Diğer Fransa Dil Okulları

Danışmanlarımızdan İngiltere Dil Okulları Hakkında Ücretsiz Bilgi Alın

Azur Lingua Nice Image

Azur Lingua Nice

Azur Lingua Nice Fransızca dil eğitimi veren okulun amacı ana dili Fransızca olmayan kişilere doğru ve zengin bir eğitim vermektir, bu konu da yıllardır tecrübe kazanmış bir kurumdur. Öğrencileri Fransızca eğitimi aldıkları süreçte sunduğu hizmetlerle tecrübeler kazanırlar.

Devamını Oku »
CLE Tours Image

CLE Tours

1985 Yılında kurulmuş olan CLE Tours Fransızca dil eğitimi için bağımsız bir kuruluştur. Samimi ve iyi bir çalışma ortamı için olumlu bir atılım yapılmıştır. Çalışma arkadaşlarımız aydınlık ferah ve konforlu binalarda en uygun imkân ve koşullarda çalışma ortamı sağlayacaklardır. CLE de Fransızca dil eğitimi alırken kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Devamını Oku »
Eurocenters La Rochelle Image

Eurocenters La Rochelle

Eurocenters La Rochelle Fransızca Dil Okulunda öğrenim gören öğrenciler kıyıya yakın ideal bir konum ile büyüleyici bir mimariye sahiptir. Fütürist tasarımı olarak bilinen 18 adet büyük konferans odası sıcak sınıf ortamı bulunmaktadır.

Devamını Oku »
Eurocentres Amboise Image

Eurocentres Amboise

Eurocenters Ambosie; kul, ufak dükkanları, sokak kafeleri ve minik barları olan alışveriş alanından yalnızca beş dakikalık uzaklıktadır, Amboise’in tam merkezinde bulunmaktadır.

Devamını Oku »
France Language Montpellier Image

France Language Montpellier

France Language Montpellier; Biarrtiz şehri Fransız ve uluslararası tüm öğrencilere olması gereken kalitede eğitimi karşılayabilecek imkânlar ve olanaklara sahiptir. Plaja 10dakika’lık kısa bir mesafede olup Avrupa’nın sörf başkenti olarak bilinen bölgede yer almaktadır.

Devamını Oku »
France Langue Bordeaux

France Langue Bordeaux

France Langue Bordeaux; Tüm cazibesi ile capcanlı bir Fransızca Dil Okuludur. Dünyaca ünlü şaraplarıyla bilinmektedir aynı zamanda Bordeaux kültürel zenginlikleri ve mimarisiyle birlikte enerji dolu öğrenci kentidir.

Devamını Oku »
Sprachcaffe Nice Image

Sprachcaffe Nice

Sprachaffe Nice; Fransa da ki en büyük 5. Şehir olan Nice Cote D’Azur başkentinden fazlasıdır. Muhteşem tarihi mimari yapısı ve kültürel zenginliklere sahiptir. Müzeler, butikler, halk pazarları, kültürel kafeler, harabeler ve canlı gece yaşantısı ile Nice’ı ziyaret etmek için yeterli sebeplerdir.

Devamını Oku »

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz