Dublin Dil Okulları

Danışmanlarımızdan Dublin Dil Okulları Hakkında Ücretsiz Bilgi Alın

Dorset College Dublin

Dorset College Dublin

Dorse College Dublin İngilizce dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

Devamını Oku »
EC English Dublin

EC English Dublin

EC English Dil Okulları; Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta ve Güney Afrika olmak üzere toplamda 7 ayrı ülkede, 22 ayrı şubede İngilizce dil eğitimi vermektedir.

Devamını Oku »
English Studio Dublin

English Studio Dublin

997 yılında Batı Londra’da bir radyo istasyonunun üstündeki iki odada hizmet vermeye başlayan English Studio Okulları, disiplinli ve sıkı çalışmanın önemini anladıktan sonra, hızlıca büyümeye başladı.

Devamını Oku »
Study Group International Dublin

Study Group International Dublin

Bir “Trinity College Dublin” ve “Study Group International” işbirliği olan Trinity College Dublin (ISC), üniversitede okumak isteyen lakin giriş şartlarını karşılayamayan öğrenciler için hazırlık programı sunmaktadır.

Devamını Oku »
Swan Training Institute Dublin

Swan Training Institute Dublin

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Etkinlik ve Olanaklar Aktivite – Gezi Programları Tanıtım Videosu İrlanda Dil Okulu Fiyatları İrlanda Ülke Bilgileri Eğitim Alırken Çalışabilirsiniz

Devamını Oku »
Twin English Language Center Dublin

Twin English Language Center

Yurt dışında dil okullarına gitmek isteyen öğrencilerin son yıllarda en çok tercih ettikleri ülkelerin başında İrlanda geliyor. İrlanda ekonomik dil okulları, Türkiye’ye olan yakınlığı ve dil eğitimi sırasında çalışma izni veren Work & Study programları ile öğrencilerin en memnun kaldıkları ülkelerden biridir. İrlanda dil okullarının büyük bir çoğunluğu Dublin’dedir.

Devamını Oku »

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz