CLLC Kanada İngilizce Dil Okulu

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

CLLC Logo
Kanada Ülke Bayrağı

Genel Bilgiler

Birçok kurum tarafından en iyi okullar listesine girmeyi başarmış CLLC, dünya standartlarındaki kaliteli eğitimiyle her yıl bir çok uluslar arası öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Kurs programları içindeki ücretsiz sosyal etkinlikler ve geziler ile hem eğitiminizin pekişmesine hem de kaliteli zaman geçirmenize olanak sağlar.

 

CLLC’de eğitim almak isteyen öğrenciler, CLLC’nin 3 merkezinden birini seçerek kaliteli bir İngilizce eğitimi alabilirsiniz. CLLC  eğitim merkezlerinin hepsinde, uluslararası öğrencilere İngilizce dilini ve Kanada kültürünü yoğun bir şekilde yaşayabilecekleri en ideal eğitim ortamını sunmayı hedefler. Kanada’nın başkenti, kültür sanat ve eğlencenin merkezi Ottowa’da, harika mekânları, görülmeye değer festival ve organizasyonlarıyla Kuzey Amerika’nın en yaşanılabilir şehirlerinden Toronto’da, nüfusun büyük kısmını öğrencilerin oluşturduğu en dost canlısı yerlerden biri olan Halifax’ta kampüsleri bulunmaktadır. Halifax CLLC Halifax Ticaret Odası tarafından “Gold Business Award’a layık görülerek Halifax’ın en iyi okulu unvanına sahiptir.

CLLC Bünyesinde Alabileceğiniz Eğitim Programları

Genel İngilizce

Öğrencilerin bireysel öğrenme hızına uygun, kişisel planlarına yönelik dil eğitimi verilir. Programa her hafta başlayabilme, haftalık seviye atlama, esnek kurs programı gibi seçenekler sunulur. Öğrenciler eksiklik duydukları  (okuma, yazma, dinleme, konuşma) gibi alanlarda ya da ilgi duydukları bir alanda (işletme, edebiyat, fotoğrafçılık )vb. ücretsiz seçmeli derslere katılabilir ve İngilizce kelime hazinelerini çok farklı alanlarda geliştirme fırsatı elde edebilirler.

Yaz Okulu Programı

İngilizcesini ilerletirken dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerle zaman geçirmek, yeni kültürler tanımak isteyen 15-18 yaş arası öğrenciler için tasarlanmış bir yaz programıdır.

Genel Sınav Hazırlık Programı

IELTS, TOEFL, Cambridge sınavları gibi bir çok farklı sınava hazırlanabileceğiniz kurs programını içerir.

Üniversite Hazırlık Programı (Unıversity Pathway Program-UPP)

Öğrencilerin Kanada’daki üniversite hayatına en iyi şekilde hazırlanmalarını hedefleyen bir programdır. Öğrencilerin İngilizcesini akademik anlamda ilerletme olanağıyla beraber, üniversite eğitimleri süresince ihtiyaç duyacakları makale yazma, akademik sunum hazırlama, zaman yönetimi gibi konularda da öğrencileri hazırlar.

CLLC kampüslerinden herhangi birinde UPP programını tamamlayan öğrenciler TOEFL veya IELTS sınavına gerek olmadan CLLC’nin anlaşmalı olduğu üniversite veya kolejlerden birinde akademik eğitimlerine devam etme şanslarına sahiptir.

CLLC ile Konaklama İmkanları

CLLC Dil okullarında eğitim aldığınız süre boyunca aile yanı konaklama, paylaşımlı ev  ya da yurt seçenekleriyle konaklayabilirsiniz. Aile yanı konaklama programını tercih ettiğinizde ana dili İngilizce olan aile yanında Kanada kültürünü tanıma fırsatınız olur. Ayrıca aile tarafından sunulan kahvaltı ve akşam yemeği ile yemek ile uğraşmadan eğitiminize yoğunlaşabilirsiniz.

Geleneksel aile yanı konaklama seçeneğine alternatif olarak yurt tercih edebilirsiniz. Dünyanın bir çok ülkesinden gelen öğrenciler yurt ortamında İngilizcelerini pratik yapma şansı bulabilirsiniz.

Mayıs-Ağustos ayları arasında eğitim alacak öğrenciler için üniversite kampüsü içindeki yurtlarda tercih edilebilir. Yurt seçeneğinde tek ya da çift kişilik odalarda, ortak kullanım alanlarıyla birlikte,24 saat güvenlik ve isteğe bağlı yemek planı yer alır.

Ayrıca bazı öğrenciler paylaşımlı ev konaklamayı da tercih edebilmektedirler.

Tanıtım Videosu

Amerika dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. Amerika’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz