British Study Centres Manchester

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

British Study Centres Manchester Logo
İngiltere Bayrak

Genel Bilgiler

British Study Centers Manchester, şehir merkezinde oldukça hareketli bir konumda 4 katlı büyük bir Victoria tarzı binada hizmet vermektedir. Manchester’da 1992 yılında kurulan okul şehrin en eski ve en çok tercih edilen okullarından biridir. Biriktirdiği 30 yıllık deneyimi öğrencilerine eğitimler vermeye ve yeni bir bakış açısı kazandırmaya devam ediyor. İnteraktif sistemi ile öğrencilerin kısa süreçlerde alınabilecek en yüksek verimliliği almaları sağlanmaya çalışılır. Eğitmen kadrosu BSC için çok önemlidir, öğretmenleri uzun yıllardır kendileri ile çalışan, eğitmenlik sertifikaları ve akrediteleri mevcut kişilerdir. BSC Manchester, şehirdeki tek Eaquals akreditesi olan kurumdur. Bunun yanı sıra British Council tarafından da akreditedir, English UK ve ALTO üyesidir. Bu değerli iş birlikleri kurumun çalışmalarının uluslararası platformda da kabul gördüğünün göstergesidir.

BSC Manchester İngilizce Dil Kursları

Genel İngilizce Kursları:

İngilizcenizi hızlı bir şekilde geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi İngilizce dersi.

İş İngilizcesi:

İş için İngilizcenizi geliştirin ve kariyerinizi uluslararası yapın.

Sınava Hazırlık Kursları:

Size pek çok sınavı başarı ile geçmek için uzmanlar tarafında hazırlanmış tam kapsamlı kurslardır.

 • IELTS Sınavına Hazırlık
 • Cambridge B2 İlk Hazırlık
 • Cambridge C1 İleri Hazırlık
 • TOEIC Hazırlığı
 • TOEFL Hazırlığı
 • Online Sınav Hazırlık Kursları
 • Online Kariyer Eğitim Kursları

 

Konaklama Seçenekleri

Yıl Boyunca Konaklama: Vita Öğrenci Yurdu

Vita Student Residence, Manchester şehir merkezinin yakınında, popüler Üniversite bölgesinin yakınında ve üniversiteye sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Modern bir binada yer alan tüm odalar, özel banyo ve süper hızlı internet erişimi de dahil olmak üzere konaklamanızın rahat ve konforlu olmasını sağlamak için birinci sınıf olanaklara sahiptir. Rezidans, ortak ortak odalar, çalışma salonu, kahve salonu ve spor salonu gibi mükemmel olanaklar sunmaktadır.

Manchester Aile Yanı Konaklama

Yerel Aile yanında yaşamak, İngilizcenizi günlük hayatın içinde de geliştirmeniz için en iyi yollarından biridir. Ev sahiplerimiz her zaman güler yüzlü ve misafirperverdir. Üniversite saatleri dışında rahat ve misafir gibi hissetmeden bir Manchester deneyimine sahip olmanızı sağlamada önemli bir rol oynayacaklar.

Manchester Aile Yanı Konaklama Artı Homestay Plus, daha fazla kişisel alan tercih edenler için bir konaklama türüdür. Plus, aile yanında yaşamanın tüm avantajlarının yanına size özel banyonun eklenmesini sunar. Bu seçenekte daha çok özgür alanınız ve zamanınız olmuş olur.

Okulun Sahip Olduğu İmkanlar

 • 22 Donanımlı Sınıf
 • Bilgisayar Laboratuvarı
 • Öğrenci Salonu
 • Kafeterya
 • DVD Odası

Okuldaki dinlenme alanı öğrencilerin boş zamanlarında ve ders aralarında zaman geçirebilmeleri için tasarlanmış, rahat, renkli, motive edici bir yaşam alanıdır. Bilgisayar odasında öğrenciler bireysel çalışmalarını, araştırmalarını, ödevlerini yapabilirler. Genel olarak dil eğitimi alınan süreçte öğrencileri sıkmayan, motivasyonlarını ve heyecanlarını kırmayan bir ekip, bir bina ve sosyal olanaklara sahiptirler.

Manchester’da okurken rahatça yaşayın

BSC Manchester’da her tercihe uygun çeşitli konforlu konaklama seçenekleri bulunuyor. Tüm konaklama birimleriz düzenli olarak kontrol edilir ve üniversiteye ulaşmak için elverişli bir konumdadır. Üniversite tarzı yaşam veya Aile Yanında dost canlısı bir Aile Yanında Konaklama arasından seçim yapabilirsiniz. Manchester büyük bir şehirdir, bu nedenle öğrencilerin BSC Manchester’a ulaşmak için toplu taşıma araçlarına binmeleri yaygın ve kolaydır.

Tanıtım Videosu

İngiltere dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. İngiltere’de dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz