Avustralya Yaz Okulları

Danışmanlarımızdan Avustralya Yaz Okulları Hakkında Ücretsiz Bilgi Alın

Avustralya yaz okulları,  Avustralya’nın şahane  ve eşsiz doğası, ılıman iklimi ve dünyanın en güvenleri şehirleri ile öğrencilere unutamayacakları deneyimler sunar.  Refah düzeyi oldukça yüksek olan bu ülkede her gün keşfedilecek ve yapılabilecek onlarca aktivite mevcuttur.  Avustralya’da çok iyi bir eğitim sistemi vardır.  Burada uluslararası eğitim veren okulların devlet tarafından  belirlenen standartları vardır. Bu standartlar devlet kurumları tarafından kontrol edilir ve denetlenir.

Avustralya yaz okulları ya da diğer bir deyişle  yaz kampları  olarak adlandırılan bu programlar,  7-17 yaş arası öğrenciler için, 2 ile 8-10 haftalık sürelerle sunulan  programlardır. Bu programlarda öğrenciler, kendi yaşıtlarıyla birlikte eğitim alır.  Öğrencilerin, genel İngilizce dil eğitiminin yanı sıra, çeşitli oyunlar, spor aktiviteleri, geziler ile eğitimin yanında aynı zamanda son derece eğlenebilecekleri programlardır.

Avustralya yaz okulu programları, Avustralya’da  İngilizce dil eğitimi veren okulların aracılığı ile çeşitli üniversite kampüslerinde olabileceği gibi, bu özel okulların kendi ana binalarında da sunulabilir.

Öğrenciler, aile yanında ya da kampüs içi yurt konaklamaların da tüm  öğünler dahil olacak  şekilde konaklayabilirler

Avustralya yaz okullarında öğrenciler, dünyanın çeşitli ülkelerinden aynı eğitim programına gelen  yaşıtlarıyla arkadaşlık edebilir ve bu sayede bol bol İngilizce pratik yapabilirler.  Bu durum öğrencilerin özgüvenini arttırır ve geri döndüklerinde hem kendilerine olan özgüvenleri hem de İngilizlerine olan güvenlerinde fark yaratır.

Avustralya’da yaz okulları Sydney ve Melbourne gibi büyük şehirlerde veya güneydeki turistlik merkez olan Brisbane veya Gold Coast’ta düzenlenmektedir.  Muhteşem ve benzersiz bir doğaya sahip olan Avustralya’da öğrenciler, çeşitli su sporları ve sörf üzerine yoğunlaşabilir, daha önce hiç görmedikleri bitki  örtüsü ve hayvan çeşitliliğini  gözlemleme şansına sahip olurlar. Özellikle de Avustralya’nın simgesi olan sevimli koalalar ve kangurular ile tanışabilirler.

2021 Avustralya Yaz Okulu fiyatları ve program detayları ile ilgili bilgi için bize ulaşın.

Ayrıca buradan Avustralya dil okulları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz