Amerika’da Konaklama

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Amerika Bayrak

Amerika çok büyük bir ülkedir ve ülkedeki yaşam maliyetleri eyaletlere ve şehirlere göre farklılık gösterir. Okula karar verirken bulunduğu şehri ve yaşam maliyetlerini de göz önünde bulundurmalısınız. New York gibi pahalı ve kalabalık şehirler yabancı öğrencileri bütçe açısından mutsuz edebilir.

Amerika’da yerleşim birimleri birbirinden uzaktır. Down Town denilen şehir merkezleri apartman tarzı binaların yoğun olduğu genel yerleşim birimleridir. Öğrencilerin en çok tercih ettikleri yaşam mekânları genellikle şehirden uzak evler ya da şehre yakın konumdaki apartman daireleridir. Ülkedeki kusursuz altyapı ve ulaşım imkânları sizi hayrete düşürecek kadar iyidir, ulaşım ağları dışında kalan bir yerde oturuyorsanız araba kullanma zorunluluğunuz olacaktır.

Amerika’da Konaklama; Aile yanı, Öğrenci Yurdu, Kiralık Daire, Otel Konaklaması şeklinde sınıflandırılabilir.

Amerika’da Aile Yanı Konaklama

Aileler evin bir ya da birkaç odasını öğrencilere kiraya veririler. Ana dili İngilizce olan bir ailenin yanında kalmak hem kültürlerini öğrenmek hem de İngilizcenizi geliştirmek için yararlı olacaktır.

Amerika’da Öğrenci Yurdu

Bazı okulların kampus içinde ya da yakınında öğrenci yurtları bulunmaktadır. Yurtta konaklamak sosyalleşmenizi ve dil pratiği yapmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yurtların sunduğu birçok hizmetten (Kütüphane, Bilgisayar Odaları, Spor salonları vs.) yararlanabilirsiniz.

Amerika’da Kiralık Daireler

Genellikle eğitim süresi uzun olan öğrencilerin tercih ettiği konaklama türüdür. Kiraladığınız daireyi başka öğrencilerle paylaşarak, masraflarınızı azaltabilirsiniz.

Amerika’da Otel Konaklaması

Otel konaklaması pahalı bir seçim olacağından sadece kısa süreli eğitim alacak öğrencilerin tercih ettiği bir konaklamadır.

Amerika dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayınız. Amerika’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz