Berlin Dil Okulları

Danışmanlarımızdan İngiltere Dil Okulları Hakkında Ücretsiz Bilgi Alın

CDC Berlin Dil Okulu

CDC Berlin

CDC Berlin Dil Okulu Berlin’in Mitte ilçesinde, başkentin tam merkezinde yer almaktadır. Şehrin görülmeye değer birçok yerine yürüyerek ulaşabilirsiniz. Turlamak isteyenler için ise, duvarların yıkılmasından buyana yirmili yılların en parlak zamanını yaşayan çarpıcı Friedrichstraße çok davetkârdır. Hemen köşesinde, Hanns Eisler Müzik Yüksek Okulu ve Humboldt Üniversitesi yer almaktadır.

Devamını Oku »
DID Deutsch Berlin Dil Okulu

DID Deutsch Berlin Dil Okulu

DID Deutsch Berlin; Günümüzde Berlin duvarına baktığınızda eski anlamını bugünün gençleri için tahmin etmek zor olacaktır. Yıllar önce bu renkli beton duvar ili Alman devletini ve neredeyse tüm dünyayı ikiye bölüyordu.

Devamını Oku »
Eurocentres Berlin Dil Okulu

Eurocentres Berlin Dil Okulu

Eurocentres Berlin Almanca Dil Okulu ile Almanca öğrenmek sadece kelime ezberlemekten çok daha fazlasını kapsamaktadır. Tüm dünyada denenmiş olan ve test edilen öğrenme yöntemleri ile analiz edilerek size uygun olan en iyi öğrenme yöntemini sunmaktadır.

Devamını Oku »
Goethe - Institut Berlin

Goethe – Institut Berlin

Goethe Institute Berlin şehrinin tam ortasında bulunmakta olup – Hackeschen Höfen’e yakındır. Burada sanat, kültür, konaklama, zanaat ve gastronomi adeta bir ağ örmektedirler. Hemen enstitü önünde Metro-İstasyonu Weinmeisterstraße bulunmakta olup, hafif metro-garı S-Bahnhof Hackescher Markt ise yürüyerek sadece dört dakika uzaktadır.

Devamını Oku »

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz