeren ücretsiz aktiveteler mevcuttur.

Kültürel alanda çeşitliliği, özgürlüğü ve yenilikleri kucaklayın ve EC English San Francisco’da İngilizce öğrenin.

Her Kursla Ücretsiz

Kayıttan Sonra EC Online Erişimi

Oxford Online Yerleştirme Sınavı

Turuncu Halı Deneyimi

Ders Kitabı

Ekstra Dil Aktiviteleri

Sosyal ve Kültürel Aktiviteler

Okulun Olanakları

 • 16 büyük ve aydınlık sınıf
 • Kafeterya
 • Ücretsiz WiFi erişimi
 • Bireysel Çalışma Merkezi
 • Bilgisayar Laboratuvarı
 • TV

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler İngilizce Kurs Programları Neden Shaftson English Gold Coast? Konaklama Seçenekleri Okulun Sunduğu İmkanlar Tanıtım Videosu & Galeri Konum Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz