Avustralya Eğitim Danışmanlık ve Vize Hizmetlerimiz

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Avustralya Eğitim Danışmanlık ve Vize Hizmetlerimiz

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Avustralya’da eğitim alacak öğrencileri İngilizce dil okulları, sertifika programları, üniversitelere lisans ve yüksek lisans programları için ücretsiz danışmanlık ve yerleştirme hizmeti sunuyoruz. Danışmanlığımız, okul ve bölüm seçiminden okullara başvuru yapılmasına, vize başvurusundan konaklama ve uçak bileti, havalimanı karşılama ve konaklama ayarlama hizmetini kapsamakta olup, ücretsiz desteğimiz öğrencimizin Avustralya’daki eğitimi süresince devam etmektedir.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, British Council ve Education UK tarafından verilen  eğitimi olup ve eğitim sonrasındaki sınavda başarılı olan eğitim danışmanlarımıza verilen geçerli sertifikaya sahiptir. Avustralya eğitim danışmanlarımız, Avustralya eğitim sistemini, programları ve güncel değişiklikleri içeren PIER online eğitimini almaktadırlar.

Avustralya’ya en çok öğrenci gönderen danışmanlık firmalarından biri olan Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Avustralya’daki tüm üniversitelere, TAFE Kolejlerine ve dil okullarına öğrenci göndermektedir. Kurumumuz bünyesinde bir çok üniversite ve kolejin İngilizce dil sınavı ücretsiz olarak yapılmaktadır. Okulların başvuru ücretleri dışında  öğrencilerimizden ek bir danışmanlık ücreti  alınmamaktadır.

Avustralya eğitim danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında alanında uzman ve yurtdışında eğitim almış akademik danışmanlarımız, öğrencilerimizin kariyer ve akademik hedefleri doğrultusunda  en uygun üniversite ve bölüme yerleştirme yapmaktadır. Avustralya üniversite tercih sıralamasında öğrencilerimiz yerleşebilecekleri derecesi en yüksek üniversitelere yerleştirilirler.

Avustralya dil okulları portföyümüz çok geniş olup, öğrencilerimize bütçelerine ve İngilizce ders yoğunluklarına göre okul seçimini yaparak ve vize işlerini yürütüyor konaklama ve uçak bileti ayarlıyoruz. Avustralya’daki çalışma olanakları ve uygun iş olanakları ile bilgi veriyoruz ve de gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

Avustralya’da en çok tercih edilen eğitim programlarından biri sertifika programlarıdır. Öğrencilerimiz Avustralya’da pazarlamadan, muhasebeye, turizmden insan kaynaklarına kadar bir çok alanda eğitim alabilir, CV’lerini zenginleştirebilir, kısa yoldan harika bir kariyere başlangıç yapabilirler.

Avustralya’da lise ve ilköğretim yerleştirmeleri de yapan kurumumuz, hem özel hem de devlet okullarına yerleştirme yapmaktadır.

Avustralya’da Eğitim Danışmanlığı Verdiğimiz Vize Kategorileri

  • 570-ELICOS( İngilizce dil okulu Programları)
  • 571- Avustralya’da İlköğretim ve Lise Programları
  • 572-TAFE (Sertifika ve diploma programları)
  • 573- Üniversite lisans ve yüksek lisans yerleştirmeleri
  • 574- Yüksek eğitim research programları(yüksek lisans ve doktora)
  • 575- Foundation programları

Avustralya Vize Hizmetlerimiz

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak vizesinde uzman olduğumuz Avustralya’ya öğrenci vizesi yanında aşağıdaki vizelerin alınmasında hizmet veriyoruz.

  • Öğrenci vizesi
  • Turist Vizesi
  • Ticari Vize

Avustralya sertifika programlarıyla kariyerinize yön verin!

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okullar hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.       Telefon: 0216 348 48 38    Mail:info@realegitim.com 

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler İngilizce Kurs Programları Neden Shaftson English Gold Coast? Konaklama Seçenekleri Okulun Sunduğu İmkanlar Tanıtım Videosu & Galeri Konum Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz