AVUSTRALYA SINIRLARI ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERE YENİDEN AÇILIYOR!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

AVUSTRALYA SINIRLARI ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERE YENİDEN AÇILIYOR!

ŞİMDİ AVUSTRALYA’DA EĞİTİM ALMA ZAMANI!

Avustralya 20 ay önce tüm dünyaya kapattığı sınırların 1 Aralık itibariyle yeniden açmaya hazırlanıyor.

Avustralya’da genel aşılama oranının %85’e ulaşmasıyla, artık COVID-19 açılma planında yeni bir aşamaya ulaşılmıştır. Bu oranla Avustralya,  hala yaşamak ve okumak için dünyanın en güvenli yerlerinden biridir.

New South Wales, Victoria ve Australian Capital Territory’e gelen vizesi onaylanmış, tam aşılı öğrenciler herhangi bir karantina şartı olmaksızın 1 Aralık’tan itibaren ülkeye giriş yapabilecekler.  Queensland, South Australia ve Western Australia kendi hedef aşılama oranlarına ulaştıklarında karantina uygulamalarını kaldıracaklarını bildirmişlerdir. Beklentimiz, tüm öğrencilerin Avustralya’daki tüm eyaletlere 2022 başından itibaren karantina şartı olmadan eğitimlerine başlayabilmeleri yönündedir.

Avustralya’nın tanıdığı aşılar:

 • 2 doz olanlar
  • AstraZeneca Vaxzevria
  • AstraZeneca Covishield
  • Pfizer/Biontech Comirnaty
  • Moderna Spikevax
  • Sinovac Coronavac
  • Bharat Biotech Covaxin
  • Sinopharm BBIBP-CorV
 • Tek doz olanlar
  • Johnson & Johnson/ Janssen-Cilag COVID Vaccine.

Avustralya’nın uzun bir aradan sonra sınırlarını açacak olması çok heyecan verici bir haberdir. Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, uzun bir süredir Avustralya’yı bekleyen öğrencilerimize alanında uzman danışmanlarımızla her aşamada tam destek vereceğiz.

COVID-19, küresel olarak hayatlarımızın her alanında önemli aksamalar yarattı. Öğrencilerinizi çok yakında Avustralya’ya tekrar göndermeyi dört gözle bekliyoruz.

Avustralya eğitim programları ve vize ile ilgili detaylı bilgiler için bize her zaman aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Avustralya Ulke Bilgileri

Avustralya Ülke Bilgileri

Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Promosyonlarımız Başkent : CanberraEn Büyük Şehir: SydneyResmi dil : İngilizceDevlet : Anayasal monarşi (Federal)Nüfus: 25,729,64 (2021 verileri)Yaş yapısı:  0-14 yaş:

Avustralya'da Konaklama

Avustralya’da Konaklama

Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Promosyonlarımız Yurtdışı eğitim planınızın en önemli basamaklarından biri de konaklamadır. Konaklamaların güvenli, ucuz, konforlu olması

Avustralya Eğitim Danışmanlık ve Vize Hizmetlerimiz

Avustralya Eğitim Danışmanlık ve Vize Hizmetlerimiz

Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Promosyonlarımız Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Avustralya’da eğitim alacak öğrencileri İngilizce dil okulları, sertifika programları,

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz