AVUSTRALYA’DA DİL + SERTİFİKA PROGRAMLARI

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

 AVUSTRALYA SERTİFİKA PROGRAMLARI ÇOK CAZİP!

1 YILLIK DİPLOMA PROGRAMI SADECE 6000 AUD

 İŞLETME

PAZARLAMA

PROJE YÖNETİMİ

FİNANSAL PLANLAMA

Avustralya’da sunulan sertifika ve diploma programları; iş dünyasına yeni adım atmaya hazırlanan yeni mezunlar, mesleki bilgisini arttırmak isteyen genç profesyoneller, mesleki alanda ilerlemek isteyen yönetici adayları için dizayn edilmiş kariyer programlarıdır.

Eğitim kalitesi dünyaca tanınan Avustralya’nın önde gelen okullarında sertifika veya diploma programlarına katılarak CV’ nizi zenginleştirebilir, kariyerinize iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Sertifika ve Diploma Programlarının eğitimleri, hem akademik geçmişi olan hem de iş dünyasında deneyim sahibi, sektörün içinden saygın şirketlerde danışmanlık yapan sektör profesyonelleri tarafından verilmektedir.

Sertifika ve diploma programlarının süreleri 3 ay ile 2 yıl arasında değişmektedir. Sertifika eğitimi almak isteyen öğrencilerin IELTS 5,5 seviyesinde İngilizceye sahip olmaları gerekmektedir. Eğer öğrencilerin bu seviyede bir İngilizce bilgisi yoksa İngilizce + sertifika paket programlarıyla hem eksik olan İngilizcelerini tamamlamış olurlar hem de İngilizce eğitimi sonrası katıldıkları sertifika programıyla mesleki İngilizcelerini geliştirmiş olurlar ve çalışmak istedikleri iş alanına hızlı bir başlangıç yapabilirler.

Avustralya, İngiltere ve Amerika’dan sonra en çok uluslararası öğrenci çeken 3üncü ülkedir. Avustralya, çok kültürlü yapısı, harika doğal güzellikleri, sıcak iklimi, canlı, enerjik ve dost canlısı insanları, güvenli ortamı, sunduğu kaliteli eğitim fırsatlarıyla eğitim almak için en ideal ülkelerin başında gelmektedir.

Avustralya’nın önde gelen okullarından İngilizce + sertifika veya diploma şeklinde paket eğitim kabulü ve 2 eğitimin toplam süresi kadar vize alabilirsiniz.

Avustralya’da öğrencilerin eğitim alırken 20 saat yasal çalışma izinleri vardır. Avustralya’da öğrenciler çalışarak saatte ortalama 15-20 AUD kazanabilirler. Haftalık 20 saat çalışarak yaşam masraflarının büyük bir kısmını karşılayabilirler.

Avustralya’da bir çok alanda sertifika programı sunulmaktadır. En çok tercih edilen sertifika programları; pazarlama, işletme, muhasebe, finans, proje yönetimi, dijital medya, insan kaynakları, turizm ve IT programlarıdır.

En Popüler Diploma Programları

  • İşletme
  • Pazarlama
  • Proje Yönetimi
  • Finansal Planlama
  • İnsan Kaynakları
  • Muhasebe
  • Turizm
  • IT

DİPLOMA EĞİTİMİ ALMANIZ İÇİN 10 NEDEN?

1. İş dünyasına yönelik pratik ve bireysel gelişimi amaçlayan eğitim metotları uygular.

2. Esnek başlama tarihleri ve kapsamlı ders programı olanağı sunar.

3. Öğrencilerin haftalık 20 saat çalışma izni vardır.

4. Programlar, uluslararası iş dünyasının ihtiyaç ve istekleri esas alınarak oluşturulmuştur.

5. Öğretim görevlileri iş dünyasının önde gelen uzmanlarıdır ve doğrudan uygulamaya önem verirler.

6. Üniversitelere göre diploma programlarına kabul almak daha kolaydır.

7. İş hayatına atılmadan önce, bir senelik diploma programı ile yurtdışı deneyimi edinebilirsiniz.

8. IELTS 5,5 İngilizce seviyesi ile eğitime başlayabilirsiniz.

9. Programlara gündüz ve akşam devam edebilirsiniz.

10. 1 yıllık diploma eğitimi 1 yıllık üniversite eğitimine eş değerdir.

Avustralya’da dil + sertifika eğitimi alabileceğiniz okulların listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler İngilizce Kurs Programları Neden Shaftson English Gold Coast? Konaklama Seçenekleri Okulun Sunduğu İmkanlar Tanıtım Videosu & Galeri Konum Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz