Ec Cape Town

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Ec Cape Town; Afrika’nın en uzak bölgesinde yer alan Cape Town dağlar ve vahşi deniz kesimiyle çevrelenmiş dünyanın en etkileyici ve heyecan dolu şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Aynı zamanda son senelerde turist katılımı çok fazla olan şehirlerarasında yer almaktadır.

Hemen hemen yılın her zaman diliminde geziler yapılabilmesi için müsait olan Cape Town dil öğrenimi için uygun bir seçenektir. Kış mevsimi ılık geçen ve birçok alanı gezip keşfetmeniz mümkündür, kültürel yaşam tarzlarını yakından gözlememek keyifli olacaktır. Yaz mevsimi daha canlı ve popülasyon artmaktadır. Renkli bir yaşam tarzı bulunmaktadır.

EC 2002 yılında kurulmuş olan İngilizce Dil Okulu 2 Katlı ve 16 sınıflık bir ortama sahip olarak öğrencilerine eğitim vermektedir. Modern bir binaya sahip olan EC Cape Town Güney Afrika İngilizce Dil Okulu öğrencilerine her zaman sıcak bir ortamda atmosferi pozitif dolu bir imkân sağlamaktadır. Kaliteli eğitim en önce gelen hedeflerinden biridir. V&A rıhtımına birkaç dakika uzaklıktadır. Aynı zaman da Long Street e yürüyerek 2 dakikalık kısa bir mesafede yer alır. Restoran kafe bar ve mağazalar sabahın erken saatlerine kadar faaliyet gösterebilmektedir. St. George Mall a yürüme mesafesi kadar yakındır. Kısa tekne turları ile Robben Island Müzesi ziyaret edilebilir. Cape Town Uluslararası Havalimanı merkezine güney doğusuna sadece 20 Km uzaklıktadır.

Ec Cape Town Güney Afrika Dil Okulu

Ec Cape Town Dil Okulunun Olanakları

 • Modern Sınıflar
 • Kütüphane
 • Internet Erişimi
 • Kafeterya
 • Öğrenci dinlenme salonu
 • Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
 • Sınıf Mevcudu: En fazla 10 öğrenci (İş İngilizcesi Mini Grup için en fazla 6 öğrenci)

Ec Cape Town Güney Afrika Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

Genel / Yoğun İngilizce

IELTS Hazırlık İngilizcesi

İş İngilizcesi ve Birebir İngilizce

 • EC Cape Town Güney Afrika Genel Ve Yoğun İngilizce Programı

Öğrencilere yönelik haftada 20 ve 30 derslik programlar verilmektedir. Okuma, Konuşma, Dinleme ve becerileri kazandırmak adına olumlu sonuçlar elde edilir. Ev ödevleri ile takviye yapılabilmektedir.

 • EC Cape Town Güney Afrika IELTS Hazırlık Programları

İngilizce programları öğleden sonra yoğun bir şekilde sürdürülmektedir.10 derslik lets hazırlanabilirsniz. Hazırlık kursunun şartı olan İngilizce seviyenizin ortanın üstünde olması gereklidir.

 • EC Cape Town Güney Afrika İş İngilizcesi

Alınan yoğun İngilizce programı için öğleden sonra ise yine 10derslik iş İngilizcesi alınması mümkündür. Yine bu seviyede yeterli olunması gereken orta seviye İngilizceye sahip olunması gereklidir.

EC Cape Town Konaklama Seçenekleri

EC Cape Town Güney Afrika İngilizce Dil okulunda öğrencilerin konaklama seçeneklerinde aile yanı ve yurtta konaklamalar mevcuttur. EC de istenilirse otel ve misafirhaneler konaklanabilmek mümkündür. Konaklama alternatiflerinde Pazar günleri varış cumartesi günleri ayrılış olarak belirlenmiştir.

EC Cape Town Aile Yanı Konaklama :

Dileyen öğrenciler için kısıtla sayıda özel aile imkânı mevcuttur. Okula yürüme mesafesindeki bu evlerde öğrencilerin özel banyosu bulunmaktadır. Kısıtlı sayıda olduğu için erken rezervasyon şarttır. Özel aile imkânları talep eden öğrencilere sunulmakladır. Okula yürüme mesafesi kadar yakın olan bu konuklamalarda öğrencilerin şahsi banyoları bulunmaktadır. Az sayıda oldukları için erken rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Tek ve Çift kişilik odalar

Yarım Pansiyon

Paylaşımlı banyo

Laundry

Çarşaf temin edilir

Havlu

Telefon ( dışarıdan aramalara açık)

EC Cape Town Yurtta Konaklama :

Şehir merkezinde olan yurtlar her türlü aktivite merkezine yürüme mesafesi kadar yakındır. Odalar tek ve iki kişilik olmak üzere ayarlanmıştır. Tam donanımlı mutfak ve banyolar ortak kullanım alanındadır. Yurtta kalan öğrenciler yemek ihtiyaçlarını kendileri gidermektedir.

 • EC öğrencilerine Özel
 • Tek ve çift kişilik odalar
 • Mutfak- yemek dahil değil
 • Tercihe bağlı yarım pansiyon
 • Paylaşımlı banyo
 • Laundry
 • Çarşaf temin edilir
 • Havlu
 • Telefon ( dışarıdan aramalara açık)
 • Wi-Fi  Internet

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler İngilizce Kurs Programları Neden Shaftson English Gold Coast? Konaklama Seçenekleri Okulun Sunduğu İmkanlar Tanıtım Videosu & Galeri Konum Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz