Cambridge International College Adelaide

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Cambridge International College Logo
Avustralya Bayrak

Genel Bilgiler

Cambridge International College Adalaide; Avustralya’nın Perth, Melbourne ve Adelaide’da şehirlerinde Genel İngilizce eğitimi, mesleki eğitim programları, sertifika ve diploma veren özel eğitim kurumlarındandır. Cambridge International College okullarının tümü şehir merkezinde yer almaktadır.

Dil okulunda; bilgisayar laboratuvarı, modern sınıflar, kütüphane ve kablosuz internet bulunmaktadır. Bu olanakların yanı sıra öğrencilerin boş zamanlarını keyifli bir şekilde değerlendirebilecekleri; sosyalleşme kulüpleri, etkinlik ve aktivite alanları yaratılmıştır.

Devlet tarafından Cambridge International College (C.I.C),akredite edilmiş özel bir kurumdur. Dil okulunda; öğretmen seçimi titizlikle yapılmakta olup, öğrencilerin daha başarılı olabilmesi adına gerekli olan tüm koşullara özel önem verilmiştir.

C.I.C Adelaide dil okulunda yükseköğretim, İngilizce dil eğitimi ve mesleki eğitim programları alanında eğitim verilmektedir. Dil kursları öğrenci memnuniyetini hedef almış bir okul zinciridir. Avustralya’da yükseköğretimini sürdürmek isteyen öğrenciler için Cambridge International College Avustralya Üniversiteleri, Devlet TAFE ve diğer eğitim kurumlarına geçiş yapma olanağı sunmaktadır.

Cambridge International College İngilizce Kurs Programları.

  • General English
  • Exam Courses
  • Üniversiteye Geçiş Programları
  • İş İngilizcesi
  • Sertifika ve Diploma Programları

Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Avustralya dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Universal English College Dil Okulları

Universal English College

Avustralya’nın önde gelen İngilizce dil okullarından biri olan Universal English College, dünyanın her yerinden öğrencilere yüksek kaliteli İngilizce kursları sağlama konusunda 30 yılı aşkın deneyime

Navitas English Perth Dil Okulu Gorsel

Navitas English Perth Dil Okulu

Navitas English Perth dil okulu hakkında bilgiler, eğitim ve konaklama fiyatları. En ekonomik fiyatlarla REAL Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvurun!

Discover English Melbourne Dil Okulu

Discover English Melbourne Dil Okulu

Discover English Melbourne dil okulu kampüsü 5 katlı büyük bir okuldur. Giriş katını kapsayan geniş ve ferah öğrenci dinlenme alanı, ders aralarında ve sonrasında öğrencilerin

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz