Amerika’daki Diğer Dil Okulları

Danışmanlarımızdan Amerika Dil Okulları Hakkında Ücretsiz Bilgi Alın

Amerika, İngilizce öğrenmek için hala çok popülerdir. Türk öğrencilerin de rüyalarını süsleyen Amerika’da dil eğitimi alabileceğiniz bir çok eyalet ve şehir bulunmaktadır.

Dil eğitimi almak için New York, Boston, Los Angeles, San Francisco hala çok gözdeyken  Seattle , Portland, Philadelphia,  Berkeley, Chicago, Washington daha sakin bir Amerikan  şehrinde İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal olabilecek şehirlerdir.

Amerika’da hem global olarak zincir okullarından birinde dil eğitimi alabileceğiniz gibi,  sadece belli şehirlerde hizmet veren butik dil okullarından birinde de eğitim almayı seçebilirsiniz.

Hangi okulu tercih ederseniz edin; genel İngilizce, akademik İngilizce, iş İngilizcesi veya TOEFL hazırlık programlarına katılmak mümkündür.

ELS Berkeley Dil Okulu

ELS Berkeley Dil Okulu

ELS Berkeley Amerika Dil Okulu Hillside Hall’da Yer almaktadır. Dünyanın birçok akademisyeni Berkeley’de öğrenim görmüştür. Berkeley’de öğrenciler çok sayıda bulunan kütüphane, kafe ve kitap evlerinden yararlanabilmektedir.

Devamını Oku »
ELS Santa Cruz Dil Okulu

ELS Santa Cruz Dil Okulu

ELS Santa Cruz Dil Okulu, San Francisco’nun 120 km güneyinde, Monterey körfezinin marina kıyısında, San Jose’den 50 km ileride, Deniz kenarında bulunan Santa Cruz şehir merkezinde yer almaktadır.

Devamını Oku »
UC Riverside Dil Okulu

UC Riverside Dil Okulu

UC Riverside 1975 ten buyana dünyanın her yerinden gelen öğrencilere hizmet vermektedir. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerin öğretimde bulunduğu bu okul aynı zamanda çok farklı ülkelerden gelen öğrencileri de aynı çatı altında toplamayı başarabilmiş bir kültür atmosferine sahiptir.

Devamını Oku »

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz